Dodaj do ulubionych

Pracujący człowiek a nasza OdNowa

19.06.11, 16:09
MOPS pozbył się kolejnego pracownika który był belką w oku najjaśniejszej starszej pani , facet musiał się zwolnić ponieważ był niewygodnym świadkiem sprawowania humanitarnej władzy przez zacną starszą panią. Musi szukać pracy poza pilnie strzeżonym miastem , bo przecież miasto jest własnością najjaśniejszej starszej pani a ona dobrze pilnuje kto może mieć tutaj etat a kogo wygnać na banicję. Następni czekają w kolejce do kasacji. Tak patrząc na ten paraden platz to najjaśniejsza starsza dama mogłaby w jaką niedziele urządzić pokaz kamieniowania tych nieposłusznych co nie chcą używać wazeliny. A Ken Zarys zaś zarobił ekstra premie za udane wykopanie gościa.
Minusem i to dużym jest to że słynny AS nic nie robi żeby pomóc tym wyganianym , mimo że wcześniej deklarował że udzieli tym ludziom pomocy ale on jest tak bardzo zajęty że na takie drobiazgi zwyczajnie nie ma czasu.
Obserwuj wątek
  • rower444 Re: Pracujący człowiek a nasza OdNowa 22.06.11, 16:06
   Mamy kolejne wiadomości chłop był przez kilka miesięcy na chorobowym ale co jest tu szczególną ciekawostką musiał się leczyć poza Rudą Śląską …. a czemu ? ….... no bo zacna dama starsza takim ludziom nie pozwala leczyć się na miejscu..... a nasze dochtory mają ostry zakaz leczenia ludności o innych poglądach, takich trzeba wyganiać z poradni prosto na tretuar i jeszcze paluchem pogrozić żeby czasem taka cholera drugi raz nie przyszła. Czyli jak teraz idziesz do dochtora to najpierw gadasz jak bardzo kochasz damę starszą a potem możesz coś miauknąć o swojej chorobie. Potem jak idziesz do apteki to kolejność jest ta sama, czyli najpierw wyznajesz miłość do zacnej damy starszej a potem dostaniesz piguły.
   Najlepsze jest to że pod wpływem niezwykłych fluidów damy starszej szkielet Ken Zarysek napisał donos do ZUS na tego gościa, liczyli razem ze damą starszą na to że ZUS ukaże finansowo tego faceta, znowu była okazja komuś naświnić co tak razem uwielbiają robić ale widać że ZUS tą żałosną parę zwyczajnie olał.
   Ciekawe że jak zacna wiekowa dama została wyciepnięta z roboty to równo rok brała zasiłek z ZUS i nikt na nia donosów nie smarował, poza tym ona tak lubi mamonę że nie popuści ani grosza.
   No i na sam koniec nic nie pisze a pilnie czyta i notuje nasz naczelny rajca von Josyfon Ole!! Menda, facet broń tej elity i pisz korzystając z rozumu.
   • zajec_pagadi Re: Pracujący człowiek a nasza OdNowa 22.06.11, 22:54
    Rower! Starszawe damy, radnych, Zbyńka Konowalskiego, Kena Zarysa i cyborga dwojga nazwisk trzeba kochać bezwarunkowo. Teraz jeszcze tego nie zrozumiesz, ale oni wszyscy do kupy działają po to, żeby powiat rósł w siłę a ludziskom żyło sie dostatniej.
  • rower444 Re: Pracujący człowiek a nasza OdNowa 23.06.11, 08:35
   zastanawiam się czy to co ma ten facet za sobą to nazywa się mobbing albo może intensywna praca socjalna szkielecika Zarysa i jego oddanego zespołu , bo ten dochtór co go leczył zakazał mu tam wracać do pracy .............. to daje do myślenia , no nie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka