Dodaj do ulubionych

Cisza przed burzą?

06.05.12, 08:44
Mobilizacją trwa, tyle ile mnie spotkało sympatii ze strony osób mi nieznanych,to buduje a dziwi postawa tych z za węgła, bo tacy też są.Już nie miesiące , ale dni dzielą nas od ostatecznych rozstrzygnięć.Wiosna Ludów, Francja,Bytom,Ruda Śląska, czy nadszedł czas na zmiany? Komu to wyjdzie? Ja jestem spokojny, my nie mamy nic do stracenia a do zyskania wiele, powie ktoś optymista,ale ten optymizm opieram na ludziach, ludziach wierzących w lepsze jutro. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • betonpzpr Re: Cisza przed burzą? 06.05.12, 10:27
      waple kto ci pisze te teksty?
      Wiem że ty bo raz już napisałeś >Oświadczam,że tylko i tylko ja, mam pieska, kundelek, może by i coś dodał,ale niepiśmienny.
      Mimo to mam prośbę - dopuść twojego kundla do kompa może coś mądrzejszego napisze.
      • amarian2 Re: Cisza przed burzą? 06.05.12, 11:04
        Dlaczego beton atakujesz waple, napisał co myśli i dobrze. Masz inne zdanie to je wyartykułuj a nie hasełka (o piesku) na poziomie ……….. ( tu sobie sam dopisz).
        Na poważniejsze tematy dot. Miasta nie odpowiadasz.
      • waple Re: Cisza przed burzą? 06.05.12, 11:08
        Nikt by nic głupszego nie wymyślił, na świecie jak Twój nick, BETONPZPR,piszę z wielkich liter z szacunku do Ciebie a i dziękuję, raz mi nawet biłeś brawo, po moim oświadczeniu,że nie interesują mnie stanowiska, koryta i inne przywileje.Pamiętam i dziękuję.Pozdrawiam.
      • skalar2011 Re: Cisza przed burzą? 06.05.12, 19:59
        atakujecie po chamsku waple, a on przynajmniej pokazał że ma odwagę i poczucie obywatelskiego obowiązku.A sami co? siedzicie na stołkach i klaszczecie ,płaszczycie się i pelzacie tylko dlatego by swoje stołki utrzymać.beton kłamiesz na forum jak z nut co do środków unijnych, jesteście beznadziejni nieudacznicy,czego dotkniecie to spartolicie i to wystarczy by się was pozbyć i nie pozwolić niszczyć dalej naszego miasta.Nie lej tu wody na forum bo i tak nikt w to nie uwierzy.
        • betonpzpr Re: Cisza przed burzą? 06.05.12, 20:04
          Kolejny raz informuję cię że w sposób nieuprawniony nazywasz mnie kłamcą. Masz pecha ja nie skulę ogona i nie ucieknę ja odszczeknę i to głośno.
          Skalar2011 to ty jesteś kłamcą.
          • mietlorz707 Re: Cisza przed burzą? 06.05.12, 20:50
            W dodatku ten fajtłapa nie wie gdzie odpowiedź podpiąć i myśli że ja to Ty...
            Rozumowanie takie, że jak ktoś jest przeciwny głupotom wypisywanym przez waple to jest przeciwko referendum. A jak jest przeciwko referendum to znaczy że pracuje w UM. Żal dupę ściska.
          • skalar2011 Re: Cisza przed burzą? 06.05.12, 21:43
            betonpzpr napisała:

> Kolejny raz informuję cię że w sposób nieuprawniony nazywasz mnie kłamcą. Masz
            > pecha ja nie skulę ogona i nie ucieknę ja odszczeknę i to głośno
            Nie szczekaj za głośno bo cisza nocna się zbliża
            > Skalar2011 to ty jesteś kłamcą.
            moja prawda czyli prawda niestety ciebie w oczęta kole , mącisz tu na forum zero konkretów, zacznij lepiej pamiętnik pisać ze swoimi,, przemyśleniami,,

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka