Dodaj do ulubionych

Tego się nie spodziewałem.

19.10.06, 20:30
Czy naszej rudzkiej platformie brak ludzi ,którzy mogliby startować na
prezydenta miasta ? Czy musi to być Pan Stania ? A może już czas najwyższy na
jakąś zmianę na tym stanowisku ? Czy Pan Stania jest taki niezastąpiony ? To
garść pytań do przedstawicieli rudzkiej PO.
Obserwuj wątek
    • spoi Re: Tego się nie spodziewałem. 19.10.06, 21:38
      jorg72 napisał:

> Czy naszej rudzkiej platformie brak ludzi ,którzy mogliby startować na
      > prezydenta miasta ? Czy musi to być Pan Stania ? A może już czas najwyższy na
      > jakąś zmianę na tym stanowisku ? Czy Pan Stania jest taki niezastąpiony ? To
      > garść pytań do przedstawicieli rudzkiej PO.

To problem nie tylko PO, ale całego tego miasta. Większość tzw. liderów
      społecznych jest albo powiązana albo związana. Nawet panowie Osmenda i Howaniec
      dali sobie spokój i to chyba w ostatniej chwili. Zdaje się, że możemy na tej
      podstawie domyślac się powyborczej obsady niektórych stanowisk, np.
      wiceprezydentów... No chyba, że pan Tobiszowski coś zwojuje, choć szczerze
      wątpię. Panów Murawskiego i Swaczynę przepraszam, ale nie traktuję ich jako
      poważnych przeciwników pana Stani, choć życzę im wszystkiego najlepszego. Bo w
      tym gronie "liderów społecznych" i potencjalnych kandydatów do władz miasta, w
      tej krainie ślepców, jednoocy są królami...

Tak więc, drodzy Rudzianie, przechodząc obok plakatów z wizerunkiem miłościwie
      nam panującego zaglądajcie głęboko w te mądre i dobrotliwe oczy. I
      przyzwyczajajcie się powoli do myśli, że czeka Was to jeszcze przez najbliższe 4
      lata.

• zoro333 Re: Tego się nie spodziewałem. 19.10.06, 22:16
        Brak poważnych kandydatów na fotel prezydenta to nie tylko układy czy
        powyborcze obsady stanowisk. To przede wszystkim brak niezależnych gazet, TV
        mogących wylansować nowych liderów samorządowych. Główną jednak przyczyną jest
        brak kasy.Start Swaczyny i Murawskiego to raczej takie hobby.
        Poważna kampania prezydencka kosztuje o wiele więcej niż poselska. Po kampanii
        Pietraszewskiej i Tobiszewskiego widać jakie to są kwoty.
        Biznes nie poprze kandydata słabego konkurującego z urzędującym Prezydentem.
        Jak przyszłość. Budowa od podstaw. Niezależne media, nowi liderzy samorządowi i
        znalezienie pieniążków. Może za 4 lata?
      • stefan_st Re: Tego się nie spodziewałem. 20.10.06, 10:14
        spoi napisał:
        Większość tzw. liderów społecznych jest albo powiązana albo związana. Nawet
        panowie Osmenda i Howaniec dali sobie spokój i to chyba w ostatniej chwili.
        Zdaje się, że możemy na tej podstawie domyślac się powyborczej obsady
        niektórych stanowisk, np. wiceprezydentów...

Do Pana Józefa Osmendy
        Jeśli to byłaby prawda co pisze spoi to zawiódłbym się na Panu poważnie.
        Traktowałem Pana jako osobę o określonym światopoglądzie i jestem Pana
        zwolennikiem. Jeśli jednak okazałoby się że Pana rezygnacja jest związana z
        obietnicami obięcia stanowiska wiceprezydenta to prawdę mówiąc nie rożni się
        Pan od obecnie nam miłościwie panującego.
        Proszę Pana niech Pan zaprzeczy bo zwątpię w ideały i utracę nadzieję jaką w
        Panu pokładałem.
        pozdrawiam
        Stefan_St.
    • w36 Re: Tego się nie spodziewałem. 19.10.06, 22:15
      jorg72 napisał:

> Czy naszej rudzkiej platformie brak ludzi ,którzy mogliby startować na
      > prezydenta miasta ? Czy musi to być Pan Stania ? A może już czas najwyższy na
      > jakąś zmianę na tym stanowisku ?

Już kiedyś pisałem że powinna być alternatywa dla Stani, bo nie jest z nim za
      dobrze. Sądzę że znalazł by się ktoś odpowiedni, kogo zawczasu można by
      wypromować i to przy współpracy Stani. No ale widać że się nie da.

No ale to już trochę za późno. Już po herbacie :)

Strasznie nieciekawa jest ta nasza lista na prezydenta i wybór będzie polegał
      raczej na wybraniu mniejszego zła.
      Takie zestawienie niby zwiększa szanse Stani, ale i niesie wielkie ryzyko. Czy
      ambicje Stani są warte tego?
      • daniel_muc Re: Tego się nie spodziewałem. 20.10.06, 11:02
        Andrzej Stania jest naszym naturalnym liderem i kandydatem na prezydenta.
        Polityka ostatnich 4 lat to czas spokojnej pracy ponad podziałami, rozwoju i
        inwestowania w przyszłość miasta oraz jego mieszkańców. 6 września br.
        Platforma podjęła prawie jednogłośną decyzję o rekomendowaniu Andrzeja Stani
        jako kandydata na prezdyenta Rudy Śląskiej.
        • ballina79 Re: Tego się nie spodziewałem. 20.10.06, 13:15
          Szanowny Panie pełnomocniku ds. przedsiębiorczości.
          Odnoszę wrażenie, że Pana aktywność na tym forum odbywa się moim kosztem.
          Twierdzę tak gdyż ostatni Pana wpis jest z godziny 11:02. Mam takie pytanie czy w tym momencie pisał Pan z komputera w UM Ruda Sląska gdzie jest Pan zatrudniony jako pełnomocnik czy też może z biura poselskiego posłanki Pietraszewskiej, które również jest utrzymywane z moich podatków. Czy tak ma wyglądać zarządzanie miastem po wyborach?
          raslaska.aremedia.net/index.php

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka