Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa Wrocław - taniej

26.08.11, 15:50
Witam, znalazłam salon depilacji laserowej, słyszałam już o nim bardzo dobre opinie, co sądzicie o tej ofercie?
citymouse.pl/laserowa_depilacja_pach__pierwszy_zabieg_66zl_zamiast_330zl__50_znizki_na_2_kolejne_zabiegi,k,8,p,15.html
Obserwuj wątek
      • mk876 Re: Depilacja laserowa Wrocław - taniej 28.11.13, 15:46
        Polecam depilację w salonie Laser DELux we Wrocławiu (ul.Kołłątaja). Pracują na laserze diodowym LIGHTSHERR, dzięki któremu pozbywasz sie niechcianych włosków na stałe (w przeciwieństwie do depilacji za pomocą IPL). Jestem dopiero po 1 serii zabiegów na pachy oraz bikini, ale już widzę bardzo dużą różnicę. Oferuję rabat - 20% na zabieg, a ponieważ rabat udzielany jest od ceny promocyjnej (199zł za wybraną partię ciała) można skorzystać z usług gabinetu w świetnej cenie. Wiecje informacji o raz rabat na priv: magda.q85@gmail.com
        • migdalowygaj Re: Depilacja laserowa Wrocław - taniej 11.12.13, 18:23
          jaki maja model Light Sheer ???
          Chodziłam do der med wcześniej, ale wersja duet nie przyniosła efektów!
          Chce z tą mała końcówką !
          Umówiona jestem od dwóch tyg na konsultację do royal laser na ruskiej, ale strasznie odległe terminy mają.W tym tempie, to kiedy ja skończę... ale moja koleżanka u nich robi i ma super efekt . Nie wiem co robic, kiedy masz nastepny zabieg ?
          Jak efekty ?

• creativeiinesss Re: Depilacja laserowa Wrocław - taniej 25.03.15, 09:12
            Polecam ROYAL LASER ESTETIC, byłam na pięciu zabiegach depilacji bikini i wyszło raz, że taniej, bo mają dużą zniżkę po trzecim zabiegu , zniżka jest już na zawsze na tą daną partię ciała :) a dwa jestem zachwycona efektami !!!
            to jest jakiś cud, ale nie mam ani jednego włosa. POLECAM !
            świetne miejsce, wykwalifikowany personel, wspaniała opieka, czułam się komfortowo i w dobrych rękach. Gabinet sprawdziłam u dystrybutora tych laserów - i powiedzieli jak Wrocław to tylko ROYAL LASER, mają naszą rekomendacje , bo jak wiadomo tylko LIGHT SHEER przynosi efekty, nie jakieś tam pseudo lasery... także polecam z całego serca, niesamowite efekty zabiegu ! warte każdej ceny :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka