Aqadrom- OTI ?

30.09.12, 12:12
Przychodzą ludziska z informacją, że znowu następny termin odwleczono, to chyba stosowne słowo.Może będzie otwarcie, ale kiedy? Natomiast nadają,że już w pazdzierniku będzie można zwiedzać to cudo, tak, tak zwiedzać! Czyli tak jak z N-S? Czyli niby gotowe? I tu się nie dziwię, pamiętam,że to stoi na palach, grzęzawisku i przy zalaniu wodą/obciążenie/ będę się przyglądał zachowaniu tego obiektu.Nie muszę przypominać,że to na terenach czynnych sejsmicznie.I tu wyjdą dopiero problemy z odbiorem, nie tak jak z N-S.Nie macie pojęcia jaki już jestem spragniony sukcesu, takiego lokalnego w naszym mieście i to całkiem POWAŻNIE. Myślę,że takich jest wielu.Pozdrawiam.
    • w36 Re: Aqadrom- OTI ? 30.09.12, 18:44
      waple napisał:

      > Natomiast nadają,że już w pazd
      > zierniku będzie można zwiedzać to cudo, tak, tak zwiedzać!


      Ale jaja ;) No ale to takie "w stylu" ekipy Dziedzic. Roztrąbi się że obiekt udostępniony mieszkańcom. A że nie działa to szczegół. Teraz i tak mamy erę wirtualnych sukcesów.
      Co do tego zwiedzania to jeszcze przychodzi mi na myśl skojarzenie, że Oti można by śmiało połączyć z muzeum PRL, jako "eksponat". Te dwa tematy mają bardzo wiele wspólnego.


      > Nie macie pojęcia jaki już jestem spr
      > agniony sukcesu, takiego lokalnego w naszym mieście i to całkiem POWAŻNIE.

      Przy Oti to się raczej tego nie doczekasz. Chyba że ograniczysz swój kontakt ze światem do lektury WR.
      Jeśli już to widzę naszą szansę z Oti, wygrania w jakieś konkurencji na największą kwotę wywaloną w błoto. Zresztą coś było w tym rodzaju, "złoty sedes", plebiscyt na najbardziej nonsensowną inicjatywę marnującą publiczne pieniądze. Z Oti mamy dużą szansę na takie wyróżnienie.
      Warto zapamiętać i zgłosić kiedy przyjdzie czas.
      • waple Re: Aqadrom- OTI ? 01.10.12, 16:52
        Na portalu miejskim ukazała się informacja,że już nie będzie dat otwarcia, jak otworxą, to będzie!Pozdrawiam.
        • skalar2011 Re: Aqadrom- OTI ? 01.10.12, 21:52
          waple napisał:

          > Na portalu miejskim ukazała się informacja,że już nie będzie dat otwarcia, jak
          > otworxą, to będzie!Pozdrawiam.
          ale portalu miejskiego już ni ma, ni ma i już to chyba wcale nie otworzom
    • durch-wall Re: Aqadrom- OTI ? 03.10.12, 23:05
      "stoi na palach, grzęzawisku i przy zalaniu wodą/obciążenie/ będę się przyglądał zachowaniu tego obiektu.Nie muszę przypominać,że to na terenach czynnych sejsmicznie" Waple jako praktyk( jak się kiedyś określił) zna się na wszystkim, nawet i chyba też o babskich batkach wie wszystko .To jezeli będzie trzęsienie ziemi to i koniec Świata, może lepiej tego kompleksu nie kończyć, jak mo się po napełnieniu kipnąć i tsunami na Halembie wywołać.Obserwuj ty Kolego moze swój odchył bo w/g mnie on się nadaje u psy......ga do wyprostowania.Downo żech nie szkryfloł na tym forum,ale te wpisy w/w Kolegi rodzą takie gupie reakcje i ciężko je się trowi.Wykludzejcie się lepi z Halemby bo ten "Nostredamus" wom gibki koniec przepowiado.
      • kapioh1 Re: Aqadrom- OTI ? 03.10.12, 23:23
        Ha ha ha, oczywiście obiekt w krótkim czasie się gustownie przechyli... No chyba, że górnicy zaprzestaną nagle intensywnego fedrunku jedyną sobie znaną metodą, czyli "po nos niych sie rozdupi, a co..." (fachowo "na zawał"). A wtedy woda, symbol propagandowego wodolejstwa Waadzy się rozleje.....
        • g-48 Re: Aqadrom- OTI ? 04.10.12, 20:56
          Ha ha ha, oczywiście obiekt w krótkim czasie się gustownie przechyli... No chyb
          > a, że górnicy zaprzestaną nagle intensywnego fedrunku jedyną sobie znaną metodą
          > , czyli "po nos niych sie rozdupi, a co..." (fachowo "na zawał"). A wtedy woda,
          > symbol propagandowego wodolejstwa Waadzy się rozleje.....
          A powiydz ty mi fachman kiedy w Polsce lostatnio sciana wybierali na Zamulka/podsadzka ?
          Podpowiym ci to :Bylo to na "Pokoju" Ruch II!
      • w36 Wyprzedzająca obrona? 04.10.12, 04:54
        durch-wall napisała:

        > Downo żech nie s
        > zkryfloł na tym forum,ale te wpisy w/w Kolegi rodzą takie gupie reakcje i ciężk
        > o je się trowi.

        No niech się waple przygląda. Co mu bronisz? Może coś wypatrzy.
        Ale i tak bagno i górnicy pod Oti to mały problem. O wiele istotniejszym jest bagno finansowe.
        A to właśnie w tym bagienku się dużo dzieje i to ciekawego.

        Jak się okazuje ekipa basenowa już poważnie bierze się za ubieranie ochraniaczy na d... .
        W "Prawdzie o Rudzie" pojawił się "przeciek" z proroctwem plajty Oti i to z samego centrum towarzystwa aquaparkowego. Już sam fakt przecieku złych wieści o Oti i to w opozycyjnej gazetce jest dość kuriozalny, zważywszy że przez lata nic poza propagandą sukcesu nie wychodziło ze spółki.

        A tu nagle, osoba najbardziej unurzana w tym całym biznesie, pani Tru chan, prezeska, przesunięta teraz strategicznie na mniej widoczne stanowisko, spłodziła jakiś raport.
        Katastroficzny w tonie, że im na aquapark pieniędzy mało i właśnie tylko przez ten brak pieniędzy teraz i po otwarciu, Oti, genialne w założeniu przedsięwzięcie, może stracić płynność, czyli upaść. Co według raportu obciąży miasto obowiązkiem spłaty kredytu za spółkę.

        Czyli już dokładnie widzimy jaką linię obrony wybrała ekipa aquaparkowa na przyszłość, wyprzedzająco wypuszczając urban legend o jedynej słusznej przyczynie przyszłego upadku Oti.

        W chwili kiedy już dojdzie do tego że z budżetu Rudy będziemy zmuszeni płacić na tą padlinę to już oficjalnie pojawi się to wytłumaczenie - za mało pieniędzy na rozruch. Na to Dziedzicowa powie że dała by jakby miała, ale wiecie, rozumiecie, biedne miasto, kryzys światowy i Stania co faktur nie popłacił.
        Czyli, wyjdzie że nikt nie winien a głupi Rudzianie będą i tak spłacać ćwierć wieku tą padlinę.

        Tak sobie to wykombinowali.
      • waple Re: Aqadrom- OTI ? 04.10.12, 18:31
        Do: durch-wall Że na grzęzawisku to wszystkim wiadomo,że podłoże było palowane, to też.Że teren sejsmiczny to czuję, budzi nas to nawet w nocy.Że się będę przyglądał, bo mam tam strach wejść do środka.I nie znam się na wszystkim, ale się interesują tym co się w mieście dzieje.Natomiast oświadczam ,że nie jestem prorokiem a, że woda się tam już traci w tych basenach, to mi powiedzieli pracownicy UM, ja tam w środku nie byłem.Pozdrawiam.
    • g-48 Re: Aqadrom- OTI ? kiedy w koncu go skoncza?? 04.10.12, 20:39
      .Nie muszę przypominać,że to na terenach czynnych sejsmicznie.
      No! Nie wiedzialem ze Slask lezy na terenach czynnych sejsmicznie. Ale niech ci bedzie wladziu. Tereny sejsmiczne mozemy chyba dopiero wskazac kolo Gory Swietej Anny (jest tam nawet maly krater wielkosci Sylwester krateru na Etnie i paru kamieni bazaltowych) no i oczywiscie ewentualnie Sudety.
      Japce maja tez problemy z sejsmologia a jednak buduja Elektrownie atomowe. Mowie zawsze ze pon Boczek dol im taki teren i nic nie moga zrobic ale elektrowni atomowej to juz budowac nie musieli.
      kopalnia chyba nie bedzie miala wplywu na budowe ale "kochane piyniadze" owszem.
      • mietlorz707 Re: Aqadrom- OTI ? kiedy w koncu go skoncza?? 04.10.12, 20:54
        Widzisz Gregor, na tym forum prawie codziennie można się czegoś ciekawego dowiedzieć.
        A najśmieszniej jest jak ktoś napisze głupoty a reszcie się wydaje że to nie są głupoty. :D
        • jankolodziej Re: Aqadrom- OTI ? kiedy w koncu go skoncza?? 04.10.12, 21:18
          " kolo Gory Swietej Anny (jest tam nawet maly krater wielkosci Sylwester krateru na Etnie i paru kamieni bazaltowych"
          Sama Góra św.Anny to wygasły wulkan.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja