Dodaj do ulubionych

depilacja laserowa kraków łobzowska

14.02.11, 12:02
Witam,
chciałabym zapytać, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z depilacja laserową w studio zdrowej sylwetki w krakowie przy ul. łobzowskiej.
Niedawno byłam tam na depilacji laserowej pach (mają laser milesman) i tak jakby nic mi ten zabieg nie dał, a pani mówiła, że wszystko będzie dobrze i zapewniała, że moc 26 absolutnie wystarczy.
wcześniej miałam zabieg ligftsheer i mimo że piekielnie bolało, to efekty były świetnie. Drugi zabieg w salonie przy łobzowskiej od razu budził zastrzeżenia (lokal i obsługa), nie bolało nic i nie dało też nic. zastanawiam się (bo kupiłam tam pakiet niestety) czy nie zmusić tej pani do ustawienia silniejszej mocy - czytałam, że standard to 30 a ja do tego nie mam słabych włosków, co przy zabiegu lightsheer od razu było uwzględnione.
Ale z drugiej strony może ktoś miał podobną sytuację i potem włoski wypadł??? help! za niedługo mam kolejny zabieg....
Obserwuj wątek
    • sara999911 Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 01.09.11, 13:42
      hej jeśli chodzi o studio zdrowej sylwetki..to ja mam bardzo dobre doświadczenia..też robiłam tam depilację pach,łydek i linii bikini i już po 4 zabiegach wszystkie włoski wypadły,zabieg był bezbolesny..troche bardziej bolała linia bikini..ale nie sugerowałabym się tym że nie bolał poniewaz to jest laser już nowszej generacji niż lightsheer i ma glowicę chłodzącą..teraz studio zdrowej sylwetki jest na kapelance 6a to jest taki bardzo ładny nowy apartamentowiec..salon wygląda świetnie ,bez porównania z łobzowską..JA chodzę tam nie tylko na laser i jestem bardzo zadowolana..pracuje tam dośc dużo kosmetyczek 5 czy 6 i są naprawdę bardzo kompetentne..radzę poczekać do zakończenia zabiegów...
      • woypa Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 01.09.11, 16:41
        > to jest laser już nowszej generacji niż lightsheer i ma glowicę chłodzącą<

...większej bzdury dawno nie czytałem... to jest laser milesman który jest podróbką (klonem) starego LightSheer'a. Nawet wygląda podobnie gdyż ma go "udawać". Najgorsze, że w ten marketingowy bełkot ktoś naprawdę może uwierzyć.
        W.
        • kramcia6 Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 03.10.12, 18:19
          z tego co orientuję się na rynku to Milesman jest nowszą generacją Lightsheera. ma chłodzącą glowicę, która znieczula podczas strzału lasera. polecam poczytać o tym w prasie branżowej. moim zdaniem najważniejsze jest to, że laser daje efekty a nie to jak wyglada.
          kiedyś byłam na 1 zabiegu depilacji pach Lightsheerem w Rzeszowie i nigdy tam nie wrócę. bolało mnie tak strasznie, że jak wyszłam z gabinetu to cała się trzęsłam, a łzy leciały mi ciurkiem.
          później 2 razy korzystałam z IPL, ale w porę dowiedziałam się, włoski po tym nie wypadają tylko są jaśniejsze i rosną dalej. prawdą jest, że zabieg nie był bolesny, ale był też nieskuteczny.
          teraz jestem po 5 zabiegach i mam o około 80% włosków mniej- to co zostało jest ledwo widoczne. sesję przerwałam na wakacje, bo wiadomo, pomiędzy zabiegami nie można się opalać. teraz nadeszła jesień i powrócę do depilacji laserowej. pani kosmetolog zapewniła mnie, że wystarczy 1-2 zabiegi uzupełniające i będę miała spokój do końca życia.
          korzystałam z usług pani Magdaleny w Studiu Zdrowej Sylwetki i jestem zachwycona efektem.
          polecam to studio z czystym sumieniem
    • karooolcia_dwa Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 05.09.11, 13:34
      Witam serdecznie , ja ostatnio byłam na depilacji laserowej ud na ul. Głowackiego, i jestem bardzo zadowolona, a szczególnie z tego, że zaoszczędziłam około 3 stówek, bo weszłam na stronke bhclub.pl i dostałam niezły rabacik:) Z resztą sama zobacz. Ale naprawde efekt korzystny:)
      Pozdrawiam:)
        • funkia Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 14.03.12, 12:54
          jestem po pięciu zabiegach na Kapelance w Studiu zdrowej sylwetki.... i mam tyle włosów ile miałam - zwłaszcza pod pachami. Kompletnie wyrzucone w błoto pieniądze... Zamiast wypadać, włosy odrastają jak przed depilacją, na łydkach niestety tez. A po każdym etapie pani podobno zwiększała moc urządzenia. Jestem bardzo rozczarowana.
    • touchingit Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 03.09.12, 12:34
      Hej, ja kupilam na grouponie pakiet zabiegów w Studio zdrowej sylwetki. Wzięłam 10 zabiegów (5 bylo w pakiecie, reszta w ramach gwarancji). Nie pozbylam sie ani jednego wloska. Panie byly nieuprzejme, a ostatnie zabiegi (mimo ze wykonywane na 6 partiach) trwaly po 15-20 min. Nie polecam nikomu tego salonu!!
      • love.life Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 03.09.12, 12:51
        hej, czy wiesz jakim laserem ci to robili? ja jestem po konsultacji dermatologicznej, na laser (łydki) idę za 3 tygodnie. Mam nadzieję, ze się uda bo po kieszeni mi to bardzo pójdzie. U mnie dermatolog powiedziała, że nie ma szans na pozbycie 100% włosków, ale ok. 90% po 6 zabiegach na pewno. Dla mnie ważne, że nie obiecują przynajmniej cudów i wiem czego się spodziewać...mam nadzieję;) współczuję, ale to chyba po prostu brak profesjonalizmu
      • 32magda Re: depilacja laserowa kraków kapelanka 03.10.12, 17:21
        Witam!Jestem kosmetologiem wykonującym depilację laserową w Studiu Zdrowej Sylwetki.Chciałam odpowiedzieć na post w sprawie depilacji,u nas nigdy nie wykonuje się depilacji na 6 partiach ciała w tym samym dniu.Nie znam też studia ,które dawałoby gwarancyjnie 5 zabiegów gartis.Pracujemy na najnowszym laserze diodowym Milesman,po zabiegach depilacji laserowej laserem diodowym nie ma możliwości aby nie było efektów mogą być mniejsze lub większe w zależności od rodzaju włosa klientki.Takie opinie są typowe dla niezdrowej konkurencji.Aby się przekonać należy spróbować w życiu nie opieramy się na opinii ludzi którzy nie biorą odpowiedzialności za to co piszą.Zapraszam Studio Zdrowej Sylwetki ul:Kapelanka 6A/U 61 tel:12-353-10-53
        • 2baby123 Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 17.10.12, 14:45
          Dla mnie najbardziej irytującym jest faktem to że pozytywne komentarze na temat Studia Zdrowej Sylwetki i depilacji laserowej są pisane przez osoby z kręgu rodziny właścicieli!!! To jest mącenie ludziom w głowie, bo przecież jasnym jest faktem że rodzina i znajomi będą zachęcać ludzi do odwiedzania tego studia.Opinie powinno się zostawiać innym...a widzę większość negatywnych komentarzy.
          • p00leczka1986 Re: depilacja laserowa kraków łobzowska 17.10.12, 15:21
            2baby123 a ja mam wrazenie, ze co drugi salon tak robi, co czytam jakies wpisy pozytywne to ciagle jakies podejrzanie fachowe slownictwo :P eh....

Nie wiem jak jest na Lobzowskiej bo tam nie bylam ale bylam na Kapelance tez jest Studio Zdrowej Sylwetki Genesis i tam jest git :D moze sprobuj tam nastepnym razem, ja bylam tam wlasnie i jestem mega zadowolona :D

A teraz z innej beczki, czy ktoraś z Was wie moze, gdzie w Krakowie znajde dobrego i niedrogiego dermatologa? Przepraszam, ze zasmiecam watek ;) Jak gdzies juz byl ten temat poruszany to poprosze o przekierowanie ;)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka