Dodaj do ulubionych

Zalany stadion, jest winny!!!!

18.10.12, 20:02
Okazało się, że winnym jest GPW, któremu w POwskiej rurze zrobiła dzirkę p. prezydent w ostatnich wyborach. Woda ciekła i ciekła, aż wyciekła we wtorek w W-awie. Teraz będą karać.
Obserwuj wątek
    • komes_nn Re: Zalany stadion, jest winny!!!! 18.10.12, 20:51
      Och panie, Henio59 coś mi się wydaje, że oprócz dziurki z tyły w niższych partiach, ma pan jeszcze całkiem sporą dziurkę w głowie. Żeby takie bzdety wymyślać, to już faktycznie coś nie tak z pańskim umysłem. Jeszcze się okaże, że pańska idolka wygrała bitwę pod Grunwaldem, że to dzięki niej wschodzi Słońce. W Rudzie jest bardziej zielona trawa niż gdzie indziej a krawężniki są wyższe od wieżowca na Niedurnego. Jeżeli można pomóc, to chętnie podam numer telefonu. Może pan sobie zamówić wizytę, która na pewno nie okaże się bezcelowa w pańskim przypadku.Jeżeli faktycznie chce pan uniknąć kpin i ośmieszania się to niech pan lepiej nie pisze więcej taki idiotyzmów. Niech pan dowali PO jak pan potrafi, ale niech nie robi z siebie głupola. Dużo zdrowia życzę jednocześnie.
      • hynio59 Re: Zalany stadion, jest winny!!!! 18.10.12, 21:07
        No jasne, że wygrała bitwę pod Grunwaldem! Skoro Pewni Opcjonalini ratują Polskę i robią z niej zieloną wyspę, ale wiemy, że w Europie leży i nie jest wyspą, tym bardziej zieloną, jak już to sprzedaną, to dlaczego ma nie wygrać bitwy pod Grunwaldem?, skoro wygrała wybory! Nie bądź pan taki spięty, rozepnij się pod szyją. <lol>
        • komes_nn Re: Zalany stadion, jest winny!!!! 18.10.12, 21:51
          No całkiem ciekawa wypowiedź. Jeżeli pan twierdzi, że ta Po-wska nacja rządzi tym krajem po dziadowsku to proszę wskazać, która z tych nacji nie POwskich jest tak dobra i zdolna do rządzenia. Chyba nie powie mi pan, że PIS. To już przerabialiśmy. Zrobili PASS po krótkim czasie, bo nie byli w stanie nic zdziałać. Więc proszę mi nie sugerować, że tych nieudaczników poprze cały naród. Raczej ta opcja zdolna jest do jego skłócenia. Innych opcji politycznych nadających się do rządzenia też nie widać. Jest jedyne wyjście, wybrać takich, którzy nie są ubabrani w polityce po łokcie, ludzi niezależnych od nikogo. Kiedy w tym kraju będzie dobrze ? kiedy ludzie przestaną brać poważnie takich jak : Kaczyński , Tusk , Palikot , Rydzyk. Kiedy partie polityczne przestaną doić kieszeń podatników, pokazując przy tym narodowi jak się żyje w luksusie. Tak w luksusie, ich i ich poplecznikom wraz z kolesiami z całymi rodzinkami. Kiedy uporamy się wszyscy z debilnymi przepisami prawa, rozwiążemy Senat i ograniczymy liczbę posłów. I wybierzemy mądrze ludzi do reprezentowania nas w rządzie. Wtedy będzie na szkoły, przedszkola,szpitale, drogi , na prawdziwe płace i emerytury. Sorry za zbyt długa wypowiedź. Pozdrawiam.
          • komes_nn Re: Zalany stadion, jest winny!!!! 18.10.12, 21:58
            Sorry, zagalopowałem się, bo to co tu wypociłem wygląda na powiastkę fantastyczną i raczej nie do zrealizowania w tym kraju. Więc musimy cierpieć dalej, taki już los zwyczajnego człowieka. Chociaż sami niestety jesteśmy sobie winni.
      • skalar2011 Re: Zalany stadion, jest winny!!!! 21.10.12, 12:16
        hynio59 napisał:

> Chciałem zażartować, bo wiele o GPW na forum ostatnio pisano,
        a wyszło nudno i politycznie.
        henio jak zawsze twoje posty, nudne, polityczne i idiotyczne
        Cóż śmiać się nie umiecie?
        wiesz śmiać się umiemy ,szkoda że z twojej głupoty.
        Troszkę wyobraźni i uśmiechu.
        heniuś jak czytom twoje posty to zawsze towarzyszy temu uśmiech, ale wiesz twojej wyobrazni nawet sie wyobrazić nie moga- to czysto abstrakcja
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka