czy PO odda szpitalom za ubezpieczenia

24.03.12, 09:20
po zmienia zasady ,bo kontrakty dostały szpitale "jedyne słuszne" ,które nie posiadały obowiązkowych ubezpieczeń; to kolejny kant PO ,co na to pani www.rp.pl/artykul/757922,838365-Wykup-ubezpieczenia-od-zdarzen-medycznych-dla-szpitali-bedzie-dobrowolny.html
    • 22burza Re: czy PO odda szpitalom za ubezpieczenia 24.03.12, 09:37
      pisałas ty kiedy oferty ? bo moim zdaniem niech sie prezes naucz czytać ze zrozumieniem,a potem dopiero mo pretensje do innych.Mo tylu mądrych kolegów,którzy dobrze napisali oferty niech ich spyto o rada.Ty lepiej pilnuj swojego stołka,bo przez nieuwaga z niego slecisz.
      • rudzianie2010 Re: czy PO odda szpitalom za ubezpieczenia 24.03.12, 10:16
        Stania! ty już dość narozrabiałeś w tym mieście; a przy okazji jak tam twoja sprawa niszczenia dokumentów?
        • skalar2011 Re: czy PO odda szpitalom za ubezpieczenia 24.03.12, 13:05
          ona nigdy ofert na konkurs to pojęcia nie mo, nawet na swój stolek nie napisała samodzielnie ofert bo wiadomo ,,jaki to był konkurs,,
          A te jej ataki na Pana Stanię to są już chore, a tylko dlatego że przez chwila zasiadała na stanowisku z którego ją słusznie wywalił a myślę że tego chciały organizacje pozarządowe, bo przecież z tą baba nikt nie mogł pracować
    • hynio59 Re: czy PO odda szpitalom za ubezpieczenia 24.03.12, 14:57
      Pewnej Opcji, jedynie słusznej, nie można krytykować. Dlatego POwinienieś przeprosić za wątpliwości. 2+2 nie zawsze jest 4.
      • volwer Re: czy PO odda szpitalom za ubezpieczenia 25.03.12, 15:47
        Hynio przestań to niebieskie pić ,a Bielszowicach na oddziale bez klatek,za to z pełnym dodatkowym ubezpieczeniem,zawsze czeka na ciebie miejsce,tylko musisz otrzezwiec bo takiego co jest caly czas pod wpływem NFZ nam nie pozwala przyjąć do leczenia.dostaniesz u nas fajny pokój,Zupka - jak Ci jej Podludek wcześniej nie wyzre, i naprawdę fachowa opiekę,bo Podludek juz na tym oddziale od dawna nie pracuje.
Pełna wersja