Dodaj do ulubionych

Montaż anteny satelitarnej z rabatem i gwarancją

16.09.09, 09:04
W Rybniku jest kilka firm zajmujących się montażem anteny satelitarnej czy jej regulacją. Jest również firma Fuda One, która na swoje usługi daje 12-miesięczną gwarancję i udziela rabatu na usługę montażu. Wystarczy zamówić zestaw do odbioru Telewizji na Kartę wraz z usługą montażu (rabat na usługę 50% od cennika - www.fudaone2.najlepsza.pl/fudaone/nasza-oferta/ ). Podpisując umowę w punkcie Cyfrowego Polsatu w Rybniku na ul. Mikołowskiej (sklep Anteny) lub kupując kompletny zestaw do odbioru telewizji satelitarnej w sklepie AVANS w Rybniku-Chwałowicach przy ulicy 1-Maja 97 klient otrzymuje 20zł rabatu na usługę montażu wykonaną przez Fuda One.
Profesjonalny montaż anteny satelitarnej i jej regulacja.

W ofercie Fuda One również są usługi informatyczne, budowa i serwis sieci komputerowych, instalacje elektryczne, domofonowe, alarmowe i telewizji przemysłowej.
Obserwuj wątek
  • swojadroga Re: Montaż anteny satelitarnej z rabatem i gwaran 08.10.09, 22:59
   Uruchomiona została możliwość zamówień Cyfrowego Polsatu z dostawą do domu i ewentualnym montażem z dodatkowym rabatem na usługę montażu na stronach: www.fudaone2.najlepsza.pl/fudaone/promocja-cyfrowego-polsatu-nawet-4-miesiace-gratis/
   Taka sama możliwość istnieje jeśli chodzi o Telewizje na Kartę:
   www.fudaone2.najlepsza.pl/fudaone/telewizja-na-karte-bez-abonamentu/
   • swojadroga Re: Montaż anteny satelitarnej z rabatem i gwaran 09.10.09, 08:54
    W dniu dzisiejszym została wprowadzona nowa promocja Cyfrowego Polsatu z nawet półrocznym okresem bez płacenia abonamentu. Szczegóły i zamówienia na stronie: www.fudaone2.najlepsza.pl/fudaone/6-miesiecy-telewizji-bez-oplat-w-cyfrowym-polsacie/

    Dostawa do domu! Na usługę montażu RABAT 20zł! 12 miesięcy Gwarancji na usługę!
  • marekmichon Re: Montaż anteny satelitarnej z rabatem i gwaran 08.05.20, 07:09
   Pomimo coraz większego zainteresowania internetowym odbiorem kanałów telewizyjnych, to właśnie antena nadal jest najpowszechniejszym odbiornikiem. Obojętnie czy jest to antena satelitarna, czy naziemna DVBT - aby bez zakłóceń oglądać programy, konieczny jest odpowiedni, profesjonalny montaż. Liczy się precyzja wykonania, jakość podzespołów oraz dobór odpowiedniego miejsca w którym antena będzie odbierać sygnał. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rybnika i okolic do współpracy. Oferujemy: montaż anten w Rybniku, serwisowanie anten oraz usługę ustawienia całości. Zapraszamy serdecznie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka