Dodaj do ulubionych

Ponieważ nastał nam Dzień Dziecka....

01.06.12, 00:24
... pozwalam sobie złożyć wszystkim dzieciom: i tym małym, i starszym, i tym najstarszym życzenia radości i zadowoleń.
Niech Wam się mordki śmieją od ucha do ucha, niech rodzice, dziadkowie, babcie i nauczyciele będą grzeczni i niech Was też słuchają, niech spełnią się Wasze wszelkie marzenia a taki miły dzień jak dziś niech w Waszych sercach trwa cały rok!

Rodziców poproszę o przekazanie życzeń swoim pociechomsmile
Obserwuj wątek
    • bachula_gr Re: Ponieważ nastał nam Dzień Dziecka.... 01.06.12, 07:05
      Tak jest.
      Swoim dzieciom przekazalam o swicie zyczenia, bo prezenty wydarly juz wczoraj przed zasnieciem a od swoich rodzicow oczekuje tradycyjnie telefonu z zyczeniami. Tak czy siak moj tata od zawsze zwraca sie do mnie per "dziecko...." niezaleznie od postepow metrykalnych czy stanu cywilnego...

I tylko szkoda, ze Grecji nie znaja tego miedzynarodowego swieta wink
      • bebiak Re: Ponieważ nastał nam Dzień Dziecka.... 01.06.12, 09:30
        bachula_gr napisała:

> I tylko szkoda, ze Grecji nie znaja tego miedzynarodowego swieta wink

Oj, naprawdę? Byłam przekonana, że cała Europa świętuje dziś... szkoda!

Moja mama mimo biegu lat (moich też!) również do mnie zawsze dzwoni, ba, więcej: nie uwzględniając inflacjiwink od lat daje mi z okazji Dnia Dziecka banknot 50-złotowy "na jakąś książkę" i nie jestem w stanie tego Jej zwyczaju zmienić: w sumie miłe ale kasa czy prezent z tej okazji w naszym przypadku graniczy z paranoją (a wszyscy dostajemy).
        Ja memu dorosłemu całkiem dziecku (27 lat) dałam przedwczoraj dwie książki a dziś po północy uściskałam go serdecznie i życzeniowo ...
        Nawet nie protestował: w końcu dzieckosmile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka