Dodaj do ulubionych

LaserLine Gdynia, Dermis Gdańsk, Kosmedica Sopot?

12.12.07, 22:20
Ktory polecacie i dlaczego? Jakie koszta? Wpisujcie tu wszystko co
wiecie i będziemu miały w jednym wątku porównanie.
Obserwuj wątek
    • gabriela-26 Re: LaserLine Gdynia, Dermis Gdańsk, Kosmedica So 17.11.08, 21:21
      nie polecam Centrum Kosmetyki Lekarskiej , Odnowy Biologicznej i
      FITTNSS. ( Sabina Stubba Chantelle) w Tczewie. Brak doswiadczenia i
      niedokladnie wykonują zabieg. Szkoda kasy.
      Polecam natomiast Dermis w Gdańsku. Bardzo dokladnie wykonuje
      zabieg kosmetyczka Pani Dorota, dodam ze jest bardzo miła. Nie
      drogo w porównaniu z innymi gabinetami .
      • just_medzik Re: LaserLine Gdynia, Dermis Gdańsk, Kosmedica So 29.12.08, 10:53
        Ja korzystam z usług gabinetu Kosmedica i chyba nie jest źle. Atmosfera bardzo
        miła, panie wykonujące zabiegi sympatyczne, ceny standardowe. Mam tylko jedno
        zastrzeżenie - czasami zabiegi są robione niedbale. Podczas pierwszego wszystko
        super i dokładnie, a kolejne już jakby trochę mniej i niestety widzę tego
        efekty. Myślę jednak, że ogólnie jest ok i polecam Kosmedicę.
        • niunia-17 Re: LaserLine Gdynia, Dermis Gdańsk, Kosmedica So 06.01.09, 13:41
          Jestem juz po 4 zabiegach depilacji laserowej bikini w gabinecie
          Kosmedica w Sopocie i widze ze był to ostatni zabieg, bo efekty sa
          znakomite, a po włoskach nie ma śladu:) Jesli chodzi o panie robiące
          zabiegi to sa przemiłe i bardzo dokładne, przykładaja sie
          niesamowiecie podczas zabiegu, nawet tak krempujący zabieg jak
          bikini, w tym gabinecie nie odczuwa sie skrempowania. Polecam,
          pozdrawiam
    • nauick78 Re: LaserLine Gdynia, Dermis Gdańsk, Kosmedica So 10.08.17, 09:15
      O kurcze, nie spodziewałam się, że 2007 już o depilacji laserowej tak się dyskutowało :D Teraz mogę powiedzieć, że z tych 3 Laser Line z Gdyni wymiata. JEstem po 3 sesjach, włosków na bikini już prawie nie ma. Teraz mają pewnie jeszcze lepsze lasery niż wtedy haha :D nie no, śmieję się, ale naprawdę warto, bo jakość mają od lat niezmienną i najwyższą, a teraz jeszcze mega rabaty na Light Sheer- czyli ten najlepszy laser - laserline.pl/promocja <3 <3
    • hanara Re: LaserLine Gdynia, Dermis Gdańsk, Kosmedica So 08.01.20, 12:51
      Dziewczyny chciałabym wybrać się na depilację laserową nóg. Jaki laser jest najskuteczniejszy ale jednocześnie najmniej inwazyjny? Mam skłonności do podrażenień tak wiec obecnie mogę używać jedynie maszynki bo nawet przy depilacji woskiem mam spore podrażnienia oraz wrastające włoski. Interesowałby mnie gabinet w Sopocie.
      • kozamat Re: LaserLine Gdynia, Dermis Gdańsk, Kosmedica So 14.01.20, 11:09
        Obecnie chodzę na depilację bikini do clinica cosmetologica (znajduje się w krzywym domku). Nie mam porównania z innymi gabinetami, ale jestem zadowolona z wybranego miejsca. Efekty dobre.Chociaz będzie je można ponoć ocenić dopiero za rok czy za dwa. Nie daj się skusić natomiast na depilację ipl. Czytałam trochę o tym i wiele dziewczyn pisze, że żałuje,ze się na taką depilację zdecydowało bo to ponoć jedynie stracona kasa. To znaczy, ze nie jest to różne od zwyklej depilacji. Włoski ponoć z czasem po prostu odrastają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka