Dodaj do ulubionych

podwójne standardy radnego Domżalskiego.

21.04.11, 23:56
www.rudaslaska.bip.info.pl/dokument.php?iddok=23946&dstr=1&txt=pr.0057-798/10
Panie radny, to interpelacja sprzed niecałego roku. Wówczas był pan pełen zatroskania losem masowo zwalnianych pracowników (do których, jak się okazało w wyczerpującej odpowiedzi na interpelację, nie dochodziło, no ale ja nie o tym - kto pyta, nie błądzi). Mija kilka miesięcy, w naszym mieście dochodzi do faktycznych masowych zwolnień i likwidacji placówek, które takie zwolnienia też za sobą pociągają, a pan...NIC. Jak to jest? Stracił pan empatię? Zainteresowanie? Wrażliwość na ludzkie losy?
Wiemy, że po pana niefortunnym grudniowym żarcie, jak to Ruda Śląska i jej mieszkańcy wygrali wybierając panią Dziedzic, dotknął pana jakiś swoisty mutyzm, ale już chyba czas się odezwać? Bo nie daj bóg jeszcze ktoś pomyśli, że bliski panu najprymitywniejszy z rodzajów moralności - moralność Kalego.
Obserwuj wątek
  • volwer Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 22.04.11, 07:48
   moralnośc kalego?to by znaczyło,że ma jakąs moralność..
   a tam nie widać żadnej moralności.
   A pytanie o podstawy prawne zwolnien w jego interpretacji?A jaka była podstawa prawna powołania Zbynia do władania wodą w naszym mieście?był jakis konkursik?
    • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 22.04.11, 22:15
     Zbyniek jest niewinny od samego początku do samego końca. (te Zbyniek ty lepiej sprawdź w słowniku co to za pieroństwo ten mutantyzm. Czy oni nie chcą na ciebie-nie daj Boże -jakieś klątwy rzucić). Zawsze był wrażliwy na ludzki los z tym, że na swój troche bardziej. Zawsze był też zatroskany. Sam widziałem w telewizji jak łaził za sierpuchami z tablicą, że dba o godność. Przecież wiecie doskonale, że dba o los masowo zwalnianych to mógł przecież przeoczyć grupke 100 swoich kolegów. Wielkie tam mecyje.
  • g-48 Re: Nie zadlawi sie ten prawy czlowiek........ 24.04.11, 23:31
   ...........przy tylu korytach?
   pwik.com.pl/p,s,3866,o,listing_informacji,id_kat,44,id_informacji,5642.html
   A teraz zastanowcie sie czy racji nie mialem pytajac na tym forum :Po pierona cisniecie sie na te stolki jak nic nie mozecie zrobic?
   Nikt w tym wyscigu do koryta mi na to nie odpowiedzial.
        • zajec_pagadi Re: Nie zadlawi sie ten prawy czlowiek........ 07.05.11, 14:58
         Zbyniek Konowalski dokonał historycznej interpretacji ustawy o ordynacji wyborczej. Ustawa stanowi:"na jednego kandydata wyborca może oddać tylko jeden głos". Zbyniek w wywiadzie mówi:"szanuje wole i zaufanie wyborców, ale przecież przy wyborach głosuje sie na całą liste a nie na konkretnego radnego". Warto byłoby dokonać również naukowej rewizji dzieł Maeksa i Engelsa. Tylko Zbyniek filucie, żeby ci nie wyszło, że Marks i Engels już 150 lat temu przewidzieli zmiane na stanowisku głównego kurkowego w naszym pięknym powiecie. A Sztaudyngier powiadał:"im kabza pełniejsza tym do niesienia lżejsza". I o to mniej więcej chodzi.
         • volwer Re: Nie zadlawi sie ten prawy czlowiek........ 07.05.11, 15:19
          zajec_pagadi napisał:

          > Zbyniek Konowalski dokonał historycznej interpretacji ustawy o ordynacji wyborc
          > zej. Ustawa stanowi:"na jednego kandydata wyborca może oddać tylko jeden głos".
          > Zbyniek w wywiadzie mówi:"szanuje wole i zaufanie wyborców, ale przecież przy
          > wyborach głosuje sie na całą liste a nie na konkretnego radnego". Warto byłoby
          > dokonać również naukowej rewizji dzieł Maeksa i Engelsa. Tylko Zbyniek filucie,
          > żeby ci nie wyszło, że Marks i Engels już 150 lat temu przewidzieli zmiane na
          > stanowisku głównego kurkowego w naszym pięknym powiecie. A Sztaudyngier powiada
          > ł:"im kabza pełniejsza tym do niesienia lżejsza". I o to mniej więcej chodzi.
          Zbynio po prostu daje do zrozumienia,ze jakakolwiek osoba która zasiada w radzie z jego listy,ma to dzięki niemu..ludziska głosując na Zbynia nie wiedzieli że tak naprawdę głosują również na kolesi Zbynia...
          Zbynio teraz będzie wystawiał swoją jakże nieskazitelną i czystą (wreszcie bezpłatny dostęp do kranówy w nieograniczonej ilości) dłoń do ucałowania..może nawet pierścoień organizacyjny założy żeby było bardziej w klimacie....
  • hynio59 Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 07.05.11, 15:19
   Co ty pierdzielisz. Dobrze, że odchudzą to stado biurokratów. Jak tam wejdziesz to widać jak z filiżankami uwijają się po korytarzach. Siedzi ich jak pszczół w ulu. Kiedyś był jeden budynek, teraz dwa i rozbudowany stary, a biurokratów dwa razy więcej. Żeby to jeszcze można było szybciej coś załatwić.
    • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 20.05.11, 22:20
     Zbyniek tylko kilka dni nie było mnie w naszym pięknym powiecie, a tyle sie porobiło. Mówiłem ci przecież, że najbielszą z jasnych musisz trzymać na krótkim pasku, żeby nie brykała. Na 25 maja przewidziane są strajki związków zawodowych. Skrzyknij swoich kolegów sierpuchów, zawieś na swojej dumnej piersi tabliczke(drugą możesz powiesić na plecach) i idźcie powywijać na paraden platz. Jeżeli do jej skromności nie przemawia siła argumentów to przemów do niej argumentami siły. Pozdro.
      • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 21.05.11, 23:26
       Na Zbyńka trzeba uważać bo lubi sie obrażać i tracić zaufanie. A ponadto jej miłosierność ma kolegów z sierpuchowa i może pogonić kogo chce i dokąd chce. A tak na marginesie Zbyniek zwolniła sie posada prezesa w Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Bierz bo z ciebie był zawsze ekonom dobry.
         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 25.05.11, 17:01
          Zbyniek jak ty bedziesz miał troche czasu w tym wodnym interesie to jedź do Warszawy na spotkanie z prezydentem Obamą, albo go zaproś do naszego pięknego powiatu. Pamiętaj, że bedziesz jedynym na świecie specem od wody i kanalizy, który przyjął Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wtedy najbielsza będzie musiała zrobić paszport wodny, a ty nie będziesz musiał pchać tej durnej szyby po paraden platz.Jak sie robi wodny paszport opowiem ci w najbliższym czasie.
          • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 27.05.11, 21:07
           Zbyniek, widziałem cie na zdjęciu. Mina poważna żeby nie powiedzieć spiżowa. W oczach żal, ból, smutek, melancholia i troska. Czoło wysokie, smętne poorane i pomarszczone. Twarz wychudła i lekko zapadnięta. Usta przygotowane do całowania. I pomyśleć ty mój gieroju, że ty to wszystko dla nas robisz, a jeszcze niektórzy sobie z tego jaja robią. Do powagi chwili dostosował sie redachtor Stompel i za to go kochamy.
           • volwer Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 27.05.11, 21:50
            Stompel robi teraz bokami,w redakcji brak kasy,więc fota Zbynia nie byla obrobiona elektronicznie(tak jak na plakacie wyborczym!!) i dlatego Zbynio w gazetce wygląda normalnie czyli jak zmietolony ręcznik w miejskiim wc na pierwszym pietrze( co jest komplementem ponieważ toalety najasniejszej są o niebo lepsze od tych z parteru dla społeczeństwa)
            • zoro333 Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 28.05.11, 20:26

             Wymięty ręcznik powiadasz? Volwer nigdy nie obrażałem kobiet więc tym razem zamilczę.
             Ale od Zbyszka mogłabyś przejąć trochę pasji do ruchu, trochę ćwiczeń /nawet bez rowerka/ by ci na pewno nie zaszkodziło. Nawet jestem pewny, że twoja zgryźliwość i nienawiść do chłopów by ci przeszła.
               • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 29.05.11, 15:07
                Zostawcie dzisiaj Zbyńka w spokoju. Razem z białawą poszli do Lichenia na 19 pielgrzymkę sołtysów i środowisk wiejskich. Oprócz reprezentowania naszego pięknego powiatu zawieźli w darze beczkowóz wody święconej. Będą również szukać inwestorów oraz wyklepią kilka zdrowasiek za spokój i dalszą bezczynność Teda Chowanego.
                 • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 04.06.11, 21:38
                  Zbyniek ty nie przesadzaj z tym knuciem wobec jajaśniejszej. A jak już to zachowaj zwykłe i nakazane środki ostrożności (tak jak to ustalaliśmy z wiewiórem). Nie spotykaj sie tam gdzie zqawsze odbywa sie egzekutywa tylko wal na bezczelnego do do stołówki UM. Zawsze możesz powiedzieć, że przylazłeś coś zjeść. Pozdro.
                        • bad_and_ugly Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 08.06.11, 17:45
                         linomag napisał:
                         "Jak zwykle.mądrość jest w zasięgu."
                         Jakie "głębokie" treści! Czy można prosić o rozwinięcie o co chodzi z tą "mądrością w zasięgu"? Czy tu nie chodzio to, że ktoś Ci SMSami posyła co masz na forum pisać i stąd ta "mądrość w zasięgu"... działania sieci telefonii komórkowej?
                         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 20.06.11, 18:43
                          Zorok czemu sie nie odzywasz. Koń ci padł czy zamiast szpady wyrwałeś z domu widelec. Opowiadał mi wiewiór, że tyrasz teraz na wielkość naszego Zbyńka Konowalskiego. A przepowiadali ci niektórzy na tym forum, że jak będziesz miał 500 pozytywnych postów taki los cie może spotkać. Witamy w klubie wodnym.
                         • zoro333 Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 21.06.11, 08:39
                          Drogi przyjacielu. Dwa razy konia pochwaliłeś i teraz lewym okiem zagląda na sondaże. Szpada w gotowości, tylko przeciwników nie ma. Takie duperele, żadnego bojowego tematu. Wiewiór był zawsze dobrze poinformowany, ale teraz ….. czyżbyś sugerował, że pracuję w PWiK czy w innym podmiocie. Co do wpisów, doskonale wiesz, że nawet 1000 wpisów nie przekreśli jednego. A tego jednego akurat się nie wstydzę.
                         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 30.06.11, 17:34
                          Zbyniek ty sie nie martw bo szarawa z sinawych wróci i wskaże co masz robić. Do tego czasu udawaj Niemca, że niby nie wiesz o co chodzi. Jak by ktoś pytał to odpowiadaj, że woda leci zawsze z górki, a kokotek odkręca sie w lewo. Chyba że sinawa z białych zechce zmienić prawa fizyki. To już niestety nie jest twój poziom. Pozdro ( a tak na marginesie brakuje mi tu Domżalskiego z tym jego kultowym pozdrawiam).
                         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 12.07.11, 18:14
                          Jak donosi nasz poczytny tygodnik Zbyniek Konowalski pojechał do Paryża. Oczywiście, że do tego prawdziwego, a nie tego na Goduli. W programie wizyty m. in. spotkanie z prezesami wodociągów z krajów Unii Europejskiej pod Łukiem Triumfalnym, sesja naukowa ze sztabem NATO w sprawie konstrukcji bomby wodnej, dokładne przemierzenie jednostek miar w Sevres pod Paryżem oraz przeniesienie ostatniego etapu Tour de France do naszego pięknego powiatu, na trasę Paryż-Chebzie-paraden platz. Resztę wspomnień w tonie romantyczno-ckliwym w pozycji "na żółwia" przekaże redachtor Stompel.
                         • zbychu-fajny Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 12.07.11, 21:17
                          Sukiero, trza się było uczyć, to byś tu nie musiał tą wazeliną tak maścić! Ale swoją drogą drogą, długo ci każą zabiegać o jakiś kąsek. Chyba, że proponowali, a ty czekasz na lepszy?
                          PS. a o jakim uczeniu ty w zasadzie mówisz? Bo jeżeli to, jakie ma prezes wodkanu, to mnie zaskakujesz. Czyżby to było najlepszejsze wykształcenie w Porozumieniu? Taki wzorzec ustaliliście? Nooo, gratuluję...
                         • zbychu-fajny Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 13.07.11, 22:46
                          nie przekonałeś mnie, strasznie się martwię, bo twoje wypowiedzi wskazują na konkretne trudności. Raz emocjonalne, raz z myśleniem logicznym, raz z argumentacją. Np. dlaczego mam iść do adwokata? Twierdzisz, że adwokaci pomagają w takich przypadkach? No i umacniasz wizerunek Porozumienia jako ugrupowania dziwnych umysłów...
                          Serdecznie zdrowia życzę! I oczywiście uznania ze strony władz. naprawdę ci się należy.
                         • sukiero Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 14.07.11, 09:21
                          Do adwokata - bo w naszą służbę zdrowia nie wierzysz...
                          A tak na marginesie - szkoda że Was nie było za rządów Andrzeja Stani - kiedy to, jak sam powiedział, nic nie działo się bezinteresownie (budowano boiska, chodniki na terenach radnych z koalicji, zatrudniano osoby rodzin z koalicji ) on w zamian, mimo iż opozycja wskazywała nieprawidłowości miał pomyślne wyniki głosowań. Gdzie byłeś albo jaki nick miałeś ?
                         • zbychu-fajny Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 14.07.11, 22:32
                          Cukiero, spokojnie, bo widzę, ze kiedy się denerwujesz, bzdur jest jeszcze więcej niż typowo dla ciebie. Skąd tu wiara czy niewiara w służbę zdrowia? I jak chcesz to naprawić usługami adwokata...? Spokojnie, mówię ci, to wszystko przejdzie...
                          I dlaczego mi mówisz "wy"...? Aż tak cię intryguje moja skromna osoba? Ale rozczaruję cię: ja nie robię sobie kampanii, by się tu przechwalać. Pewnie, mogę zapewniać, że AS mnie więził i katował za prawdę, ale mogę też napisać, że niszczyłem go korzystając niewiernie z tego co mi zaoferował (zupełnie jak twój towarzysz z Porozumienia, obecnie prezes). Mogę też powiedzieć, że śpiewałem publicznie AS-owi "sto lat", jak ty - tutaj, bo święcie wierzyłem, ze chce zbawić to miasto. Zupełnie jak ty, prawda? A może wreszcie ja dopiero teraz działam, bo widzę...? To grzech?
                          No i co, wiesz, którą opcję wybrać? Wybierz, którą chcesz. Ja ci nie pomogę, bo forum to nie mój blog, ani strona na facebooku, tu chyba chodzi o coś innego. Twoje ostatnie pytanie raczej skieruj właśnie do osoby, której poświęciliśmy ten wątek. Gdzie był, jak głosował i dlaczego? Możesz też pytać jak do władzy odnosiła się twoja obecna idolka i ile pieniędzy "przetworzyła" i jakie z tego mamy rezultaty - ile rodzin wyprowadzonych z nędzy czy nałogu. Podpowiem, że co rok wnioskowała o więcej o dostawała więcej. Tak samo robi teraz: oszczędności i zwolnienia dla jednych, a premie i zatrudnienia dla innych. I to pytanie (gdzie byłeś, co robiłeś) - warto zapamiętać, bo oto władza nie robi niczego innego niż poprzednia patologia, a ty nie robisz niczego innego jak jej klakierzy. "100 lat pani Grażynko!" Nie widzisz jak takie zachowania wpływają na naszych panujących? No i czy dzień urodzin osoby pobierającej publiczne pieniądze ma być przez nas czczony? Dlaczego nie złożysz życzeń pani sekretarce albo chociażby rzecznikowi UM (też tu dostaje od nas)? I nie wpadaj w manię wielkości, bo naprawdę nie ty pokonałeś AS-a, ani twoje Porozumienie. Ono tylko zlizuje śmietankę, jak wcześniej.
                          Tyle na dziś. Wyśpij się dobrze, przemyśl, ale spokojnie... Zapewniam cię, ze nie o mnie tu chodzi. "To nie ja byłem Ewą"...
                         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 15.07.11, 16:30
                          Zbychu twój wykład jest wielce pouczający ale niestety nie dla takich jak bolki, fast-kajfasze, linomagi, sukiera i całej tej ferajny ulokowanej na 1 piętrze budynków przy paraden platz i Markowej. Ze swej strony dodam że biaława z zielonkawych przez 9 z 10 lat rządów AS-a była jego ulubienicą. Poróżniła ich kwota wyciągana z budżetu naszego pięknego powiatu przez jej wrażliwość. Rocznie stanowiło to około 20%. Dla ludzi, którzy nie są odporni na wiedzę jest to łatwe do sprawdzenia. A co mają pisać hampelmany którzy tylko z samych nagród, premii, podwyżek i dodatków specjalnych otrzymywali rocznie od 10 do 30 tys. zł. Trzeba pamiętać że ten chór do powtarzania bzdur był ćwiczony i opłacany latami.
                         • zbychu-fajny Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 15.07.11, 21:40
                          Zajec, wiem. Ale może jednak dotrę z jakimiś argumentami do tej głębi zachwyconej władczynią?
                          A Cukiero - tobie też powiem, ze wiem, że jestem fajny. Co do innych spraw, to prostuję: broń Boże nie wymagam efektów - nawiasem - gdzie to wyczytałeś? W działaniu są cele i metody (inaczej, potocznie: środki). Ja na razie oceniam te drugie. Niestety, nie podobają mi się i zwyczajnie gwałcą moje poczucie praworządności. A teraz fantazja: przy tych metodach, za rok czy dwa lata, wyjdziemy z kłopotów. Budżet będzie pełny. Ale czy to sprawi, że te metody będziemy oceniać jako godziwe? Wiesz, byli już wodzowie, którzy chcieli dobrze dla swoich i byli nieźli w rezultatach. Taki Hitler, Lenin... Zaprzeczysz? A wiesz dlaczego tak długo rządzili? Podpowiem: bo mieli sporo takich, którzy protesty i krytykę zagłuszali swoim śpiewem "sto lat wodzu!" A co do Tomasza, to nie wiem o co ci chodzi. Czy ty w twojej nerwowości nie robisz się złośliwy? Ciągle udzielasz jakichś dziwnych rad. Najpierw adwokat, teraz Tomasz. Tylko w poradnictwie z tego co wiem, jest taka zasada: nie udziela się rad, jeżeli ktoś o to nie prosi. A jeżeli się udziela, to wszystko musi być jasne. Ale rozumiem: w Porozumieniu to akurat nie jest priorytetem.
                         • robertdebruss Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 15.07.11, 22:35
                          Tak, tak, te sto lat znalazło się nawet jako nowy wątek. Kto to taki był jego autorem ? Zbychu- Fajny trafiłeś tym jak w przysłowiowa dychę, chylę czoła. Dobrze powiedziane. Czytałeś już artykuł o jaśnie ciemniejącej w NIE ? warto nr. z 15-21 lipca. Jeszcze trochę i kawalkada taczek podjedzie pod Biały Dom. JAKO BYŁO POWIEDZIANE NA POCZĄTKU TAK STANIE SIĘ NA KOŃCU i zapanuje normalność.
                         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 22.07.11, 16:56
                          Mam dla was dobrą i złą wiadomość. Dobra, a nawet bardzo dobra jest taka, że młody Konowalski jest już przygotowany mentalnie do rządzenia i objęcia funkcji deputowanego. Wszystkie najlepsze cechy odziedziczył po tatusiu. Potrafi też zdobywać szczyty. Ostatnio zaliczył szczyt cynizmu i Mrówczą Górkę. Zła wiadomość jest taka, że przed nim jest jeszcze ta pani od schroniska. Ale spoko Zbyniek już wymyślił! W ramach oszczędności da sie tej pani na cmentarzyk dla czworonogów. Waple znowu nie będzie miał parkingu przy Brodzińskiego, ale musi to zrozumieć, że chodzi o dobro ogółu. Pozdro!
                         • volwer Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 15.08.11, 22:33
                          informacje masz bolus dobre ..bo z pierwszej reki...ino filtrowane..bo mówia ci tylko to co chca żebys roztrąbił tu na forum.
                          O zbyniu i zbyniowatych wiesz tyle ile chcą żebys wiedział..bolus chluśnij ze dwie puszki tego piwska ze zbyniowej lodówy..i zasnij ..choc raz snem bez koszmarów,ze nie wykonałes zadanej ilosci wpisów na forum..jutro jak wytrzezwiejesz ..to nadrobisz braki
                         • volwer Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 23.08.11, 08:57
                          jest tajemnicą poliszynela,ze zbynio pobiera lekcje spiewu,żeby przy kolejnej rocznicy Odnowy,albo urodzinach,albo wmurowaniu odcisku dłoni najjasniejszej na paraden platzu, swojej pani taka pieśn :

                          www.youtube.com/watch?v=SqAw2Sm5kus&NR=1
                          trzeba przyznac mierzy wysoko,bo trudno bedzie Zbyniowi dorównac Zbyszkowi.
                          ale Zbynio juz nie takie pszeszkody pokonywał na scieżce kariery. na razie ma kłopot z wkuciem na pamiec takiej ilosci tekstu,bo to dla niego trudne-od dawna był przyzwyczajony do jednorazowego wodolejstwa bez sensu,ale zeby tak powtórzyc na pamiec ..o to jest już wyczyn.
                         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 09.09.11, 15:09
                          Bolek! Ted Konowalski nie jest jeszcze deputowanym i tylko pod tym względem sie nie mylisz. W swoim poście napisałem jednak, że przed nim jest jeszcze ta pani od czworonogów. Żeby formalności stało sie zadość to Zbyniek Konowalski musi podpisać lojalkę krwią z palca środkowego, postawionego do góry i złożyć rotę przysięgi następującej treści:" będę stale czuwał nad moim rodzonym, aby był wiernym giermkiem googlowatej z przepastnych, nie domżalił na mównicy, odczytywał tylko teksty przygotowane przez cyborga, podnosił rękę tylko za uchwałami i za własną potrzebą, pracował ku chwale, godnie reprezentował, nie pajacował,bronił przyjaciół, potępiał wrogów i nie składał interpelacji, które mogłyby wprawić w zakłopotanie jej gderliwość". Amen! Do roty przysięgi dostanie płytkę z nagraniem " łubu, dubu".
                         • zajec_pagadi Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 03.10.11, 16:10
                          Boluś! Napisałeś, że ten Konowalski młody szczurek wcale nie jest radnym. I chyba wykrakałeś! Wymiękła z topornych obawia sie bowiem, że jeden Konowalski to już nadmiar szczęścia. Przygarnięcie dwóch byłoby zabójcze dla jej gderliwości. Pamiętaj, że Zbyniek jest chorobliwie ambitny i nigdy nie wyzbył sie zamiaru bycia pryzydentem. Czeka tylko na dogodny moment( 6 miesięcy przed wyborami, planowanymi bądź przedterminowymi) i zacznie ją okładać za nieudolność, szastanie groszem publicznym, kumoterstwo, brak oszczędności, nepotyzm, zadłużanie powiatu i za wszystkie inne bezeceństwa. A wtedy ten młody szczurek( jak go nazywasz) domżaliłby na mównicy i przed kamerami telewizyjnymi. Fioletowa już żałuje, że podpisała ze Zbyniem kilkuletni kontrakt i nie może go już pogonić jak jakiegoś fifroka.
                         • volwer Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 03.10.11, 20:00
                          i tu sie chyba mylisz zajączku..prezesa mozna odwołac w kazdym momencie..u nas w szpitalu(takie ploty chodzą)prezesów odwoływano kilkakrotnie w ciagu jednego dnia.wiec Zbynia też mogą odwołac...najwyzej dostanie na odczepnego posadę basenowego w OTI..bedzie badał twardosc wody.
  • rudzian2 Re: podwójne standardy radnego Domżalskiego. 03.10.11, 20:41
   ale ten prezesik ma zagwarantowany kontrakt na 4 lata , jakby go jasna popielata
   odwołała to musiałaby mu wypłacić wszystkie pensje
   dlatego go nie ruszy
   on ją zna za dobrze i wiedział co daje do podpisu
   inaczej by go już wygryzła w imię wielkiego miłowania jakie ich łączy
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka