Dodaj do ulubionych

Właśnie wróciłam z zabiegu.

04.08.05, 13:24
Depilowałam twarz. Dużo strachu, ale już po bólu.Jeśli ktoś chciałby wiedzieć
jak to dokładnie wyglądało, to proszę o pytania - na wszystkie odpowiem.
Obserwuj wątek
      • ad2802 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 10.08.05, 10:56
        Cały zabieg trwał ok. 1,5 godziny:
        Przyjechałam do salonu na godzinę przed zabiegiem aby na miejscu posmarować
        się znieczulającym kremem Emla i z tym kremem na twarzy siedziałam godzinę.
        Sam zabieg laserowy - pół godziny.
        Chwilę po zabiegu byłam mocno zaczerwieniona ale zeszło to do wieczora.
        ( zabieg robiłam rano - zapobiegawczo - aby mieć cały dzień na ewentualne
        zaczerwienienia itp. , to był pierwszy zabieg i nie wiedziałam czego mam się
        spodziewać. )
        Wracając wzięłam taxi - ale bardziej chyba z nieśmiałości niż z konieczności bo
        jeszcze w salonie depilacji posmarowałam się podkładem kryjącym i nic nie było
        widać. ( Polecam Max Factor - colour adapt , po nim naprawdę nie widać
        czerwonych placków, no i nie jest jeszcze tak zabójczo drogi jak te z apteki ).
        Parę dni po depilacji w niektórych miejscach mam jeszcze zgrubiałą skórę ale
        to mija. Na razie efektów nie widzę. Wypadło mi co prawda parę włosków ale może
        to było 5... bo nie więcej.
        Robiłam sobie górną wargę i brodę - największą moją zmorę - i czekam z
        niecierpliwością na jakieś konkrety a na razie cisza ;(
        Jeśli mogę Ci coś doradzić to dolicz sobie do całego zabiegu jeszcze takie
        niezbędniki :
        - krem znieczulający Emla 18 zł za 1 tubkę 5 ml- wystarcza na zabieg.( u mnie
        to konieczność, nie wiem jak u Ciebie, ale trochę to jednak boli, nie ma co
        ukrywać ).
        - krem z wysokim faktorem ochronnym UVA i UVB 100, za 50 zł. ( Mamy sierpień i
        boję się przebarwień a na dodatek pracuję przy jarzeniówkach. )
        - dobry podkład kryjący MF 54 zł. ( mogę go polecić z czystym sumieniem ).
        Generalnie po tych paru dniach nie jest tak źle , tylko to golenie...
        Pozdrawiam, jeśli coś jeszcze chciałabyś wiedzieć to pytaj ;)
        pa

• olka84 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 11.08.05, 20:01
          Ad2802

czy mozesz napisac ile placilas? widzialam w innym watku, ze odp komus o
          laserze w Pń- gdzie w koncu robilas? tez jestem z Pn. na ile cie wyceniono w
          tym drugim gabinecie?

ja rozjasniam wasik plynem sally hansen.
          czy orientujesz sie czy powinnam zaprzestac rozjasniania przed depilacja??

czy na pierwszy zabieg wasika powinnam isc z wlosami czy zgolic je w domu??

boje sie robic laser w takim miejscu.. boje sie, ze wlosy jednak beda odrastaly
          i bedzie gorzej niz jest...
          • ad2802 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 12.08.05, 09:42
            Witaj,
            z tego co przeczytałam w internecie góraną wargę wyceniają na 200 zł. Pani w
            gabinecie ma taki sam cennik i niczym Cię nie zaskoczy. Na początku sierpnia
            mieli promocję, więc opłacało mi się bo płaciłam tylko połowę.Teraz promocji
            już nie ma , ale zadzwoń do nich bo może szykują następną ( STUDIOLASER tel.853
            47 08 ). Dolicz sobie konsultacje - 50 zł ( jeśli się zdecydujesz na zabiegi
            to koszt konsultacji odliczają ) . Jeśli zdecydujesz się na całą serię zabiegów
            ( min. 3 ), to dostanież na każdy 10 % zniżki ( czyli w Twoim wypadku cena =
            180 zł ). Ja miałam ceny obliczone właśnie w ten sposób, tylko dodatkowo broda
            za 250 zł.
            Ten drugi salon - LENIS - sztywno trzyma się cennika i żadnych zniżek ani
            promocji nie mieli. ( Dopiero od piątego zabiegu masz 40 % zniżki ).
            Jeśli chodzi o włoski - to powinnaś przestać je rozjaśniać . Możesz tylko
            golić.Odczekaj przynajmniej te 2 tygodnie i gol je.One się wzmocnią ale na
            takie mocne i ciemne właśnie lepiej działa laser.
            Jeśli chcesz możesz je zgolić przed zabiegiem , jeśli nie, to może i lepiej
            bo pani wykonująca zabieg będzie dokładnie wiedziała ile tego wąsika jest i jak
            Cię już poogląda to sama zgoli ; )
            Mogę Ci tylko powiedzieć że przed zabiegiem mój wąsik był mocny, sztywny,
            czarny, i na pewno "lepszy" niż niektórych mężczyzn ; )
            Po zabiegu zauważyłam że jest dużo delikatniejszy i wolniej rośnie. To dopiero
            1-szy zabieg i nawet taki skromny efekt jest ok.Zobaczę jak będzie po drugim.
            W moim przypadku jest lepiej niż przed zabiegiem. I jak się dotykam rano na
            twarzy to nie czuję już męskiego zarostu .
            Zadzwoń sobie do Studiolaser - jak się zdecydujesz - i umów się na konsultacje,
            to sama zobaczysz że nie jest tak strasznie. Pozdrawiam ;)
    • agrafka11 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 16.08.05, 09:58
      Witaj! planuję wykonać taki zabieg, ale w Krakowie. Powiedz mi, czego mam
      szukać i na co zwracać uwagę? Czy typ lasera jest ważny ( są w ogóle jakieś
      typy?). Piszesz, że broda kosztuje 250 zł a wąsik 200 - tak? I potrzebne są 3
      zabiegi? I każdy tyle kosztuje? ( o Boże!)
      • ad2802 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 18.08.05, 10:46
        Witaj,
        według mnie ( i pewnie tutaj większości ) najlepiej szukać lasera Light Sheer
        ( najlepsza skuteczność ). I to jest właśnie to, na co powinnaś zwrócić uwagę.
        Ceny w każdym gabinecie mogą być różne , niestety ( ale tak samo różne mogą być
        zniżki, promocje itd. :) )
        Jeśli chodzi o ilość zabiegów , to mniej niż trzy chyba nie opłaca się robić bo
        chodzi przecież o uzyskanie dobrego efektu a nie o ilość zabiegów.Trzy to
        minimum... reszta zależy od Twoich włosków. Ja zakładam że poddam się ok. 5
        zabiegom, ale to zobaczę później, ( jaka będzie skuteczność i czy kolejne będą
        wogóle konieczne).
        Jeśli chcesz poczytać o laserze Light Sheer to poszukaj sobie stron gabinetów
        wykonujących taki zabieg. W Krakowie będzie pewnie dużo .
        Pozdrawiam, pa
          • ad2802 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 27.08.05, 22:30
            Cieszę się że o to pytasz. WIDAĆ!!!!
            Wąsa prawie nie ma - zostały niedobitki - raptem chyba z 7 sztuk.Tyle
            naliczyłam tych które widać. Reszta to delikatny meszek właściwie.
            Broda super - prawie wyłysiała. Te najgrubsze i najciemniejsze powypadały ok
            10 - 12 dnia po zabiegu. SAME WYSZŁY PRZY GOLENIU- nie musiałam ich ciągnąć na
            siłę,nic z tych rzeczy !
            Poinformowano mnie że po 1-szym zabiegu wypada DO 40 % włosów - i tak jest !
            Wzmożone wypadanie nastąpiło ok. 10 - 12 dnia, wcześniej pojedyńcze
            sztuki,później zresztą też pojedyńcze włoski do ok 15 dnia.
            Naprawdę jestem zadowolona . Jak na pierwsze efekty- to super. Skóra nie ma już
            sinego odcienia od zarostu.Zostało naprawdę niewiele, bo te słabsze i
            delikatniejsze włoski - których tak bardzo nie widać ( tylko jak się przejedzie
            po 2 dniach ręką to czujesz ). Mam tylko nadzieję że po drugim zabiegu będzie
            jeszcze lepiej - jestem już umówiona w pierwszym tygodniu września.
            Pozdrawiam wszystkich, pa
                • wika211 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 23.09.05, 18:05
                  przepraszam ja mam jeszcze pytanie mam nadzieję że jeszcze tu zajrzysz i
                  odpowiesz:)ja tez robiłam brodę i górną wargę laserem lightsheer co prawda
                  minęło dopiero kilka dni ja jeszcze efektów nie widzę no ale mam nadzieje że
                  będą;a moje pytanie dotyczy tego czy w okresie tych 15stu dni w których
                  czekałaś na efekty to czy te włoski rosły??ja widze że u mnie jakos zaczynają
                  odrstać i na razie mocno się trzymają, lecz nie wiem czy po prostu są już
                  uszkodzone i niedługo wyjdą czy też z powrotem rosną:(na razie muszę je golić a
                  już mnie czasem korci do pensety choć wiem że nie można i jakoś muszę
                  wytrzymać;)mam nadzieje że po następych zabiegach efekty będą a z resztą muszę
                  czekać bo to w końcu dopiero kilka dni może tak ma byc:)pozdrawiam
                  • ad2802 Re: Właśnie wróciłam z zabiegu. 28.09.05, 23:51
                    Cześć, włoski rosną - teraz pewnie już sama o tym się przekonałaś bo sporo
                    czasu minęło od Twojego pytania. Ja je cały czas goliłam i ok. 15 dnia same
                    wyszły spod maszynki - ale te grubsze. No i dobrze. Teraz jestem juz po 2
                    zabiegu i wkrótce wybieram się na 3 . Jestem trochę zaniepokojona bo tempo
                    wypadania wyraźnie osłabło. Tzn.widzę że mam ich duuużo mniej, ale skądś się
                    pojawiają coraz to nowe. Już myślałam że pewne rejony mam z głowy ( z twarzy )
                    a tu figa. Zawsze jakiś tydzien przed kolejnym zabiegiem następuje wysyp
                    włosków i gdy myślę że nie muszę już ich golić codziennie tylko nawet co 10 dni
                    ( tak jak ostatnio ), to okazuje się że dostają jakiegoś kopa i dalej na
                    wierzch ostro wychodzą. Niestety czas "zbiorów " to od ok 12 - 15 dnia a potem
                    stop. I tak od poczatku. Ale się rozpisałam, pozdrawiam pa
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka