Dodaj do ulubionych

Panathinaikos mistrzem Grecji

27.03.10, 20:13
Właśnie zieloni wykończyli czerwonych !
laguma ole ole ! a Twój facet jak zwykle number one !
szczerze gratuluje !
Obserwuj wątek
      • laguma78 Re: Panathinaikos mistrzem Grecji 28.03.10, 13:31
        Dziewczyny wielkie dzieki za kibicownie i gratulacje wink wczoraj do
        poznych godzin wieczornych - 23 bylam na hali gdyz cala ceremonia
        itp troche trwala... potem swietowanie na miescie wink (ja oczywiscie
        nie poszalalam)ale organizacja super bez fanatycznych kiboli tylko
        rodziny z dziecmi szkoly itp .. atmosfera prawie tak dobra jak na
        meczach w Polsce wink telefonu greckiego oczywiscie nie wzielam...
        Bachula smsy odczytalam w nocy winkno to teraz pozostaje nam zdobycie
        Mistrza Grecji!!! ja mam nadzieje ze donosze do maja gdyz jestem na
        lekach przeciwskurczowych bo tydz temu mnie zlapaly co 5 min...
        mlody sie pcha na swiat.. pozdrawiam Was serdecznie!
    • laguma78 Re: Panathinaikos mistrzem Grecji 12.05.10, 14:06
      a wiec tym razem kochane kibicki siatkowki... sprawa wyglada tak.: crying
      nasza druzyna zostala bez 2 podstawowych graczy (jeden za doping glowny przyjmujacy dzieki ktoremu cos sie gralo... drugi kapitan srodkowy po operacji pluca) niestety nie wyglada to ciekawie gdyz pawel nie majac przzyjecia nie moze grac srodkiem i zostaje jedyny Agamez ktory juz ledwo chodzi i sam z Pawlem nam nic nie wygra.. jest jeszcze Samica ktory rzadko jest w pierwszej linii a na przyjeciu musi kryc nawet libero ktory co tu mowic jest slaby.. Puchar wygrywalismy z olimpiakosem w najsilniejszym skladzie a itak nie bylo latwo takze trzymajcie kciuki za chlopakow bo chca bardzo ale niestety nie maja kim... dla niewtajemniczonych dodam ze 3 zawodnikow to prawie amatorzy maja swoja druga prace np policjant i ratownik itp... takze w porownaniu ze skladem olimpiakosu nafaszerowanym chlopami jak dęby to i tak jestem z nich dumna ze stawiaja czola i wygrywaja jakis sety ;0 najbarrdziej szkoda mi oczywiscie Pawla bo przychodzac tu mial nadzieje na wygranie mistrza a tu na koniec taka niemila niespodzinka... tez nie wiadomo co sie bedzie z Nami dzialo za rok.. gdyz chociaz mamy tu kontrakt to nie ma kim grac a Pawel by jeszcze pogral z dobrymi zawodnikami a poniewaz jest ograniczenie liczby obcokrajowcow to potrzeba dobrych grekow a takich jest na palcach reki policz.. w reprezentacji graja grecy z olimp. i z pao. takze widac jaki jest poziom ich kadry narodowej i ze nie ma skad ich brac... np. w kadrze jest Minoudis (nie wiem jak sie pisze...) ktory u nas jest 4tym przyjmujacym i ledwo co wącha parkiet ... teraz gra z braku laku.. Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie stad uciekac i ze dzis o 20.00 na terenie wroga chlopcy nawet jesli przegraja pokaza pazur walki ... a cuda sie zdarzaja przeciez.. trzymajcie kciuki wieczorem zeby nie byl to ostatni mecz jednak (a u nich latwo sie nie gra wiadomo)... stan meczy to 2-1 dla olimp. a gra sie do 3 wygranych takze jesli by nam sie udalo to 5ty mecz jest u Nas i sa jakies szanse winktakze koncze moj wywod i przepraszam za dlugosc lece karmic mlodego..
      • mamalal-ka Re: Panathinaikos mistrzem Grecji 12.05.10, 14:45
        Dzięki Oli za wyczerpujący wykład pomiędzy karmieniami !wink
        Pewnie , że w całej tej sytuacji szkoda Pawła, że musi się zmagać z tak
        kulejącym zespołem ! I tak chłop jest w dychę i dzielnie walczy !
        A jak wiadomo POLAK POTRAFI więc wcale się nie zdziwię jak dzięki niemu uda się
        zielonym zgarnąć jeszcze jakiś mecz!
        My w każdym bądź razie kciuki trzymamy i wierzymy...
        • mamalal-ka Re: Panathinaikos mistrzem Grecji 12.05.10, 20:33
          Zwariować można !!! Oliwia mam nadzieję, że Paweł cały i zdrowy?
          Co oni się tam tłukli czy jak ??? Chyba temu narodowi już na prawdę padło na
          mózg !Mecz przełożony na jutro na 19 !

Με απόφαση της ΕΣΑΠ και τη σύμφωνη γνώμη του τηλεοπτικού δικτύου Nova, ο 4ος
          τελικός του πρωταθλήματος Βόλεϊ Α1 ΟΠΑΠ μεταξύ του Ολυμπιακού και του
          Παναθηναϊκού, που είχε οριστεί να διεξαχθεί σήμερα στις 20.00, θα διεξαχθεί
          αύριο Πέμπτη 13/5 και ώρα 19.00 (με απευθείας μετάδοση από το Novasports 1) στο
          κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη.
          Ο σημερινός αγώνας δεν διεξήχθη με απόφαση του Α' διαιτητή κ. Γ. Καραμπέτσου,
          αφού, την προκαθορισμένη ώρα έναρξης του (20.00) και μετά την παρέλευση του
          προβλεπόμενου διαστήματος από τους κανονισμούς (30 λεπτάwink δεν υπήρχε ικανή
          αστυνομική δύναμη στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka