Dodaj do ulubionych

P.Norbert został doceniony w Świętochłowicach

21.04.11, 13:17
Sesja Rady Miasta marzec 2011r.


Dawid Kostempski ogłosił również mianowanie Pełnomocnika do Spraw Osób Niepełnosprawnych, którym został Norbert Rózga
Obserwuj wątek
        • waple Re: P.Norbert został doceniony w Świętochłowicach 21.04.11, 17:13
          Świętochłowice, ul. Bytomska, gł. lampiony, torowisko tramwajowe super. Lipiny, Świętochłowice-5, ul. Barlickiego, boczna, torowisko i droga xxi w. Tereny poprzemysłowe, zagospodarowane, huta Silesia, okrojona, na reszcie, wielki plac z sam. Opel. Duża firma transportowa, samochody ustawione jak w wojsku, pod sznurek, to samo przyczepy.Prawie w tym samym miejscu, duża stacja obsługi sam. To tylko zauważyłem przejazdem.Inna sprawa to służba zdrowia. Nieszkam na Halembie a tomograf komputerowy z terminem po św9iętach znalazłem w Świętchłowicach- Piaśnikach.U nas na Goduli, termin, trzecia dekada maja. Słyszało się w zeszłej kadencji ile to dotowano, służbę zdrowia w Rudzie.I z tego wychodzi,że p. Rózga wygrał. Ztego myślę,że będzie lepiej, bo gorzej już być nie mogło.
    • verdet Re: P.Norbert został doceniony w Świętochłowicach 21.04.11, 17:52
      Stanowisko pełnomocnika Prezydenta ds. Osób Niepełnosprawnych zostało specjalnie stworzone dla p. Norberta (do tej pory nie było takiego stanowiska - i do dzisiaj nie ma -w strukturze organizacyjnej Urzędu Miasta). I za to : cześć i chwała, że też "obcy" muszą doceniać Rudzianów!!!
      Z tego należy brać przykład.
      I tak Pan Norbert awansował -gratulacje!
      • 1802ef Re: P.Norbert został doceniony w Świętochłowicach 21.04.11, 22:46
        Samozwańcza hrabino,dobrze,że ino zerowo;czy ty z tymi uciekinierami(jak ich określasz )kiedyś pracowałaś? bo żeby wydawać opinie trzeba ludzi znać i to nie tylko z widzenia.Z p.Olą Skowronek pracowałam sporo lat i to z nią usamodzielnialiśmy przychodnie w Rudzie,zawsze była gotowa pomagać,służyć radą,a przedewszystkim była osobą kompetentną.Jak została w-ce to władza jej nie uderzyła do głowy i nie obwarowała się w swoim gabinecie,tylko jak zawsze miała dla każdego czas ,uśmiech i dobre słowo.
        A jeśli chodzi o p.norberta,to nie znam drugiego radnego co zrobił dla Rudy tyle co on,np.Dom Starców w Orzegowie to jego dzieło, zagospodarowane skrzyżowanie na Karmańskim, remont kapitalny Przychodni na Wawelskiej też pomógł załatwić pieniądze na ten cel.A co zrobił dla niepełnosprawnych ,to proszę ich zapytać,jest tego naprawdę sporo.
        Hrabino nie należy życzyć wszystkim wesołych świąt,jak się tej życzliwości nie ma w sercu.
        • volwer Re: P.Norbert został doceniony w Świętochłowicach 21.04.11, 23:09
          1802ef napisała:

          > Samozwańcza hrabino,dobrze,że ino zerowo;czy ty z tymi uciekinierami(jak ich ok
          > reślasz )kiedyś pracowałaś? bo żeby wydawać opinie trzeba ludzi znać i to nie t
          > ylko z widzenia.Z p.Olą Skowronek pracowałam sporo lat i to z nią usamodzielnia
          > liśmy przychodnie w Rudzie,zawsze była gotowa pomagać,służyć radą,a przedewszys
          > tkim była osobą kompetentną.Jak została w-ce to władza jej nie uderzyła do głow
          > y i nie obwarowała się w swoim gabinecie,tylko jak zawsze miała dla każdego cza
          > s ,uśmiech i dobre słowo.
          cóż cała jestes w skowronkach....ale znam masę osób,którym ten ptaszek do gustu nie przypadł,zwłaszcza jeśli chodzi o kompetencje i wiedzę..bo uroda jest zawsze poza dyskusją.
          • zbychu-fajny Re: P.Norbert został doceniony w Świętochłowicach 21.04.11, 23:28
            Volwer - mosz recht! Zresztą wyliczanka dotycząca rudzkiej i świętochłowickiej służby zdrowia też trafna, a to właśnie dzieło tej pani. Sytuacja ze szpitalem to "najlepsza" wizytówka. Jej "kompetencje" polegały na wpływie pani poseł i schlebianiu, ciekawe są też twierdzenia, że coś jej tam miało do głowy nie uderzyć (pusty śmiech, znam relacje bezpośrednich "podwładnych).
            • 1802ef Re: P.Norbert został doceniony w Świętochłowicach 22.04.11, 09:31
              Zbychu -fajny czy znasz szefa na którego personel nie psioczy? bo ja nie ;szef to zgaga,która każe pracować,która zwraca uwagę na dyscyplinę, pisze za małe premie itd., ale szef idzie na emeryture i po paru miesiącach nowych rzządów dowiaduje się:jaki był sprawiedliwy ,jak to stosował jasne kryteria przy rozdziale premii ,jak to bronił i jak dużo się na tej placówce nauczyli i zastosowali w placówkach,gdzie obecnie pracują, bo ze względu na na nowego szefa odeszli. Widzisz u ludzi to opinia o szefie zależy od tego jakie wymagania stosuje szef.Najlepiej jakby nie kazał pracować,a do pracy pozwolił przychodzić wtedy kiedy w domu się nudzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka