Dodaj do ulubionych

technika laserowania z użyciem żelu USG

21.03.06, 22:36
czy któraś z Was miała depilację właśnie z użyciem żelu do USG, tak, że kosmetyczka " jeździ " głowicą lasera po depilowanej powierzchni? Miałam w ten sposób robiony zabieg i przyznam, że na nogach nic a nic się nie zmieniło, bikini i pachy o wiele lepiej, ale tam robiła "miejsce przy miejscu". W związku z tym pytanie- czy depilacja z żelem jest powszechna, czy raczej powinnam zasugerować podczas następnej wizyty zmianę techniki?
Obserwuj wątek
    • ekses Re: technika laserowania z użyciem żelu USG 22.03.06, 11:37
      pewnie bylas w gabiniecie gdzie stosowano inny laser niz diodowy, glownie
      omawiany tu na forum. ten drugi, z zelem, ma troche inne dzialanie; nie dziala
      na barwnik w mieszku tylko niszczy mikro naczynka pod skora, ktore odzywiaja
      wloski. ten drugi ma gorsza skutecznosc - wiem, bo sam go sobie robilam na
      przedramionach. totez na bikini i pachy polecam poprosic o diodowy. a jesli
      chodzi o nogi to jest problem - bo jesli masz jasne wlosy to nie bedzie on juz
      tak skuteczny...
    • iva_marti Re: technika laserowania z użyciem żelu USG 22.03.06, 23:54
      • Re: laserowanie- technika wykonywania-do p. Wojtk
      woypa 03.03.06, 16:13 + odpowiedz
      Witam,
      jest taka technika, w Stanach chyba popularna. Ja do niej jakoś nie mam
      przekonania, wydaje mi się że dosyć trudno zrobić nią dokładnie powierzechnie
      ciała. Robi sie to na żelu do USG. Oczywiście nie przesądzam, że w Pani
      przypadku jest niedokładnie, dwa dni to dość mało czasu aby ocenic efekty. My
      robimy nieco inaczej- metoda jest bardziej pracochłonna i dłużej sie robi
      zabieg (uda to od 2,5 do 3,5 godziny), ale dokładność jest wysoka (oczywiście
      nigdy nie jest 100%).

pozdrawiam

Witam Pan Wojtek kiedyś już odpowiadał na twoje pytanie ;-)
      • zuzka_wuwua Re: technika laserowania z użyciem żelu USG 20.06.06, 20:42
        ja miałam robione ręce. Dwa zabiegi laserem bodajże diodowym (cienka końcówka,
        robią tak w Studiu Light pod Warszawą), następne dwa zabiegi "najnowszym
        dzieckiem" mojego szalenie miłego pana od depilacji. Sprowadzony własnie ze
        Stanów. I jestem ZACHWYCONA! Nie boli (chłodzenie cały czas), depiluje od razu
        parę cm kwadratowych skóry, efekt fantastyczny- włoski nie odrastają. Jeden
        zabieg trwa kilkanaście minut. Polecam;)
        • malwes Re: technika laserowania z użyciem żelu USG 03.02.07, 21:21
          Słyszałam o tym, że niektóre modele Light Sheer mają tą opcję - to jest "taka
          przyszpieszona" depilacja jak klientka chce to zrobić szybko i w najkrótszym
          możliwym czasie (np. przed jakimś niezpodziewnym wyjazdem).
          Opowiadała mi o tym jedna z pań prowadzących gabinet - jednak jej zdaniem to
          jest metoda "na życzenie" klientki bo efekty to tylko przerzedzenie włosów.
          Jest to szybsze ale dużo mniej efektywne niż "normalna", powolna depilacja.
      • bna Re: technika laserowania z użyciem żelu USG 05.02.07, 15:16
        jestem zaniepokojona :/ ja wszystkie zabiegi (łydki; pachy -pojedyncze strzały,
        ale też z żelem) miałam robione z żelem usg. Pani właśnie tak jedzie końcówką
        (laser diodowy LightSheerTM firmy Coherent-Lumenis)potem jeszcze robi troche
        pojedynczych strzałów albo jedzie drugi raz.
        czy rzeczywiście efekty mogą być gorsze? myślicie, żeby zwrócic na to uwagę?
        bardzo proszę o odpowiedź
        pozdrawiam :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka