Dodaj do ulubionych

Suplementy w boreliozie.

04.10.11, 23:34
Jakie stosujecie preparaty witaminowe ?Czy są to pojedyncze witaminy ,czy jakiś zestaw witamin i minerałów w jednej tabletce?Jeszcze jedno ,jaki stosujecie kolagen na problemy stawowe?Jest typu 1 i 2.Który jest lepszy na stawy,czym one się różnią?Proszę podajcie jakieś dobre suplementy witaminowe i kolagenowe.
Obserwuj wątek
    • pies_z_laki_2 Re: Suplementy w boreliozie. 05.10.11, 00:34
      Kolagen tu:
      - Kolagen na forum

Suplementy:
      - Witaminy w boreliozie (na forum)

Ależ już o tym napisano... całe kilometry...

Ja łykam skrzyp na zmianę z krzemem oceanicznym i chrząstką rekina (a nie kolagen), plus olej lniany i plus witamina B12 (z powodu innego, niż bb). I dużo różnorodnych jarzyn pełnych naturalnych witamin i soli mineralnych.
    • mab62 Re: Suplementy w boreliozie. 05.10.11, 07:57
      Brałam dobry polski kolagen,piłam napary ze skrzypu,a moje stawy były sztywne i mocno tarły w nich kości o kości.
      Pomogła dopiero systematyczna rehabilitacja połączona z:
      www.iherb.com/Now-Foods-Turmeric-Bromelain-90-Vcaps/8950?at=0
      www.iherb.com/Now-Foods-MSM-1000-mg-240-Capsules/3338?at=0
      www.iherb.com/Now-Foods-L-Glutamine-Double-Strength-1000-mg-120-Capsules/301?at=0
      www.iherb.com/Madre-Labs-Omega-3-Premium-Fish-Oil-100-Softgels/37790?at=0+cynk+miedź+selen
      Niemniej do odbudowy mazi stawowej potrzeba czasu,odbudowuje się bardzo wolno.
      • yollum Re: Suplementy w boreliozie. 05.10.11, 15:23
        mab62 napisała:

> Brałam dobry polski kolagen,piłam napary ze skrzypu,a moje stawy były sztywne i
        > mocno tarły w nich kości o kości.
        > Pomogła dopiero systematyczna rehabilitacja połączona z:
        > www.iherb.com/Now-Foods-Turmeric-Bromelain-90-Vcaps/8950?at=0
        > www.iherb.com/Now-Foods-MSM-1000-mg-240-Capsules/3338?at=0
        > www.iherb.com/Now-Foods-L-Glutamine-Double-Strength-1000-mg-120-Capsules/301?at=0
        > www.iherb.com/Madre-Labs-Omega-3-Premium-Fish-Oil-100-Softgels/37790?at=0+cynk+miedź+selen
        > Niemniej do odbudowy mazi stawowej potrzeba czasu,odbudowuje się bardzo wolno.

A co sądzisz o chrząstce z rekina, wiele osób sobie chwali ten specyfik (nie stosowałem).
        Ja mam bóle stawów a dokładniej pieką mnie niemiłosiernie ścięgna pod kolanami i w żaden sposób nie mogę tego opanować. Czy Ty masz podobne dolegliwości i czy w moim przypadku niezbędna jest odbudowa mazi stawowej?

Pozdrawiam
        Yollum
        • rafi.zafi Re: Suplementy w boreliozie. 05.10.11, 16:17
          Leczę się już jakiś czas i wszystko zależy od zasobności portfela polecam:
          sok noni,iskial, paraprotex,magnez,vitamina b complex ,vitamina b12, zielona herbata w kapsułkach dobrej firmy,vitamina D3, wiesiołek, kwasy omega 3,vilka cora i jeszcze pare suplementów z Calivita. Tak 3 mieśiące pare dni przerwy i wracam od nowa tylko w innej specyfikacji.
          • mab62 Re: Suplementy w boreliozie. 05.10.11, 18:48
            Yollum,myślę że jeśli nie masz sztywności stawów,tarcia chrząstek i kości(strzelanie stawów),to z twoją maziówką wszystko ok.Pieczenie dołów podkolanowych zapewne od infekcji.Pewnie też miałam,bo cały czas próbuje zlikwidować przykurcze ścięgien podkolanowych.

Jeśli chodzi o suple i witaminy,to wymieniłam tylko te pomocne odbudowie stawów.
            Oprócz nich biorę jeszcze:wit.B complex,wit.C,wit.D3,żelazo,magnez,selen,cynk,miedź,koenzym Q10,kurkumę z bromeliną,NAC
            zioła-żeńszeń koreański,aloes,
            Hepatil i Liv52-na osłonę wątroby.

Wcześniej eksperymentowałam z różnymi innymi suplementami,brałam też preparaty wielowitaminowe i wielominerałowe.Trochę już tego było.Z Calivity też,ale na samym początku leczenia,bo te z iherbu znacznie tańsze.
          • geodeta_31 Re: Suplementy w boreliozie. 05.10.11, 18:51
            Witaminy:
            www.iherb.com/Dr-Schulze-s-SuperFood-Plus-14-oz-396-g/30411?at=0
            Minerały:
            www.bioag.com/buyhealthproducts/wujinsanfulvicacid.html
            Witaminy i minerały w 100% naturalne, bez żadnych nierozpuszczalnych tabletek czy otoczek. Maksymalnie przyswajalne.
            Drugi link - kwas fulwinowy lub inaczej fulvic acid. Najlepsze na dzień dzisiejszy źródło przyswajalnych minerałów. Proponuję szerzej zapoznać się generalnie z tematem. Może kogoś zainteresuje bardziej niż tylko jako suplement smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka