Szczyt G-? Halemba.

22.05.12, 09:40
W dniu 20 maja, niedziela, p prezydent odwiedziła KS Grunwald, na Halembie. Obecność i poruszane tematy owiane tajemnicą.Do czasu, i jak tu uwierzyć, że nie było czasu na przyjęcie zainteresowanych mieszkańców miasta.Natomiast w swoich partykularnych interesach, pracują nawet w niedziele.Widać widmo referendum zmusza do pracy w obronie "stołeczków" nawet w niedziele, ciekawe czy i w święta.Pozdrawiam.
    • agitka31 Re: Szczyt G-? Halemba. 22.05.12, 10:49
      Ty chyba ta nieszczesno prezydentka śledzisz.
      Owiano tajemnicą, ale Waple wie. Wielka mi tajemnica.
    • bjbax Re: Szczyt G-? Halemba. 22.05.12, 11:16
      Poprzednik zjeździł dwa lata temu wszystkie szkoły aby pasować pierwszaków na uczniów.
      Pytanie brzmi:
      - czy czuł się "ojcem narodu" ?
      - czy lubi dzieci ?
      - czy prowadził kampanię wyborczą ?
      Smutne jest tylko to, iż część ludzi powołuje tu się na prawo ludzi do wybrania swoich przedstawicieli i domaga się referendum a zapomina , że dwa lata temu ludzie poszli na wybory i wybrali. Za dwa lata będą wybory i będzie okazja władzę zmianić !
      • stara-baba-pl Re: Szczyt G-? Halemba. 22.05.12, 11:41
        Dziedzicowa też jeździła, a mogła se darować bo 2 zdań do kupy nie potrafiła pedzieć, dobrze że woziła ze sobą Krzysteczko.
Pełna wersja