Dodaj do ulubionych

Superrrr!:)

10.05.06, 05:32
CZeść wszystkim , dziś zaczęłam swój 12 dzień, czyje sie świetnie i schudłam
już ok 8 kg. Przemiane ateri mam lesza niż miałam dzieki pysznym otrebom!!!
Do dietki sie tak przyzwczaiłam,że trudno mi sie bedzie z nia rozstać i mimo
to ,że uwielbima jesć i umiem dobrze gotowac to smakuje i ona strasznie i
wcale nie tesnie. A moich otrebów nigdy nie oddam bede je jadła do końca
życia...:) pozdrawiam wszytskich serdecznie i młego dnia życze.
Obserwuj wątek
    • mlodakobietka Re: Superrrr!:) 13.05.06, 18:57
      Dzisiaj 17 dzień ścisłej a ja mam 9,5 kg mniej!!! Jestem cała w
      skowronkach!!!! :) Jestem strasznie szczęśliwa i... bardzo głodna :) Hihi mój
      głod jest silniejszy od ketozy :))) Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki i zycze
      wytrwalosci! :)
      • ajulka05051973 Re: Superrrr!:) 13.05.06, 19:24
        Dziewczyny Wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jak Wy to robicie ?? ja
        jestem 8 dzien na ścisłej i schudłam 4 kg....Przy pierwszym podejściu tez było
        podobnie pierwszy tydzien 4,5 a drugi 2..a na mieszanej 2 tyg już nic nie
        schudłam...buuuuja tez chcę 9,5 albo i więcej :-)
        • renata_zz Re: Odzwyczajam się od jedzenia. 13.05.06, 21:43
          Ale mi się porobiło,dziś na ścisłej zjadłam tylko 1 zupkę w 2-ch ratach i nie
          mogę w siebie więcej nic wcisnąć.Cały dzień pracowałam na działce,kosiłam
          trawę,sadziłam drzewka i kwiatki wcale mi się nie chciało jeść tylko piłam wodę
          Muszyniankę.Po powrocie do domu wcale nie chce mi się jeść,wiem że tak też nie
          można i swoje trzy posiłki trzeba zjeść.Od jutra jem z rozsądku bo jeszcze
          sobie zrobię krzywdę.A teraz herbatka z melisy z gruszką,1 tabl.Slow-Mag i do
          łóżka.Dzień zaczynam zawsze od ważenia się,myślę że Wy wszystkie również.
          Pozdrawiam.
          Renata
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka