Dodaj do ulubionych

Gdzie iść na masaż szwedzki w Warszawie?

21.01.11, 20:55
Buhner bardzo poleca masaż szwedzki.Może ktoś korzysta z niego i chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami,a osoby z Warszawy i okolic-mogłyby zdradzić miejsca,gdzie takowe pobierają.Rzecz nie jest tania niestety ,ale jeśli faktycznie tak rewelacyjnie działa, to może warto by spróbować.Miałam zamiar wprawdzie wybrać się na turnus z dietą dr Ewy Dąbrowskiej,ale mając taki wybór to chyba wolę masażsmile(tu chyba wszyscy się ze mną zgadzają)
Pozdrawiam
Urszula
Obserwuj wątek
      • mtm.3 Re: Gdzie iść na masaż szwedzki w Warszawie? 22.01.11, 08:21
        Ja sobie pozwoliłam na takie masaże, ale znalazłam osobę, która przychodzi do mnie do domu, tak jest i wygodniej i taniej, co do efektów - dla mnie bomba smile kilka objawów, które myślałam, że są od szalejących krętków było pozostałością po nich i po masażach odeszło. A właściwie po rehabilitacji, bo przed masażami Pani zrobiła mi różne cudawianki mające na celu rozluźnić mięśnie (wszystkie) i coś tam z kręgosłupem zrobić - tak czy inaczej spotykałysmy się co kilka dni na początku, a dopiero później zaczęły się same masaże. Teraz wystarczy raz na trzy tygodnie. Naprawdę polecam. Ale, gdzie w Warszawie nie mam pojęcia, mogę dac namiary w Poznaniu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka