Dodaj do ulubionych

muszę przerwać ścisłą na 3 dni - proszę o radę

22.06.07, 13:04
Kochane forumowiczki,
właśnie się dowiedziałam, że w przyszłą środę wyjeżdżam służbowo na 3 dni,
nie ma mowy o kontynuowaniu ścisłej ani nawet mieszanej przez ten czas, we
wtorek minie 7 dzień, co robić ??? Oczywiście będę starała się oszczędzać z
jedzeniem, ale ze względu na służbowe obiady i kolacje, całkiem uniknąć
jedzenia nie mogę, czy to znaczy, że po powrocie muszę zaczynać wszystko od
początku, bo wszystko, co teraz stracę mi wróci w ciągu tych 3 dni ? Czy mam
po prostu po powrocie ciągnąć ścisłą jakby nigdy nic ? będę wdzięczna za radę.
pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • ewuniek24 Re: muszę przerwać ścisłą na 3 dni - proszę o rad 25.06.07, 09:48
      Nie wiem jakie jest zdanie innych dziewczyn, ale wydaje mi się, że
      kontynuowanie ścisłej nie będzie miało sensu. Co nie oznacza także, że w
      przeciągu tych trzech dni nadrobisz, to co spadło Ci w tydzień. Wszystko tak
      naprawde zalezy od Ciebie. Możesz jeśc tak, żeby nie wrzucić tego co już
      zrzuciłaś, czyli wybieraj dania niskokaloryczne, drób, warzywa, owoce.
      Absolutnie nie zajadaj się rzeczami wysokowęglowodanowymi no i słodyczami.
      Generalnie staraj się jeść takie rzeczy jakbys była na 1000 kalorii.
      Pewnie coś koło kilograma Ci wskoczy, ale to będzie tylko woda i zawartość
      jelit, no bo jakieś jedzenie dostarczysz organizmowi. To, że przerwiesz dietę
      nie oznacza od razu, że nadrobisz. Musisz po prostu jeść z głową, tak jak przy
      normalnym wychodzeniu z diety.
      Moje zdanie jest takie, że powinnaś przerwać ścisłą na wyjazd, przez te 3 dni
      jeść niskokaloryczne i lekkie dania i po powrocie dobić do tygodnia na 1000
      kalorii no i potem zacząć od nowa ścisłą. Jak będziesz nw wyjeździe służbowym
      staraj się też poćwiczyć, żeby zwiększyć metabolizm. Głowa do góry, na pewno
      wszystko będzie dobrze. Jedz z głową, a na pewno nie nadrobisz tego co
      straciłaś. Pozdrawiam
        • ewuniek24 Re: muszę przerwać ścisłą na 3 dni - proszę o rad 25.06.07, 14:35
          Jeszcze jedno, bo może jakoś to niejasno wynika z mojego poprzedniego posta.
          Jeżeli przerwiesz ścisłą w tę środę, to na kolejną ścisłą wejdź najwcześniej w
          następną środe. Nie serwuj organizmowi huśtawki. Wejdź na 1000 kalorii, daj
          organizmowi sie zregenerować, podkręc metabolizm ćwiczeniami i dopiero po tej
          przerwie zacznij kolejną ścisłą od początku, czyli 3 tygodnie. Trzymaj się i
          głowa do góry
            • agnieszka9912 Re: muszę przerwać ścisłą na 3 dni - proszę o rad 28.06.07, 14:26
              Podłączę sie do wątku, ponieważ miałam ten sam dylemat.
              Właśnie przerwałam ścisłą ze względu na sobotnie weselisko. Przemyślałam i mam
              nadzieję, że nie popełniłam błędu. Napewno będę bardzo ostrożna w jedzeniu na
              tym weselisku i zastanowię sie co ląduje na moim talerzu. Żeby nie było
              osłabienia (zamierzam tańczyć całą noc) zaczęłam wychodzenie z DC.
              Wczoraj zjadłam dwa pierwsze posiłki torebkowe, trzeci to surówka z pomidora,
              ogórka zielonego i kiszonego, rzodkiewek, sałaty i cebuli z łyżeczką oliwy +
              tuńczyk w oleju.
              Pomyslałam, że będzie to posiłek tłuszczowy.
              Dziś natomiast na śniadanie torebka, w pracy surówka - pomidor, papryka,
              sałata, pekinka, biała kapusta i surowa marchewka z jogurtem - posiłek węglowy,
              w domu będzie saszetka.

Bardzo Was proszę o ocenę. Czy to menu pasuje do diety mieszanej? Czy to
              prawidłowy zestaw przy wychodzeniu?
              Dodam, że od niedzieli planuję powrót do pełnej - dwutygodniowej ścisłej.
              Liczę, że świadomy wybór tego co zjem do soboty nie przyniesie dużej krzywdy
              ale pozwoli własnie podkręcić metabolizm. Zwłaszcza, że właśnie @ puka do
              drzwi :(
              • ewuniek24 Re: muszę przerwać ścisłą na 3 dni - proszę o rad 29.06.07, 13:40
                Witaj
                Ja do twojej diety dorzuciłabym jeszcze mięsko, pamiętaj o tym, że trzeba jeść
                sporo białka, żeby nie mieć ataku głodu, więc jakieś mięsko w postaci piersi
                kurczaka itp. Na parze, bądź na patelni teflonowej. No i jajka. Na pierwszej
                stronie masz przepisy na dietę mieszaną. Z marchewka i pomidorem raczej
                ostrożnie. Są sprzeczne opinie do ich sotosowania na mieszanej. pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka