Dodaj do ulubionych

Gdzie iść na masaż szwedzki w Warszawie?

21.01.11, 20:55
Buhner bardzo poleca masaż szwedzki.Może ktoś korzysta z niego i chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami,a osoby z Warszawy i okolic-mogłyby zdradzić miejsca,gdzie takowe pobierają.Rzecz nie jest tania niestety ,ale jeśli faktycznie tak rewelacyjnie działa, to może warto by spróbować.Miałam zamiar wprawdzie wybrać się na turnus z dietą dr Ewy Dąbrowskiej,ale mając taki wybór to chyba wolę masażsmile(tu chyba wszyscy się ze mną zgadzają)
Pozdrawiam
Urszula
Obserwuj wątek
      • mtm.3 Re: Gdzie iść na masaż szwedzki w Warszawie? 22.01.11, 08:21
        Ja sobie pozwoliłam na takie masaże, ale znalazłam osobę, która przychodzi do mnie do domu, tak jest i wygodniej i taniej, co do efektów - dla mnie bomba smile kilka objawów, które myślałam, że są od szalejących krętków było pozostałością po nich i po masażach odeszło. A właściwie po rehabilitacji, bo przed masażami Pani zrobiła mi różne cudawianki mające na celu rozluźnić mięśnie (wszystkie) i coś tam z kręgosłupem zrobić - tak czy inaczej spotykałysmy się co kilka dni na początku, a dopiero później zaczęły się same masaże. Teraz wystarczy raz na trzy tygodnie. Naprawdę polecam. Ale, gdzie w Warszawie nie mam pojęcia, mogę dac namiary w Poznaniu
    • maria-massage-center.pl Re: Gdzie iść na masaż szwedzki w Warszawie? 14.02.21, 00:52

Najlepsi specjaliści od masażu

W centrum masażu Maria Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszego masażu. Wierzymy, że na masaż zasługuje każde ciało — masaż to nie luksus, to konieczność dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zrelaksować się, odstresować czy uśmierzyć ból, nasz doświadczony personel zapewni Ci maksimum korzyści z wizyty!

Nasi masażyści z pasją kontynuują swoją edukację i nieustannie aktualizują swoje techniki i szukają narzędzi, które łagodzą ból i zmniejszają napięcie mięśni w najbardziej efektywny sposób. Przekonasz się, że często dodajemy nowe, innowacyjne metody leczenia do naszej listy dostępnych usług, ponieważ nasi terapeuci wciąż się rozwijają i doskonalą swoje rzemiosło.

Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić wyjątkową obsługę w wielu formach masażu. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz po kontuzji sportowej, zestresowany, czy po prostu chcesz zrelaksować się podczas masażu, jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie masażu.

Zawsze zachęcamy do wyrażenia opinii przed w trakcie i po leczeniu. Jeśli w jakimkolwiek momencie podczas leczenia wystąpi u Ciebie dyskomfort, np. Ucisk, poinformuj o tym terapeutę. Nasi terapeuci chętnie podejmują współprace, aby znaleźć dopasowane leczenie, które będzie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Może to obejmować regularne zaplanowane wizyty i zalecaną pielęgnację po masażu — na przykład określone rozciąganie lub ćwiczenia.

01-003 Warszawa
      Al Solidarności 82A/75 3 piętro
      Tel 603551518

Google

Facebook

maria-massage-center.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka