Dodaj do ulubionych

Zatrzymana przesyłka ziół-pomocy !!!

29.04.10, 11:58
Zatrzymana przesyłka ziół

Co ja mam zrobić?
Zajoby z Urzędu Celnego zatrzymali mi przesyłkę z Cats Claw,rdestem i euthero na która czekam już 2 miesiące.Czekali 30 dni na opinię
Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego i ta opinia była odmowna.Teraz wyślą pismo do Głównego Inspektoratu Sanitarnego
( kolejne 30 dni czekania )i prawdopodobnie decyzja ta będzie taka sama i na dodatek urząd celny zawiadomi prokuraturę.

Kurwa co ja mam robić jechać tam i rozpierdolić to wszystko bombą?
Nie dość,że nie leczą w tym kraju to skurwysyny utrudniają leczenie.To jest normalna prób a morderstwa.Jak będzie trzeba to napisze nawet do Strasburga nie popuszczę tym skurwysynom.

Ma ktoś jakieś propozycje co robić?
Dzięki

PS
Informuję adminów,że jak jeszcze raz skasują ten wątek kieruję sprawę do Sądu jako próba morderstwa i ograniczanie wolności słowa.
Obserwuj wątek
    • prowirus Re: Zatrzymana przesyłka ziół-pomocy !!! 29.04.10, 12:56
      Pewnie kasują ze te niecenzuralne słowa, ale powiem szczerze, że nie dziwię Ci
      się i tak samo bym zareagował...

Trudno stwierdzić co w takim przypadku, może wskocz gdzieś na forum prawne i
      zapytaj, bo to już jest przegięcie...

A tych ziół w pl nie można dostać pod jakąśkolwiek postacią, że są "zabronione"?
        • prowirus Re: Zatrzymana przesyłka ziół-pomocy !!! 29.04.10, 13:21
          Dodzwoniłem się i z rozmowy wynika, że oni nie wiedzą o co chodzi i że nie
          powinno być zatrzymane jeśli te zioła sa dopuszczone do handlu w PL.
          Być może zatrzymanie wynika z tego, że ilość przesyłanego produktu sugeruje cele
          handlowe...

Ile tego zamówiłeś/aś?
          • z2009 Re: Zatrzymana przesyłka ziół-pomocy !!! 29.04.10, 13:38
            No sprawa zakończona po tym jak wysłałem pismo ( email ),że kieruję sprawę do Sądu o próbę morderstwa i o tym,że powiadomię telewizję polską.Urząd Celny dzwonił zaraz do Głównego Inspektoratu i powiedzieli tam,że takie ilości przepuszczać no i zaraz potem pani z Urzędu Celnego dzwoniła do mnie żeby mnie poinformować,że dziś przepuszczają przesyłkę.
            Zamawiałem ją 24 lutego !!!! Od razu mogłem takie coś im wysłać.
            Dobrze,że tak się kończy sprawa bo na prawdę bym nawet do Strasburga pisał jakby trzeba było.W każdym razie temat zamknięty.Dzięki wszystkim

Ale bajzel tam mają niezły 6 razy przesyłka przeszła a teraz komuś się coś w urzędzie celnym odwidziało i od 2 mies nie mam paczki
            ( dobrze,ze miałem zapas )

Zamawiałem jak zawsze ok 2 kg - to te debile z tej strony wydali opinie,że nie jest do dopuszczone www.swif.katowice.uw.gov.pl/

Co z idioci tam siedzą przecież 3/4 ziół jest dostępne w Polsce !!!

Do Głównego Inspektoratu jeszcze pismo z urzędu celnego nie doszło i nie dojdzie bo jak pisałem dziś urząd celny przepuszcza moją przesyłkę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka