Dodaj do ulubionych

heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisujcie!

31.01.07, 14:42
i co tam trzymacie sie jakos!? 3mam za was kciuki nie odpuszczajcie niczego!
Obserwuj wątek
    • angelinna Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 01.02.07, 20:18
      Hey :*
      Dziś moj 4dzien,jakos zyje;].Wczoraj nie moglam zasnac bo ciagle myslalam o
      jedzeniu i o moim facecie z ktorym zobacze sie dopeiro za 2 miesiace:( chce Go
      milo zaskoczyc dlatego aby byc ta "wystrzalaowa"Angela zostalo mi jeszcze 13kg:)
      Mam nadzieje ze dam rade choc jest mi ciezkoi najgorsze byly dla mnie pierwsze
      dwa dni (co prawda wczoraj nie moglam zasnac moze dlatego poniewaz napatrzylam
      sie na swoje kolezanki ktore wcinaja fryki w mc'donaldzie)ale nie skusilam sie
      wytrwalam!Prosze o wsparcie bo ciezko bywa :| wrrrrrrr

Buziaczki i pozdrowionka
      Angelka ;*
      • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 01.02.07, 21:19
        brawooo angelinna! super... oj biedactwo zostalo same na tak dlugi czas buuu,
        nie martw sie.. ale bedzie dobrze tyle ze wiadomo przydal by sie ktos kto by
        wymasował, pomasował, popiescił hihihi:)

ja chyba zaczynam od wtorku czekam na kokjatle:P
        • mataga3 Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 05:49
          Mam nadzieję, że przyjazd chłopaka za 2 miesiące jest mocnym argumentem, który
          pomoże Ci wytrwać.Ja również na swoje urodziny(czerwiec)chciałabym wyglądać jak
          człowiek.I wiesz, jak mam chwilę zwątpienia poprostu zamykam oczy i widzę siebie
          w conajmniej o 2 numery mniejszych extra ciuchach(wizualizacja) Podobno psychika
          działa cuda. Jestem dopiero 6 dzień na ścisłej, ale wierzę, że mi się uda.
          Trzymaj się i wyobraż sobie zachwyt w oczach chłopaka jak Cię zobaczy.
    • naranykota słaba jestem jakaś 01.02.07, 20:38
      No właśnie, jak w tytule;) Jeść mi się chce. Ale bardziej czuję się pozbawiona
      energii niż głodna. To chyba ok. Mam nadzieję, że będzie tak jak obiecują,
      czyli, że samopoczucie lepsze po trzech dniach..oby;)

Pozdrawiam
      • myoptic Re: słaba jestem jakaś 01.02.07, 21:21
        ej... ja sie tez tego obawiam, tym bardziej ze zle reaguje na zmiane pogody a
        co bedzie jak przejde na diete... padne na cycki:P zastrzyk energi tzreba bedzie
        hm.... np. hm... zaanagazowac w to faceta ..wiecie co mam na mysli ehhe

ej wlasnie a sex wskazany czy nie:P bo wiadomo ze wysilku duzo nie moze byc :p
        wiec jak to jest hehe
        • naranykota Re: słaba jestem jakaś 01.02.07, 21:34
          hmm, to chyba taki zdrowy zastrzyk;) No i on musi być tym dowodzącym,hehe;)

Pozdrawiam:)

PS a gumy do zucia można? żuję już co prawda...hehe
          • myoptic Re: słaba jestem jakaś 01.02.07, 21:46
            gumy mozna ale bez cukru... ej a te orbit to bez cukru sa? bo pisze ze bez...
            chyba ze nie mowisz o tych gumach :P ehehehhe
          • angelinna Re: słaba jestem jakaś 01.02.07, 22:20
            Oj zostawil zostawil,znaczy Nasz juz 2 rok tak sie ciagnie Maciek jest
            pilkarzem i gra w Holandii wiec lekko nie mamy :|przyznam Wam sie szczeze ze ja
            mam duzy biust(80 DD) wiec naparwde Big Big! a mam dopieor 19 lat :|Sluchajcie
            u mnie juz dzisiaj 2kg mniej (a dietke mam 4dzien)chcialabym schudnac do 60
            kg;] wiec brakuje mi jeszcze 13:|ale juz teraz mam tako samo zaparcie ze wiem
            ze dam rade!pomyslalam sobie teraz albo nigdy moje kolezanki wszystki
            szczuplutkie tylko ja jedna taka jestem :|a Wy dziewczynki jak sie 3macie?
            Buziaczki Angelka :)
            • myoptic Re: słaba jestem jakaś 01.02.07, 22:51
              ooo to ty mloda angelina jestes! ja mam 22 hehe ale czuje sie starooo, moze
              dlatego ze jestem z facetem 4,5 roku:P ehhehe i faktycznie wspolczuje ze tak
              malo sie widzicie itp. mam nadzieje ze czujesz sie pewnie w takim zwiazku, bo ja
              w zyciu bym sie nie czula dobrze wiedzac ze druga polowa jest gdzies daleko. mam
              taka zasade: jezeli jestes z kims to jestes blisko, a nie po drugiej stronie
              swiata. ale oczywiscie to moj wybor. bo w tym wypadku jakbym miala tak jak ty
              to wolalabym chyba samotnosc. ej wiesz ja tez chce do 60 kg zejsc, narazie
              schudlam 2kg ale to dzieki temu ze chodze na step...:) waze 70 narazie:P chociaz
              nikt nie chce mi uwierzyc bo w miare wysportowana jestem , zwalmy na ciezkie
              kości ehhe. a co do cyckow to nie mam taaaaaaaaaaaaaaaaakich duzych jak ty! ale
              nie powiem, urosly mi jak utylam ...i takie mi sie podobaja nie chce z nich
              chudnac buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu trzeba bedzie poprosic mojego "osobistego"
              masażera hehe by zrobil cos z nimi :) hehehe
              • angelinna :) 01.02.07, 23:06
                Wiesz co nasz zwiazek trwa juz 2 lata,ufamy sobie bo wyznajemy taka zasade
                dziela Nas km,ale laczy Nas milosc :)widujemy sie na kamerce codzienie ;]teraz
                lece do Macka na wielkanoc i rozumiesz musze byc inna dziewczyna :)Musze
                pokazzac na co mnie stac ! ja tez nei wygladam na swoje 73 kg :P bo mam dlugie
                nogi i to optycznie mnie wyszczupla,ale za to moj brzuch i
                talia :|wrrrrrrrrrr .Ja mam 169, i wydaje mi sie ze gdy zrzuce do 60kg bedzie
                rewelka :D a Ty Myoptic ile masz wzrostu ?:) masz dobrze osobisty masazysta :D
                no nic tylko pozazdroscic :P ja juz przywyklam wiec daje sobie rade :D hehehe :*
                Buziaczki :)
                • myoptic Re: :) 01.02.07, 23:39
                  hehe ja mam 172 wzrostu. no osobity... tez se takiego spraw z kamerka hehehe
                  ja brzucha nie mam duzego, latwo go zrzucic u mnie wszystko idzie w dupsko!

czekam na te zupo koktajle... mam nadzieje ze dobre wzielam waniliowe i
                  kakaowe...co wiesz na ten temat? :) dobre smaki? booze jak mi sie nic nie chce,
                  teraz skonczylam prace, a jutro ostatnie kolo i wooolne do 17 lutego czy nawet
                  19 i biore sie za to cholerna diete, a ty kochana masz czas do wielkanocyyyy
                  juuhuuu i to ile, wiesz radze ci potem isc na silke or something szkoda ze nie
                  jestes z okolic olsztyna..:) bysmy razem chodzily:)
                  • angelinna Re: :) 02.02.07, 11:31
                    Hey piekna :*
                    Ja własie powiem Ci ze pupy nie mam za duzej raczej normalna"taka w normie"za
                    to brzuch mnie denerwuje i moje schaboszczaki po bokach wylewajace
                    sie :|.Powiem Ci ze gdybym mogla jeszcze raz zamowic napewno wzielabym wiecej
                    koktajli niz zupek;\Zupki sa obrzydle!a koktajl kakaowy jest mniam... :)wlasnie
                    zastanawialam sie potem co bedzie z ta obwisla skora:| ja planuje diete scisla
                    zrobic 2tygodnie i pozniej przejsc na 800kcal.Wolalabym chodzic na basen ale
                    nei wiem jak to bedzie,teraz mam ferie ale pozniej sie szkola zacznie wiesz
                    maturka i te sprawy :| nie wiem czy znajde odpowiednia ilosc czasu aby
                    wszystiemu zaradzic :(Do Niego lece 30 marca wiec juz musze byc laseczka
                    szczuplutka :D hehehehe :P bym mogla sie dobrze prezentowac :)Dzis moj 5 dzien
                    (nei moglam zasnac w nocy snilo mi sie jedzenie :|)i uwaga schudlam 2,5 kg :P
                    wiec nie jest zle wiesz jakie to super uczucie wchodzisz na wage rano a tu Ci
                    ubywa mowie Ci :)tez Ci takeigo uczcia zycze!Napisz co tam u Ciebie :)moze
                    poradzisz mi jakie cwiczenai powinnam robic na brzuszek ?:)Buziaki peikna :*
                    Angela :)
                    • myoptic Re: :) 02.02.07, 16:59
                      2,5 kg to nie duzo, zwlaszcza ze pierwsze co to sie wyplukuje woda ok 2litrów
                      eheheh ale od czegos trzeba zaczac no nie? wiesz ja kiedys z ojcem mym zrobilam
                      glodówke, cos tam obejrzelismy w tv i on nie jadl 5 dni a ja 3 tyle
                      wytrzymalismy.. tyle ze ojciec na balkon wychodzil jak mama robila np kurczaka
                      ehheeheh
                      ja to sie obawiam tego, ze bede sie zle czuc na tej diecie, a do tego marna
                      pogoda a ja mam migreny.........i czasami tak mi sie chce slodkiego ze
                      hej..dzisiaj nie ide na step jestem strasznie zmeczona po kolokwium i zaraz ide
                      spac a potem do pracy. wiesz co jak chcesz brzucha sie pozbyc i tych wałdek
                      wystajacych to uwierz mi naaaajlepszym rozwiązaniem jest basen bo na basenie
                      chudnie sie szybko , a przy tym nie czujesz jak sie pocisz hehe to mi sie
                      podoba, mozesz tez robic obroty ciala na przemian do sciany jak stoisz to
                      wyrabia talie, ja jak chodze na ten step to pod koniec robimy takie brzuszki jak
                      pilkarzae robia, nogi w gorze i dawaj, porob tak kilka razy dziennie nawet wiesz
                      z rana 20 popołudniu i wieczorem a zaczniesz powoli widziec efekty.jezeli chodzi
                      o obwisła skore to powinnas stosowac jakies kremy nie?

ja zamowilam wiecej koktailow niz zupek.. od dzisiaj mam juz ferie, koniec
                      examinow! do 19 lutego mam wolne... i przez ten czas moge zrobic głodowke dc ehhe
                      bo nie chce potem jakas taka niewyrazna do szkoly chodzic:P
                      klade sie spac bede wieczorem, jak chcesz pogadac to napisz maila
                      papa
                      • angelinna Do kochanej myoptic 02.02.07, 18:12
                        Ty piekna napisz mi maila na adres a_n_g_e_l_i_n_a@o2.pl ;* czekam az dasz znac
                        buziak :*
                      • angelinna Odzywajcie sie co u Was|?DAJECIE RADe? 02.02.07, 20:43
                        wiesz co sie teraz dowiedzialam ?ze waga bedzie spadac w zaleznosci od
                        wyjsciowej wagi jaka posiadamy :|.Własnie moja mama teraz robi Lassagne :(
                        super! wrrrrr ;] powiedziala ze On a nie chce bym byla chuda ,bo bede jej
                        wszystkie ciuchy podbierac ;] Buziaki ;*
                        Jak sie trzyacie dziewczyny?Mnei drecza senne koszmary o jedzeniu takto jest
                        okey :)Buziak
                        Angela
                        • naranykota Re: Odzywajcie sie co u Was|?DAJECIE RADe? 02.02.07, 20:55
                          Daję radę. Dziś (mój drugi dzień) odkryłam, że dzielenie saszetki na pół ma
                          sens. Czuję się chyba lepiej dziś niż wczoraj. Generalnie pozytywnie. Nie miałam
                          jak na razie dzikiej ochoty na zjedzenie czegoś "normalnego". Wszystko pod
                          kontrolą;)

• myoptic Re: Odzywajcie sie co u Was|?DAJECIE RADe? 04.02.07, 10:40
                            heja laski.,... a jak czekam na swoje zarcie..tzn koktaile i zupki..
                            angela nie dziw sie, bo ta dc jest dla baaaaaardziej otyłych niz my, ze im wiecej
                            wazysz tym łatwiej schudnac...
                            ciekawe kiedy przyjdzie te zarcie..:P
                            3majcie sie laski!
                            • angelinna Re: Odzywajcie sie co u Was|?DAJECIE RADe? 04.02.07, 12:40
                              Boże niech tak juz bedzie do końcaaaaaaaaaaaa :))Dziewczynki wchodze na wage
                              (dziś moj 7dzien )i 3,7 kg mniej :P.Ale sie ciesze :).Moja dietka bedzie trwac
                              jeszcze tydzien.Powiem Wam ze jest czasami ciezko,nie mam sily by wstac z łozka
                              bo czuje sie pusta i bez energii ale jakos daje rade:).Po Dc zamierzam przejsc
                              na dietke 800kcal i pozniej stopniowo do 1000kcal:).Mam nadzieje ze dam rade :]
                              a jak tam u Was trzymacie sie ?

P.S A Ty piekna kiedy dostaniesz te zupki ?:)
                              Buziaczki Angelka ;*
    • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 13:40
      no chyba we wtorek, nasza poczta osttanio zawodzi, na priorytet czekalam raz
      prawie tydzien~!
      booze ja sie boje tego ze nie wstane z łózk jak zaczne to stosowac...:/
      • shantri Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 15:11
        Hej:)
        ja wlasnie czekam na DC.
        zdeczdowalam sie bo juz nie moge na siebie patrzec. Poza tym mam w szafie gore
        fajnych ciuchow w ktore sie nie mieszcze od kilku lat. To moj pierwszy raz z
        DC. Kilka lat temu sama schudam 17 kg w 3 mies, ale stresy i siedzacy tryb
        zycia zrobily swoje. Dzis juz nie mam sily na walsne wysilki, pewnie bede
        potrzebowala dogrego slowa w trakcie diety, wiec licze na Was dziewczyny:)
        • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 15:31
          shranti to czekaj razem ze mna ja chyba od wtorku zaczne i bedziemy sie wspierac
          razem...ide z psem do lasu...z raczej z psam:P
          • shantri Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 15:49
            hej myoptic:)

spoko poczekam:) nie zaczne napewno przed wtorkiem bo nie sadze zeby mi
            czesniej przyszly saszetki. Az sie boja jak to bedzie.. Milego spacerku;)
            • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 17:13
              shantri no ja mysle ze juz powinno byc na wtorek, chociaz z tą poczta nigdy nic
              nie wiadomo...a skad jestes?
      • angelinna Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 16:22
        hEy ;*
        Jak juz wspominalam mam 3,7 kg mniej.Powiem Wam dziewczyny ze nie mam na nic
        apetytu :( jest ta godzina a ja zjadlam jedna zupke i dalej nie mam sily :(juz
        (przepraszam za wyrazenie)żygam tymi zupkami!naprawde jestem pela podziwu dla
        tych co jedza te wstretne zupki przez 3 tygodnie.Ja bym nie dala rady :
        (Buziaki ;*
        • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 04.02.07, 16:45
          te angelina, czemu nie odpisala sna maila buuuuuuuuuuu
          ja to nie wiem czy wogole wytrzymam ehehehhe czy zaczne 1 dnia i na tym skoncze
          hehe :( buuu
          • angelinna Do kochanej myoptic 04.02.07, 17:50
            Myszko napisalam Ci juz maila :)Dziewzyny te zupki sa paskudneeeeeeeeeeeeeee :(
            • shantri Re: Do kochanej myoptic 04.02.07, 18:02
              jestem obecnie z Wawy. Jesli chcesz, mozesz mnie zlapac mailowo:
              shantri@mail.com lub na gg: 1999446:)
              • myoptic Re: Do kochanej myoptic 05.02.07, 18:09
                eeeeeee laski zupki mi dzisiaj przyszly....:/ i jakos srednio sie ciesze.... od
                jutra zaczynam... to kto ze mna? shantri a ty jak tam stoisz?
                • shantri Re: Do kochanej myoptic 05.02.07, 19:37
                  ee lipa;/ w Wawie poczta zawodzi na calego;/ nic dzis nie przyszlo, moze jutro
                  tak wiec niestety..;/ czekam dalej...
                  • myoptic Re: Do kochanej myoptic 05.02.07, 20:28
                    shantri ale ja sie boje ja zaczac kurde bo w lodowce czeka na mnie szczypiorek
                    :P i szkoda by sie zmarnował....a teraz mama poszla na zakupy pewnie cos dobrego
                    kupi...:/ cienko to widze
    • milusia78 Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 05.02.07, 20:41
      Ja sie czuje dobrze,dzis moj 4 dzien,czuje bez przerwy glod ale wytrwam do
      konca,czyli w sumie 5 tygodni,ciezko mi patrzec na jedzenie,juz sie nie moge
      doczekac konca diety i zjedzenia w koncu czegokolwiek oprocz tych zupek.
      • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 05.02.07, 21:23
        milusia to radze ci po tygodniu przejsc na mieszana nie katuj sie tak! bo wiesz
        czasami jest zle to normalka od czasu do czasu pozwol sobie na np kapuste
        kiszona czy ogorka kiszonego to prawie nic nie ma kalofii! 3mam kciuki , mi
        dzisiaj przyslali koktale..i ciezko mi sie zabrac do tego bo lodowka pelna
        smakołyków.. :/
        • mataga3 Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 05.02.07, 21:42
          Kończy się właśnie 7 dzień diety mojej i mojego męża. Jutro rano się
          ważymy.Jestem bardzo ciekawa czy bedę zła czy zadowolona .Jesteśmy bardzo
          grzeczni, tylko dietka i mnóstwo wody.
          • mataga3 Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 07.02.07, 13:58
            Ja po 7 dniach -5,2kg, mój mąż po 8 dniach - 6kg
            Jest ok.
            • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 07.02.07, 16:09
              gratuluje Mataga! i twojemu mezowi tez!
        • milusia78 Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 07.02.07, 16:17
          Juz nie czuje takiego glodu,jest dobrze,konczy sie moj 6 dzien i mam zamiar
          wytrwac 3 tygodnie scislej,2 tygodnie mieszanej i 2 tygodnie 1000kcal,musze
          zrzucic po ciazy 15 kg i mam nadzieje,ze przez te 7 tygodni zrzuce ponad 10,to
          bedzie moj sukces
          • myoptic Re: heja dziewczyny jak tam sie czujecie!? odpisu 07.02.07, 20:28
            boooze a ja nie moge sie za to wziasc bo ciagle jakies male przeziebienia mnie
            lapia, dzisiaj z kolei moj facet chory na maxa 40 stopni goraczki, i tylko
            czekam az mnie wezmie a po dzisiejszym dniu juz mam tak wszystkiego dosyc ze ja
            pierdole , poprostu masakra!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka