Dodaj do ulubionych

Uwaga!!!! Oszust ślusarz z Czosnowa

20.11.15, 20:12
Ostrzegam wszystkich przed kolejnym nieuczciwym wykonawcą. Nazywa się Wawrzyniec Kowalski. Mieszka w Czosnowie ul. Kwiatowa 7. Umówiliśmy się na wykonanie ogrodzenia. Dostał dużą zaliczkę na materiały - 40 proc. całego zlecenia. Przez miesiąc nic nie zrobił, choć twierdził, że wszystko ma wyspawane. Po naszych telefonach w końcu pojawił się wykopal dół po fundament i zniknął ponownie. Potem jeszcze raz pojawił się, by wylać troche betonu. I wstawić kilka krzywych słupków, zupełnie niedopasowanych do podłoża. I to koniec prac. Stwierdził, że zrywa umowę i nie będzie kończył. Pojechaliśmy do niego, by zwrócił zaliczkę. I wtedy pokazał co potrafi. Nie ma mowy o zwrocie zaliczki. Groził mi pobiciem i że uszkodzi samochód. Na moje prośby o zwrot zaliczki usłyszalam, że nie jestem pierwszą, która oszukał. A jak do tej pory nikomu nic nie zwrócił i nie zwróci. I niestety znalazłam strony w necie potwierdzające ten fakt. Jeszcze raz ostrzegam, nie dajcie się wmanewrowac. Wawrzyniec Kowalski to oszust.
Obserwuj wątek
  • naiwna18 Re: Uwaga!!!! Oszust ślusarz z Czosnowa 20.11.15, 21:08
   Ja też podpisałam z tym panem umowę na wykonanie ogrodzenia. Zażądał niemałej zaliczki na zakup materiału. Sześć tygodni po upływie terminu realizacji, wykonał jedynie betonową podmurówkę, a następnie przestał odbierać telefony. Zaliczkę być może przepił - takie znalazłam o nim opinie w necie. Pan Wawrzyniec Kowalski jest oszustem i złodziejem. Jest też zwyczajnym sukinsynem, skoro kazał na siebie kilka godzin czekać na budowie mojemu ciężko choremu ojcu, doskonale wiedząc, że się nie zjawi. Nie boi się sądu, bo nie raz już tam był wzywany. Nie boi się też Urzędu Skarbowego, mimo iż prowadzi nielegalną działalność gospodarczą. Potrafi się posunąć do straszenia sąsiadami Ukraińcami. Próbował też szantażować moją rodzinę, żeby mnie zmusić do podpisania nowej umowy z późniejszym terminem realizacji. Jak się okazało, jest PRZESTĘPCĄ a nie fachowcem.
  • ceg123 Re: Uwaga!!!! Oszust ślusarz z Czosnowa 09.11.16, 15:10
   Odnośnie zwrotu zaliczki po dłuższych rozmowach zmienił zdanie i zobowiązał się do jej zwrotu w co miesięcznych. Zaliczka pomniejszona o wykonane prace została zwrócona.
  • mooosem Re: Uwaga!!!! Oszust ślusarz z Czosnowa 16.10.21, 13:16
   przykro czytać o takich ludziach

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka