fionka21
15.11.11, 15:07
W dniu 3 grudnia (sobota) planowane jest we Wrocławiu nieformalne spotkanie osób zainteresowanych sprawą infekcji odkleszczowych.
Spotkanie będzie miało charakter otwarty i mam nadzieję, że umożliwi wymianę doświadczeń pomiędzy osobami diagnozującymi się, podejrzewającymi u siebie boreliozę oraz osobami leczącymi się i wyleczonymi.
Obecni będą członkowie Zarządu Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę i być może nowy lekarz.
Spotkanie odbędzie się o godzinie 17 w Instytucie Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Cybulskiego 30, II piętro, sala III.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

Oferujemy trochę informacji, zrozumienie i serdeczną atmosferę. Oprócz tego kawę i herbatę
Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu proszone są o wpisywanie się w tym wątku lub przesłanie zgłoszenia na moją pocztę gazetową. Można też przyjść bez wcześniejszego powiadomienia, ale ze względów organizacyjnych wolelibyśmy wiedzieć ile osób skorzysta z tego zaproszenia
Do zobaczenia!