Dodaj do ulubionych

ktoś po DerMedzie w Krakowie???

28.05.05, 10:07
Miala ktoras z Pan zabieg depilacji laserowej w krakowskim gabinecie dermed???
Jesli tak to proooooosze sliczniutko o odezwanie sie :) z gory dzieki :)
nanatka@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • malicja2 Re: ktoś po DerMedzie w Krakowie??? 29.05.05, 14:48
      Ja nie miałam, ale też rozglądam się za gabinetami w Krakowie. Wiem, że w
      Dermedzie mają laser Light Sheer Diode i spory wachlarz usług. Narazie
      wyszukałam w Internecie gabinety "Estetica" na Sławkowskiej6 z laserem Light
      Sheer TM Diode, "Laserterapia" na szczepańskiej 1/9 z laserem
      Mydon, "Consensus" na pl.Szczepańskim 3 z laserem Light Sheer i "Dermed".

Wiesz coś może o tych gabinetach (dobrego lub złego)?
      Szukałam czegoś w Kielcach ale nic nie znalazłam.

pozdrawiam
      • nanatka Re: ktoś po DerMedzie w Krakowie??? 31.05.05, 17:03
        No tak, ja sie zastanawiam miedzy dermedem a estetica... slyszalam opinie, ze
        dermed jest bardzo dobry, a o estetice nic nie slyszalam, wiec nie wiem..
        estetica ma fajniejsza stronke www, moim zdaniem :) ale to w koncu nie jest wazne ;)
        Dermed odpisuje konkretnie na pytania (mail), estetica hmmm polslowkami i nie
        wiadomo w koncu nic...
        Ale do dermedu kiedys dzwonilam (jakis spory czas temu, jak pierwszy raz sie
        przymierzalam do laserka) i tak mi sie niemilo rozmawialo, ze sie zrazilam...
        (mam nadzieje, ze ta pani juz tam nie pracuje, bo byla strasznie nieprzyjemna)...
        Teraz mam drugie podejscie (tzn wtedy w koncu jakos sie rozmyslilam) i chyba
        pojde do dermedu...
        No, chyba ze sie dowiem czegos zlego o nim, albo czegos dobrego o estetice...
        Zastanawiam sie tez nad warszawa..., zwlaszcza,ze jak tam jest taniej jeszcze...
        Moznaby tak do gabinetu Pana Wojtka :))) przynajmniej wiesz, ze idziesz do
        fachowcow :)
        Ale to zalezy czy bede przez wakacje w warszawie siedziec czy w krakowie..
        Jesli w krakowie, to sie zdecyduje miedzy tymi dwoma gabinetami. :)
        Moze wybierzemy sie razem (co by nie stchorzyc, i ewentualnie trzymac sie za
        reke gdyby bolalo, hihi)? :)))
        Pozdrawiam cieplutko :)

Nanatka.
      • kaszika Re: ktoś po DerMedzie w Krakowie??? 07.07.05, 18:51
        czesc!ja robilam zabieg LighSher usowane mialam owlosienie pod pachami ,
        rewelacja , juz 4 zabiehi mialam i jest ok zupelnie nic nie boli , podraznienie
        minimalne ale ustepuje po dobie , polecam Ci gabinet na ul . Zwierzynieckiej 29
        tel . 4217113 , przedewszyskim fachowe podejscie , laser nie przypala a bylam
        gdzie indziej na 1 zabiegu i niestety pojawily sie przebarwienia i nie samowity
        bol byl. Dlatego podaje ci adres do dobrego gabinetu w Krakowie ( nie chce abys
        trafila tam gdzie ja za 1 razem)!!!
      • nanatka Re: ktoś po DerMedzie w Krakowie??? 10.07.05, 11:57
        Dzieki za odpowiedzi :)
        Ja sie zdecydowalam na DerMed i jestem absolutnie zadowolona :)
        Bol - spoko, do przezycia
        Efekty - mmm :)
        Nie moge sie doczekac nastepnego zabiegu :)
        Ach, i Panie tam sa cudowne! :)
        Polecam wszystkim.
        i pozdrawiam.
        nanatka.
        • deedee8 Re: ktoś po DerMedzie w Krakowie??? 28.09.05, 12:01
          Ja bylam 3 razy na laserze bikini w Dermedzie
          W sumie jestem zadowolona, chociaz musze jeszcze isc 4 raz, bo efekty sa ok,
          ale nie wszystkie wlosy zniknely - ale bylam na to przygotowana.
          Salon uwazam ma chyba za duzo klientow, poprzewracalo im sie w glowie, poniewaz
          obsluga coraz bardziej opryskliwa. Panie daja odczuc,ze to one sa wazniejsze, a
          nie klient! Irytujace.Szczerze mowiac to zastanawiam sie czy nie isc na
          Zwierzyniecka na 4 zabieg...chociaz w Dermedzie zaplace 50% ceny i nie
          ukrywam,ze to jest wazne dla mnie.../ A propos bolu - uuueee bardzo mi zalezy
          na tym zabiegu, wiec zaciskam zęby, ale boli okrutnie :(((
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka