Dodaj do ulubionych

depilacja bikini w Krakowie

27.06.06, 09:44
cześć wszystkim niezdecydowanym.ja w końcu się przemogłam i byłam wczoraj w
Dermedzie.Mogę odpowiedzieć jak chcecie o coś zapytać, ale ogólnie mowie ze
było ok:)
Obserwuj wątek
    • kx1 Re: depilacja bikini w Krakowie 27.06.06, 19:33
      Witaj, bardzo proszę o więcej wrażen- w przeciwienstwie do estetiki np maja
      jedna cene na bikini- jaki "zakres" działan depilacyjnych w dermedzie obejmuje
      ta cena?
      jaka jest.. atmosfera?
      czy dostaje sie jednorazową bieliznę?
      jak z poziomem bólu?
      pozdrawiam i dziekuje :)
      kx1
      • katarzynapola Re: depilacja bikini w Krakowie 28.06.06, 09:14
        Atmosfera bardzo miła,przyjemna Pani, opowiada co robi. Za podstawowa
        depilacje,tzn,samo bikini,bez warg sromowych,z trójkatem z przodu zostawionym,
        bez lini stringów,zapłaciłam po znizce dla studentów ( 20%) 280zł. Poziom bólu?
        hm, każdy ma inny, ja jestem wytrzymała na ból, miałam znieczulenie maścią
        Emla,więc nie było tak żle,mozna to porówanć do przypalania na żywo ,:)))ale
        ogólnie do zniesienia, zreszta Pani mówi że jakby co to prosze powiedziec wtedy
        zrobi przerwe.Zabieg trwa króciutko,przynajmniej ten pierwszy, ja byłam w
        swoich majtkach:)Efekt?-hmm, na razie nic nie odrasta, nie wielkie kropeczki
        czerwone, ale w porównaniu z tym jakie miałam problemy z depilacją tych okolic
        to nic!!ogólnie jestem super zadowolona, przynajmniej na ten czas:)pozdrawiam
      • anamnesis Re: depilacja bikini w Krakowie 07.07.06, 20:26
        hej! Byłam w tym tygodniu na depilacji bikini w Krakowie. Bolało okropnie, w
        trakcie zabiegu myślałam, że na pewno nie pójdę na kolejny. No ale minęło i
        teraz wiem, że na pewno pójdę, o ile zaobserwuję efekty. Atmosfera bardzo miła,
        robiłam bikini z usunięciem wszystkiego przodu. Wszystko da się przezyć:)))
      • kx1 Re: depilacja bikini w Krakowie 28.06.06, 09:58
        ok,rozumiem, ze bez warg sromowych, czyli całe pachwiny, a jak daleko w
        kierunku ud-nóg-wewnętrznej ich stony -czy jak to nazwac ;) Pani schodzi?
        linia stringów to okolice... międzyposladkowe, tak?
          • katarzynapola Re: depilacja bikini w Krakowie 28.06.06, 15:22
            ogólnie to jest depilacja w takiej strefie jak zwykłe majtki czyli pachwiny i
            troche schodzi koło posladków, tak jak w linia majtek zwykłych, nie wycietych,
            a co do "stanu" w jakim trzeba sie udać:0to skóra ma być niopalona,
            niepodrażniona i ogolona, ale wcześniej jest konsultacja dermatologiczna i tam
            Pani wszystko mówi.
              • monikaklan Re: depilacja bikini w Krakowie 31.10.06, 14:15
                hej, ja juz bylam w venezii. faktycznie jest tutaj fajnie. mila i fachowa
                obsluga. tez moge polecic. porownanie mam z estetica, ale tam ceny sa duzo
                wyzsze. generalnie polecam, zreszta miejsce tez fajne, widok na kosciol
                mariacki. polecam goraco!!!!!
                • marynia78 Re: depilacja bikini w Krakowie 03.11.06, 11:50
                  hej,
                  siedze na forum i czytam. ja jestem po dwoch zabiegach w venezii, jestem bardzo
                  zadowolona. mysle, ze jeszcze jeden zabieg i zakoncze. Atmosfera tam jaes
                  swietna. Laser na ktorym pracuja to Mydon. Ale dermed tez jest niezly. tam byla
                  moja przyjaciolka, tez zadowolona - ale miala cztery zabiegi. a ja tu zakoncze
                  na trzech, wiec oszczednosc kasy.
              • sarenka51 Re: depilacja bikini w Krakowie 02.11.06, 10:16
                Hej,
                ja sie u nich zapisalam na depilacje na 9 listopada. Przychylam sie do opinii
                na forum, ze jest fajna atmosfera. lekarz super sympatyczny. Kosmetyczki tez
                wygladaja ok. I wynegocjowalam sobie znizke, przy duzej ilosci powierzchni do
                depilacji, a to mi sie nie udalo, ani Consensusie, ani w dermedzie, ani w
                estetice. wszedzie dzwonilam. Trzymajcie za mnie kciuki po 9-tym sie odezwe z
                opinia juz po zabiegu.
            • black_kat Polecam Wenezie, Dermed przereklamowany 11.02.07, 09:32
              Polecam Venezie na placu Mariackim w Krakowie. Własnie bylam wczoraj na
              pierwsym zabiegu bikini glebokiego. :)
              Wczesniej mialam konsultacje z bardzo milym panem doktorem :)
              Bol zabiegu sie da sie zniesc. Mialam dosc wysoką moc 35/30 !! Na pewno, nie
              jest gorzej, niz za pierwszym razem depilacji depilatorem. Tak mozna by porownac
              bol. A jest znacznie szybciej. :) W Wenezii maja nakladke chlodzaca, ktora
              bardzo pomaga.
              Pani Grażynka byla bardzo mila i mowila mi co bedzie teraz robi.
              I jedno badzo wazne!! Cena jaka zaplacilam za bikini glebokie (czyli tylko
              zostawienie paseczka z przodu) to 360 zlotych!!
              W Dermedzie mi zaproponowali za taki sam zabieg 700 zlotych.
              W Venezii jako, ze jestem studentka mialam jeszcz znizke 15%. W Dermedzie sa
              znizki dla studentow .... ale tych, co nie ukonczyli 25 lat. Hahah.
              Dermed koszmarnie przereklamowany.
              Do Venezii juz jestem umowiona na za miesiac.
                    • karix1 Re: Polecam Wenezie, Dermed przereklamowany 12.02.07, 09:31
                      Venezia z nowymi wlascicielami otwarla sie stosunkowo niedawno i dopiero co
                      ruszaja z kampania promocyjna, pewnie dlatego nie ma z nia plakatow. Ja sie o
                      nie dowiedzialam z forum, bylam tam na pierwszej depilacji i zgadzam sie ze
                      bylo super, atmosfera, samo wnetrze - pelny luksus. Nie zgodze sie tylko co do
                      cen, dla mnie tam jest raczej drogo. Bez znizki studenckiej, zaplacilam za same
                      praktycznie pachwiny 360 zl. Na drugi zabieg poszlam do revision - pasek z
                      przodu - 400 zl zaplacilam. Na kolejne zabiegi tez pojde do Revision:)
                      • dyzurna ja sie jednak zawiodlam na revision 12.02.07, 11:12
                        witam

zabieg w revision zostal wykonany w sobote , i juz dzisiaj widze ze strasznie
                        nie dokladnie. widze jak w niektorych miejscach normalnie wloski odrastaja, po
                        prostu babke sobie szczelala tam gdzie jej sie podobalo a nie miejsce obok
                        miejsca. bylam raz i juz tam nie pojde chyba ze ktos inny bedzie mi robil
                        zabieg i wreszcie sie przylozy do roboty :((( STANOWCZO ODRADZAM REVISION
                        kto w revision wam robil zabieg?
                        • fajna823 Re: ja nie maiłam żadnych problemów 12.02.07, 12:57
                          W Revision zrobiłam już sobie bikini, teraz robie pachy. Jestem po 2 zabiegach,
                          nie wiem czy wogóle pójdę na trzeci bo zostały mi pojedyńcze włoski. Miło
                          sympatycznie i najważniejsze - jest efekt. Przed latem może zdążę zrobić
                          jeszcze nogi. Moc nie ma znaczenia bo i tak ustalają ją indywidualni w
                          zależności od skóry i miejsca gdzie robią zabieg. Każdy może mieć inaczej ale
                          wiadomo im większa moc tym bardziej wyraźny zabieg ale i większe ryzyko
                          oparzenia. Ja miałam chyba dobrze dobrane bo jest efekt a nie miałam
                          komplikacji. Byłam w Estetice i nie ma porównania. Innych salonów nie znam..
                          Pozdrawiam
                        • karix1 ja sie jednak zawiodlam na revision-moze poczekaj? 15.02.07, 21:25
                          Powtorze to co pisalam w innym watku nt Twojej wypowiedzi:
                          'Dyzurna - tez tak mialam. Wloski zaczely odrastac ale po jakis 2 tyg zaczely
                          wypadac - te ktore odrosly. Minelo 6 tyg, nadal jakies odrastaja - niektore
                          wypadaja a inne zostaja. Wybieram sie w najblizszych dniach na kolejny zabieg.
                          Moze w Twoim przypadku tez tak bedzie? Trzymam kciuki!'

Teraz przeczytalam ze zabieg mialas dopiero kilka dni temu. Zdecydowanie
                          bylabym dobrej mysli! Zostalo mi moze 30% wszytskich wloskow ktore mialam przed
                          zabiegiem w Revision! choc musze uczciwie powiedziec ze w Revision to byl moj
                          drugi zabieg, pierwszy robilam w Venezii -ani jeden wlosek nie wypadl i jak
                          szlam na zabieg do Revision byly tak samo geste jak przed jakimkolwiek
                          zabiegiem.

Depilowala mnie Pani Marlena - byla bardzo dokladna.
                          • dyzurna Re: ja sie jednak zawiodlam na revision-moze pocz 16.02.07, 20:18
                            witam

no coz zareklamowalam moja 1 depilacje, moze i sie pospieszylam ale wolalam to
                            zrobic(tym bardziej ze wyjezdzam za granice ) teraz robila mi pani marlena
                            zeczywiscie jest fajna babka. robila mi wieksza moca 36, a wczesniej mialam 30 -
                            teraz wieczorem mam tylko zaczewienienie zadnej opuchlizny. mam nadzieje ze w
                            koncu zaczna te wlosiska wypadac.dzieki za slowa otuchy -pozdrawiam M
              • chiselle Re: Polecam Wenezie, Dermed przereklamowany 12.02.07, 11:53
                Black_Kat
                Nie wiem jakim cudem zaplacilas w Venezii za depilacje bikini z zostawieniem
                samego paseczka 360 zl.. Ja bylam juz dwa razy, dwa razy robilam calosc z
                zostawieniem paseczka z przodu, i dwa razy zapacilam 500 zl.
                Jak to jest mozliwe????

Pozdrawiam, Chiselle
                  • chiselle Re: Polecam Wenezie, Dermed przereklamowany 14.02.07, 11:39
                    Hmm..
                    Bylam w listopadzie i grudniu. I zla jestem bo 1000 zl poszlo a o zadnej znizce
                    nie bylo mowy. Pani mi powiedziala ze 360 to sa same pachwiny, a 500 zl
                    kosztuje bikini calosciowe... Jak sobie wywalczylas ta 15% znizke??
                    Prosze daj znac.. a co do reklamacji to tez lipa bo oni niczego nie nabijaja na
                    kase fiskalna wiec nie daja paragonow.. koszmar. Nawet nie mam jak zareklamowac
                    cen :(
          • mambad Re: DerMed czy Revision? 24.11.06, 15:35
            Ja w prawdzie nie byłam w dermedzie, tylko w innym salonie, ale później
            przeniosłam się do revision, milsza obsługa i dużo taniej, poza tym można sobie
            miejscowo znieczulić.
            Miły i Fachowy salon . polecam.
            • karix1 Revision i Venezia 03.01.07, 21:09
              Pierwszy zabieg robilam w Venezii, kolejny w Revision (zmienilam ze wzgledu na
              laser jaki posiada ten drugi gabinet). Revision jest zdecydowanie mniej
              luskusowym gabinetem, ale obsluga rownie mila i fachowa. Za to samo bikini
              zaplacilam ciut wiecej w Revision, ale mimo to kolejne zabiegi tez bede tam
              robic. Sam zabieg wygladal w obu gabinetach zupelnie inaczej.Jesli macie
              pytania, piszcie na e-maila, chetnie odpowiem!
      • alitka1 Re: depilacja bikini w Krakowie 31.10.06, 09:54
        Witam,
        Bylam w dermedzie raz i bylam srednio zadowolona. Na druga wizyte poszlam do
        Venezii, to nowy salon na Placu Mariackim i jestem zachwycona. Przyjemna
        atmosfera, nie taka sztywna jak w dermedzie. Ladne wnetrza, ogolnie wszystkim
        polecam. podam do nich telefon 4312448 lub 4225248. Kosmetyczka u ktorej bylam
        to Ewa jest super z reszta dziewczyn nie mialam kontaktu, wiec nic nie powiem,
        ale lekarza widzialam i jest przystojny :)
    • karix1 Depilacja w Venezii 10.11.06, 18:20
      Bylam dzis na depilacji bikini w Venezii przy placu Mariackim. Krotko i
      zwiezle - graco polecam;-) Jesli macie pytanie - chetnie na nie odpowiem -
      karix1@gazeta.pl
      • alitka1 Re: Depilacja w Venezii 11.11.06, 21:00
        Witaj Karix, zastanawialam sie czy jeszcze sie odezwiesz i czy sie z nimi
        skontaktowalas. Ciesze sie, ze tez jestes zadowolona, bo gdzies po czesci
        mialabym Cie na sumieniu :) A tak nawiasem mowiac to jak Ci sie podobal lekarz?
        Fajny nie? :) W czwartek zamknal mi naczynko na nodze. Za jednym zamachem, mam
        nadzieje, ze depilacja bedzie rownie skuteczna jak zamykanie naczyn. Ale
        atmosfera naprawde fajna. Bylam tam juz ktorys raz i czulam sie jak w gronie
        przyjaciol. Poplotkowalam ze wszystkimi. Fajna sprawa!
        • karix1 Re: Depilacja w Venezii 12.11.06, 09:19
          No pan dermatlogo super fajny i przystojny facet :)

Tez wybieram sie na zamykanie naczyn. Boli? Mam takiego calkiem pokaznego
          pajaczka do pozbycia sie -ale to dopiero po depilacji;-) budzet by tego nie
          wytrzymal:-)

Co do atmosfery, masz 100% racje-bylam chwile wczesniej wiec panie przy
          recepcji ze mna porozmawialy (to chyba wlascicielki, nie?), uspokoily nerwy.
          Czulam sie naprawde wyjatkow. Dla mnie taka atmosfera jest wazna.

Pozdrawiam cieplo!
          • alitka1 Re: Depilacja w Venezii 14.11.06, 10:16
            Witaj, niestety w odroznieniu od depilacji to zamykanie naczyn odrobinke mnie
            bolalo. nie byl to jakis straszny bol, ale w porownaniu do praktycznie
            bezbolesnej depilacji to sie czuje. zycze powodzenia!!!
            • sarenka78 Re: Depilacja w Venezii 22.11.06, 21:46
              hej, tez bylam w venezii. jestem zadowolona. bylam juz na trzech zabiegach.
              efekty widoczne. zostal mi jeszcze jeden i z depilacja koncze. Salon polecam,
              jest super. mila i fachowa obsluga, a dodatkowo maja pelna kosmetyke i swietny
              sprzet do usuwania cellulitu, ale to bede probowala po nowym roku. goraco
              wszystkim polecam.
              • karix1 Re: Depilacja w Venezii 24.11.06, 13:41
                Sarenko, mam pytanie. Czy po pierwszym zabiegu widaialas roznce 'we wloskach'?
                Czy dopiero po drugim/trzecim staje sie to widoczne? No i jakie mialas przerwy
                miedzy zabiegami?spotkalam sie z roznymi opiniami, ze powinno sie powtorzyc za
                3 tygodnie, ale slyszalam tez glosy ze trzeba poczekac 6-7 tygodni bo taki jest
                cykl wzrostu wlosa...
                • sarenka78 Re: Depilacja w Venezii 25.11.06, 13:30
                  Hej, ja robiłam zabieg co 4 tygodnie. Po pierwszym zabiegu nie widziałam prawie
                  wcale roznicy. Po drugim zabiegu dopiero zaczelo byc widac. Co do dlugosci
                  odstepow, to chyba zalezy od tpu lasera. Slyszalam, tez ze przy jakim laserze
                  robi sie zabieg co dwa tygodnie i o takim co raz na trzy miesiace? A ty jakie
                  masz wiadomości??
                  • karix1 Re: Depilacja w Venezii 25.11.06, 21:42
                    Jedynie takie z forum - jak ty, ale pani w Venezii zalecila przyjsc za 3-4
                    tyg... Chyba poslucham i zjawie sie na poczatku grudnia. Ale martwi mnie to ze
                    prawie nie widac efektu. SPotkalam sie z opiniami ze za peirwszym razem widac
                    najbardziej, ale tez z takimi ze dopiero za drugim...
                        • karix1 Re: Depilacja w Venezii 26.11.06, 20:58
                          Nie chodzilo nawet o nizsze ceny ale atmosfere.W Venezii tez sie liczy trzy -
                          cztery zabiegi. Nie wiem jednak czy nie zmienie gabinetu. Venezia posiada laser
                          Mydom - yagowy, ktory nie dzial tak dobrze jak laser diodowy ( nadaje sie do
                          usuwania jasnych wlosow, istnieje ryzyko ze beda po kilku miesiacach
                          odrastac.Jesli jednak bede mieniac to nie na dermed ale Revision na
                          Zwierzynieckiej
                          • sarenka78 Re: Depilacja w Venezii 27.11.06, 10:22
                            Hej, ja uwazam, ze to przesada. Mydon jest przede wszystkim laserem neodymowo-
                            yagowym. Ja jestem przykladem na to, ze dziala. Uwazam, ze nie ma sensu
                            zmieniania co po chwile typu lasera z diodowego na yagowy czy na ipl. zreszta z
                            jakiegos powodu Mydon jest w gabinetach najlepszych krakowskich dermatologo jak
                            np. ordynator szpitala Zeromskiego dr Monika Kapinska- Mrowiecka
                            www.laseroterapia.com, czy np. u dr Szlachcic www.osteomed.net.pl
                            Mysle, ze do wszystkiego trzeba miec dystans, bo na dluzsza mete to mozna
                            oszalec, ile osob tyle opinii. Najwazniejszy jest dystans i zdrowy rozsadek.
                            Nie dajmy sie zwariowac!!!!!!!!!!!
                            • karix1 Re: Depilacja w Venezii 27.11.06, 13:22
                              Kiedy skonczylas depilacje? Slyszlaam ze tan laser dziala, ale na kilka
                              miesiecy a potem moga zaczac wlosy odrastac.Sama nie wiem. Musze pomyslec kilka
                              dni, ale obawiam sie ze wyrzuce nie mala kwote w bloto jesli zaczna faktycznie
                              odrastac po tak krotkim czasie.
                              • sarenka78 Re: Depilacja w Venezii 27.11.06, 14:19
                                Ja jeszcze mam do zrobienia jeden zabieg, ale moja kolezanka robila cala serie
                                na tym laserze rok temu u dr Kapinskiej - Mrowieckiej na Placu Szczepanskim.
                                Teraz idzie na jeden zabieg przypominajacy, ale z efektu jest zadowolona. Wlosy
                                nie odrastaja. Jest ok, ja ufam temu co widzialam. Do wiadomosci z forum tez
                                trzeba miec dystans, tak naprawde kazdy z nas ma jakies informacje, kazdy inne,
                                a ile ludzi tyle opinii. Ja postanowilam na cos co jest sprawdzone. Zreszta ten
                                diodowy laser to modny zrobil sie dopiero ostatnio, a nie przypuszczam, zeby dr
                                Mrowiecka miala sprzet niezbyt dobry. Ona jest konsukltantem do spraw
                                dermatologii w malopolsce i jest jednym z najbardziej cenionych dermatologow w
                                Polsce, wiec osobiscie stawiam na urzadzenia na korych pracuja profesjonalisci.
                                Oni sie lata ksztalcili i zapewne wiedza znacznie wiecej niz my forumowicze,
                                ktorzy w 70% przypadkach niwe maja o tym pojecia. czyz nie??
                              • alitka1 Re: Depilacja w Venezii 30.11.06, 09:51
                                hej, ale sie zestresowalam tym wpisem. A dzis mam wizyte w venezii. Zadzwonilam
                                do dr Kapinskiej, zeby pogadac na temat lasera ktory ma. Takie male przeszpiegi
                                (z tego co pisze sarenka78 to ona ma ten sam co Venezia) i wypowiedziala sie
                                pozytywnie wiec na zabieg dzis ide. /Koniec koncow sprawdzilam ta pania doktor.
                                Ma tytul naukowy liczne miedzynarodowe publikacje, nie narazalaby swojej opinii
                                pracujac na laserze, ktory nie dziala. Pozostaje wierna swojemu wyborowi, choc
                                nie ukrywam troche spanikowalam.
                            • becia1966 Re: Depilacja w Venezii 12.12.06, 13:35
                              A ja uważam że można zmienić taki laser który słabo działa na taki który działa
                              naprawdę bo szkoda czasu , pięniędzy i przypiekania skóry:-)
                              I szkoda czasu na polemiki bo wystarczy wejsć na stronę z danymi tego lasera
                              żeby przeczytać do czego on jest przeznaczony. Laser Mydon jest do
                              cytuję: "fotoodmładzania skóry,usuwania łagodnych zmian barwnikowych, zamykania
                              naczyń i na nogach" itp. Jego dodatkową funkcją może być usuwanie włosów
                              jasnych u pacjentów z ciemną karnacją ( murzynki arabki azjatki.
                              Jeżeli jakiś znany dermatolog kupił ten sprzet to albo używa go do innych
                              zabiegów, albo dał sie zrobić w konia bo nie przeczytał przeznaczenia sprzętu
                              przed zakupem i teraz brnie w zaparte:-) i właśnie do TEGO trzeba mieć ten
                              dystans.
                              Ktoś tu już na forum opisywał jak działają różne lasery i IPL-e
                              Pozdrawiam
                              ps. dla chętnych podaje linka do strony www.medcompare.com/details/39493/MYDON-
                              Long-Pulsed-NdYAG-Laser-System.html
                            • alusia-j Re: Depilacja w Venezii 11.12.06, 19:09
                              cześć. przeczytałam rozmowę i chciałabym dodać coś na temat der medu - dla
                              wahających się. Otóż podstawowym ich problemem jest to, że nie znają
                              słowa "dyskrecja". W zeszłym roku robiłam zabieg na cellulit - pomijam fakt, ze
                              nic nie pomógł - to jeszce dowiedziałm się, z tzw. trzecich ust, od "znajomej
                              znajomej", jakie mam problemy z ciałem!!Naprawde mnie zatkało, zważywszy, ze
                              laska powtórzyła wiernie sformułowanie, którego sama uzyłam!!Oczywiście ja go
                              użyłam sam na sam w gabinecie. Ponieważ te nieszczęsne zabiegi miałam juz
                              opłacone, to nie zrezygnowałam z tzw. ciągu dalszego, ale jak jeszcze
                              usłyszałam, jak kosmetyczki się śmieją z pacjentek, to obiecałam sobie, że moja
                              noga tam juz nie postanie. Tak więc raczej negatywne doświadczenie. oczywiście
                              w oczy w stosunku do mnie sam miód - ale tego pewnie nie trzeba było dodawać...
      • magusiek5 Re: depilacja bikini w Krakowie 09.01.07, 15:09
        Witam
        Poddałam się zabiegowi depilacji okolic bikini (tzw. głębokie bikini czyli do
        stringów) w Estetice laserem diodowym. Atmosfera taka sobie, kosmetyczki
        średnio miłe, za to pani dermatolog bardzo sympatyczna. Jak wspominał na tym
        forum jeden z użytkowników, podobno są lasery z chłodzącą głowicą i wówczas
        zabieg jest prawie albo całkowicie bezbolesny. W moim przypadku pomimo
        zastosowania maści Elma bolało czasami nawet bardzo (może mają więc starszy
        model - jak sugeruje kolega). Na temat efektu nie będę się wypowiadać ponieważ
        miałam robiony tylko jeden zabieg (z kolejnych musiałam zrezygnować ze względów
        zdrowotnych).
        Pozdrawiam
    • malec depilacja bikini w Bona Dea? 05.01.07, 13:25
      Wtam wszystkie - ja jestem przed decyzja. Chcialabym wydepilowac bikini.
      Czytałam posty ponieważ tez nie bardzo wiedziałam co jest którym obszarem (linia
      string,000 bikini co dokładnie oznacza itd.) Ja chciałabym się najbardziej
      pozbyć włosów po wewnętrznej stronie ud ( nie za głeboko ani daleko) tak mam ze
      własnie tam sobie upodobały swój rozrost i cięzko jest mi sobie z tym poradzić.
      Nie używam już od jakiegoś czasu depilatora bo wiem że nie można....

Forumowiczki pytanie do Was - co myślicie o salonie Bona Dea na ul. Smoleńsk?
      Ktoś tam był? Jakieś doświadczenia? Pozytywnie , negatywnie? czytalam o laserach
      ale w sumie to laikiem totalnym jestem.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz,
      • justyna843 Re: depilacja bikini w Bona Dea? 30.01.07, 13:08
        Czytając wszystkie opinie stwierdziłam, ze sa one chyba pisane przez
        kosmetyczki z dwoch lub trzech gabinetow w Krakowie! Dla czego nikt nie napisal
        ani slowa o Boba Dea??? Nie wiem - ja ten gabinet znalazlam bardzo szybko i
        szybko tam sie tez wybralam bo jest chyba najtaniej. Bylam miesiac temu na
        depilacji lydek a teraz wybieram sie na depilacje bikini. A co mysle o tym
        gabinecie?? W prawdzie nie mam porownania z innymi, ale bylo calkiem w
        porzadku. Laser jest tam dobry - podobno to ten najlepszy LaserSheer czy cos w
        tym rodzaju, z łydek jest w kazdymn razie zadowolona.
        Bikini sie w prawdzie boje, bo robie bez znieczulenia, ale jakos bedzie. W
        sredniowieczu nie do wytrzymywali.
    • madzia1984 Re: depilacja bikini w Krakowie 13.01.07, 12:59
      WItam wszystkie nienawidzace swego owlosienia!!! :)

po waszych komentarzach chyba sie wybiore na takie zabiegi, ale strasznie sie
      boje bolu!!

Jednego czego dalej nie wiem to jak wyglada ta depilacja gleboka??

I jesli macie jakies namiary(najlepiej strony www) na wszystkie dobre salony w
      Krakowie gdzie sie mozna pozbyc tego dziadostwa!

pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka