Dodaj do ulubionych

Czym lecimy na święta?

08.09.14, 21:42
Czas letnich wyjazdów dobiegł końca, więc pora pomyśleć o tych zimowych wink

Trzeba by jakieś bilety na Boże Narodzenie zarezerwować, więc stukam po stronie lota a tam taka info:
"Dla wprowadzonej daty nie znaleziono odpowiednich połączeń. Prosimy zmienić kryteria wyszukiwania i spróbować ponownie "

Że co, że LOT już nawet do Warszawy nie lata? Coś mi gdzieś dzwoni, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć co i jak smile

To co teraz tylko Aegean?
A może słyszałyście o jakiś nowych połączeniach, co je jakimś cudem wprowadzą? Jakby ktoś pytał o moje osobiste zapotrzebowanie, to najlepiej na trasie Ateny-Kraków, bądź Ateny-Pyrzowice. No i bezpośrednio i tanio - of course hahahhaaaaa.
No nadzieja umiera ostatnia. Kiedyś w tym temacie będzie lepiej, no musi, musi kiedyś być lepiej!!!!
Obserwuj wątek
    • bebiak Re: Czym lecimy na święta? 09.09.14, 21:05
      Giasou Ewe z Mykonos smile
      Niestety, zgodnie z zapowiedziami LOT likwiduje w ramach restrukturyzacji polaczenie do Aten. Zapowiadano to juz w zeszlym roku - czym sie kierowano, nie wiem sad Troche to ja tego nie rozumiem, bo dosc czesto jak wiesz do Aten z Warszawy latatm i samolot zawsze wypelniony no ale coz: nie jestem ekonomista.
      Istotnie, pozostal Aegean, ktory wg mnie odkad zostal monopolista i dodatkowo wprowadzil taryfe GoLight - poszalal troche z cenami.
      Ja mam juz bilet na grudnio-styczne kupiony w MAJU w Aegean ale za czteoczyfrowa cene sad Aktualne wakacje jeszcze mam dzieki LOTowi (i to za 650 zl w obei strony - bilet kupiony pod koneic stycznia) ale wiecej juz ... niestety. Ubo
      Ubolewam bo akurat LOT bardzo lubilam i tyle lat z nimi przelatalam, zawsze z dobrymi wrazeniami sad
      • bachula_gr Re: Czym lecimy na święta? 18.09.14, 12:09
        > sad Troche to ja tego nie rozumiem, bo dosc czesto jak wiesz do Aten z Warszaw
        > y latatm i samolot zawsze wypelniony no ale coz: nie jestem ekonomista.

A ja jestem I tez nie rozumiem crying
        W zeszlym roku lecialam LOTem co to go nie mialo byc ale to byla nietypowa wyprawa. W tym roku, typowo wiec nie lece. Ale Wam zazdroszcze I kibicuje. Wrzucajcie polaczenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka