Dodaj do ulubionych

Jedyne skuteczne leczenie do daty

09.01.13, 08:13
Nowe naturalne lekarstwo (zioło, jego część: nie nie jest to andrographis paniculata, resveratrol, enzymy czy sarsaparilla), jakie kazdy przeoczyl - zostalo opisane w ksiazce: ebookpoint.pl/ksiazki/najwazniejsza-ksiazka-jaka-kiedykolwiek-przeczytasz-zdrowie-andrzej-jeziorski,s_1600.htm

Leczy neuroborelioze.
Antybiotyki nie powoduja jej usuniecia, ani ziola zawarte powyzej. Jesli nie wierzycie w powyzsze to odstawcie je. Wiem, bo jestem chory (jeszcze).

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
          • pawel96b Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 12:52
            Margolcia, przeciez tu chodzi o $.

Nie ma na to gowno "swietego gralla", jednego leku, ziola, czy kiego *uja ktory wyleczy raz, na dobrze i na zawsze.

Mozna to przyjac za aksjomat. Jezeli ktokolwiek oferuje Ci "lek X" na borelioze za jedyne "Y" zlotych, ktory leczy ja raz na zawsze - zwyczajnie szuka szmalu.

Pawel
            • antyfonka Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 15:07
              pawel96b napisał:

> Margolcia, przeciez tu chodzi o $.
              >
              > Nie ma na to gowno "swietego gralla", jednego leku, ziola, czy kiego *uja ktory
              > wyleczy raz, na dobrze i na zawsze.
              >
              > Mozna to przyjac za aksjomat. Jezeli ktokolwiek oferuje Ci "lek X" na borelioze
              > za jedyne "Y" zlotych, ktory leczy ja raz na zawsze - zwyczajnie szuka szmalu.
              >
              > Pawel

Za "lek X" możemy podstawić antybiotyki, zioła, "mysie pipki"
              za "Y" postawiamy od kilku złoty za pokruszone siano lub broszurkę(książkę) ze wskazówkami co i jak,
              do kilkuset za poradę+wypisanie recepty
              wynik zawsze wychodzi ten sam "oferent"- "zwyczajnie szuka szmalu"
                • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 19:17
                  margolcia_63 napisała:

> To wszystko prawda co piszecie, ale za mojego lekarza dam się pokroić. Robi co
                  > się da i jest b. etycznym lekarzem. Nowych nie przyjmuje, jakby co.

Napisalem w ten sposob specjalnie, by miec na testy nowych ziol. Jestem chorby na borelioze, tak bralem antybiotyki - pomagaly poki nie przestalem ich brac - tak, czulem sie wyleczony; Wiem, ze moj czas sie konczy, bo sie jesli sie nie wylecze to zwyczjnie umre w wyniku boreliozy; znalazlem rozwiazania i czuje, ze sa skuteczne, napisalem ksiazke, tak moze wiekszosci sie nie podobac, jednak dalem z siebie wszystko - znalazlem cos co jest skuteczne, jednak wciaz musze miec na nie pieniadze, jesli tobie to nie odpowiada to zwyczajnie zignoruj to ksiazke, bo ja to juz jestem martwy i tak.
    • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 20:12
      Physalis, nasiona. Musisz jednak znac pozostala czesc wiedzy, jaka jest jedynie w ksiazce. Nie moge jej udostepnic calej. Zrozumiesz to?

Masz odpowiedz. Znalazlem ta odpowiedz sam, po przetestowaniu k. 3,5 tys. ziol. Nie wierzysz? Nie wierz, nie kaze ci. Ja wiem tylko, ze mam problem. Jesli ty nie masz to ciesz sie z zycia. Jest to jedynie twoj wlasny wybor.

Zycze ci wszystkiego najlepszego co moze cie w nim spotkac. Dziekuje za poswiecony czas.
        • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 21:15
          antyfonka napisała:

> No tak,dwie strony o przyczynie boreliozy, dwie o objawach i cztery o leczeniu.

Dokladnie to 86. Policzylem. Chociazby dokladniej wyszlo 219 jednak jest to juz bez znaczenia. Nie moge tego wkleic.

Borelioza nie jest choroba, na jaka jest tylko "1 ziolo" na jakie ja zniszczy, ale wymaga ona zastosowania wielu wskazowek jakie z kolei zostaly zidentyfikowane, a jakie pozwola na ograniczenie jej rozwoju w wyniku ich zastosowania (gdzie leczenie moze zostac wprowadzone).

@analogkid: nie obchodzi mnie to co myslisz; zadnego z tych postow sie nie wstydze, bo nie odczuwam wstydzu; mozesz wiedziec i myslec o mnie co tylko zechesz, nie jest to moim zainteresowaniem; tak, mam spora przeszlosc, jednak dzieki niej jestem madrzejszy a takze w jej wyniku mozliwe bylo dojscie do pewnych wnioskow do jakich doszedlem; wiem, ze to moze byc dla ciebie jednak dzieki tym pytaniom znalazlem oraz zrozumialem pewne rzeczy (jakie wykraczaja poza pewien przyjety standard); jesli chodzi o twoja krytyke to dzieki zrozumieniu oraz stestowaniu pewnych rzeczy bylo mozliwe osiagniecie pewnej masy: path-of-power.xernt.com/i/243/8.month.training.jpg ; a takze z xernt.com/biznesplan.doc zaprezentowanie ich osobom potencjalnie ich zainteresowanym: path-of-power.xernt.com/i/439/2012-12-11,Rzeszow/IMG_0044.JPG

Rozumiem, ze zalezy tobie na zdyskredytowaniu mojej osoby i jest to w pelni zrozumiale. Jednak fakty pozostaja takie, iz jestem jedna z tych osob jakie znalazly permanentne lekarstwo przeciw nieuleczalnemu i dzieki temu przezyja oni cos co zabija wszelkich pozostalych. Jesli jest to twoim problemem, to wiedz to iz dla czesci osob moze to byc informacja pomiedzy zyc a nie zyc.

Jesli wciaz tego nie rozumiesz to najprawdopodobniej nigdy nie bylas/byles prawdziwie chory i poki to sie nie stanie nigdy zapewne tego nie zrozumiesz. Zycze ci jak najwiekszego zdrowia i oby nigdy w zyciu nie ukasil cie zaden kleszcz. Tyle w temacie.
            • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 21:40
              Takim, ze poswiecilem sporo czasu jak i wysilku by w koncu moc uleczyc problemy jakie byly wywolane choroba. Jesli bys byl naprawde w zyciu chory i doszedl do wnioskow podobnych lub zblizonych, a takze byl pewien gdyz poswieciles ponad 3 lata na zbadanie tematu to tez bys w taki sam lub podobny pisal. Zwlaszcza, przy waznosci danego schorzenia na jakie cierpisz.

Wiecej zostalo zaprezentowane w dodatkowych materialach, a nie moglo byc umieszczone w ksiazce z pewnych powodow.
          • analogkid Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 21:29
            andypsv napisał:

jesli chodzi o twoja krytyke to dzieki zrozumieniu oraz stestowaniu pewnych rzeczy bylo mozliwe osiagniecie pewnej masy: path-of-power.xernt.com/i/243/8.month.training.jpg

pieknie przypakowąłes, naprawde gratuluje - jest masa, jest radość ! Pisze to naprawdę szczerze

> Rozumiem, ze zalezy tobie na zdyskredytowaniu mojej osoby i jest to w pelni zro
            > zumiale. Jednak fakty pozostaja takie, iz jestem jedna z tych osob jakie znalaz
            > ly permanentne lekarstwo przeciw nieuleczalnemu i dzieki temu przezyja oni cos
            > co zabija wszelkich pozostalych. Jesli jest to twoim problemem, to wiedz to iz
            > dla czesci osob moze to byc informacja pomiedzy zyc a nie zyc.

Nie zależy - wcale, ludzie sami moga ocenić ale zdradze CI sekretna radę - jak chcesz być wiarygodny to nie pisz sprzecznych ze sobą rzeczy takich jak "bo ja to juz jestem martwy i tak" czy: " Wiem, ze moj czas sie konczy"

> Jesli wciaz tego nie rozumiesz to najprawdopodobniej nigdy nie bylas/byles praw
            > dziwie chory i poki to sie nie stanie nigdy zapewne tego nie zrozumiesz.

aż tak chyba nie bylem wink
      • analogkid Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 09.01.13, 20:54
        andypsv napisał:

> Masz odpowiedz. Znalazlem ta odpowiedz sam, po przetestowaniu k. 3,5 tys. ziol.
        > Nie wierzysz? Nie wierz, nie kaze ci. Ja wiem tylko, ze mam problem. Jesli ty
        > nie masz to ciesz sie z zycia. Jest to jedynie twoj wlasny wybor.
        >
        > Zycze ci wszystkiego najlepszego co moze cie w nim spotkac. Dziekuje za poswiec
        > ony czas.

Rzadko piszę w takich tematach ale trochę mnie gościu rozeźliłeś. Szybki skan "we" Internecie ico mamy:

Andrzej Jęziorski - lat 23 i pół, za soba juz epizody z narkotykami, psychiatrykiem, firma notowana w NASDAQ... wink

flagowe i najważniejsze osiągnięcia:

1. tabletka na kaca testowana rzekomo na sobie samym (z boreliozą?? a FE !) na która szuka inwestora
        2. Popełniona książka pt Wiedza Tajemna - Moc Spirytualizmu - pozycja obowiązkowa - tez szuka wydawcy
        3. próba wszycia sobie pendrive pod skórę (jak tam udało się?)
        4. Wariacje z gangreną na nodze - tylko dla orłów czyli desperacka próba dowiedzenia się w Internecie jak ją sobie uciąć i co bedzie dalej
        5. pozycja jaką raczysz nam tutaj prezentować - w helionie za 57 zł - SZACUN !

Stary jesteś bardziej szurnięty niż sto jednostek M63 wink szkoda ze ten wątek tak szybko zniknie.

Zanim jednak zniknie dam Wam jeszcze jeden bonus:

Andrzej kulturysta:

polecam zobaczyć cały kanał AndyPSV wink

pozdrawiam
        AK !

• pies_z_laki_2 Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 11.01.13, 01:48
      Czy psy są w stanie opluć monitor? Tak.
      Czy mogą się usmarkać trzy razy na minutę bez opamiętania? Tak.
      Czy skasują ten wątek? Nie tongue_out
      Czy mogą zmienić temat wątku? Nie sad
      Czy kupią sobie książkę? Tak, ale nie tę tongue_out

Zdrowia życzę!!! Psychicznego najbardziej smile
    • chemdog Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 11.01.13, 20:46
      Może zle ujołeś cała swoją wypowiedz niema takiego czegoś jak jeden skuteczny lek na boreliozę chociażby dlatego,że jest ona wyjątkową bakterią i posiada kilka form cystę,formę l itp.i żaden antybiotyk nie jest w 100% skuteczny jak i zioło i twoje stwierdzenie jest zle napisane jedyne skuteczne leczenie bo takiego niema a ty po przeczytaniu książki się podnieciłeś za bardzo ja czytałem wiele książek o róznych metodach leczenia chorób i każdy autor pamiętaj mamy kapitalizm chce sprzedać swój produkt i zawsze twierdzi i zachwala swoje jak każdy sprzedawca więc powiedz może jaki to zioło i jaka metoda a wtedy pogadamy.....dla mnie każdy kto wyskakuje z hasłem mam lek na boreliozę 100% albo robi sobie jaja bo nie zna się zupełnie na strukturze tej choroby albo działa dla własnych korzyści i chce coś zgonić i sprzedać naiwnym nowym w temacie albo desperatą którzy niemają czasu na studiowanie tej przypadłości dlatego możesz napisać coś więcej na ten temat niż dając linka do książki którą mam kupić i wyleczy mnie eh przestań pomyśl trochę rozwiń tezę,niemasz argumentu by bronić ten super lek i metodę więc co?
        • chemdog Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 11.01.13, 22:22
          gość wymiata hehhe polecam ten kanał hehe dzięki analogowi mam dobry wieczór z tą rybą w ubikacji hehe ale nie wiem czy śmiać się czy płakać albo ma taki ostry przebieg neuroboreliozy z zajęciem mózgu albo jest chory poważnie na głowę i boję się o niego bo tacy ludzie często kończą w ośrodkach czego mu nie życzę ani nikomu autor wątku przegiął gruuubo i to nie te forum hehe najpierw trzeba przeczytać książkę potem rybę na zakąskę....hasło na wieczór polecam też jak być bogatym zobaczyć i tutaj nieszczęsna ryba www.youtube.com/watch?v=KJ9BH7MtHYw&list=UUxPiXEA6xTWDBgXNFlAMwtA

• analogkid Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 12.01.13, 18:17
          uruz2 napisała:

> up.

Dobra wszystko fajnie, pośmiali się, pożartowali, pokopali i opluli biednego jakby nie było Andiego ale może styknie - po co trzymać ten watek dalej?

.... a już wiem, lubimy sport i igrzyska, szczególnie jak 100% ludzi na forum bez względu na przekonania może sobie kopnąć ofiarę ;D
              • antyfonka Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 12.01.13, 21:36
                Analogkid nie sądzę byś pochwalał postępowanie AndyPSV, wybrał poczytne forum by srzedawać
                nadzieję na wyzdrowienie. Wcześniej podałeś namiary na faceta, jak się poczyta jego
                oferty w sieci to smutno się robi. Mi google podał link Jak przytylem w 130 dni; AndyPSV , 500 za
                poradnik, jak oceniasz jego postępowanie?

• analogkid Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 12.01.13, 21:52
                  antyfonka napisała:

Mi google podał link Jak przytylem w
                  > 130 dni; AndyPSV
                  , 500 za
                  > poradnik, jak oceniasz jego postępowanie?

Ja już wcześniej wypowiedziałem sie o tym niezrównoważonym psychicznie człowieku i jego sposobach zarabiania. Niemniej jego przykład pokazuje dobitnie jak wielu ludzi chce zarobić na boreliozie - począwszy od lekarzy, poprzez firmy farmaceutyczne, zielarzy a skończywszy na szamanach, wynalazcach zapperów itp... AndyPSV plasuje się gdzieś na końcu tego łańcucha.

• andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 12.01.13, 21:57
                    Niestety prawda wyglada w ten sposob, ze wiekszosc osob zajmuje tutaj opinie bez przetestowania informacji zawartych czyli zwyczajnie nic nie wiedzac, a swoje opinie opierajac na przypuszczeniach, jakie niekoniecznie musze byc prawdziwe.

Jesli juz wrzucasz linki o przytyciu, to to sa efekty z wykorzystaniem wiedzy zdobytej: path-of-power.xernt.com/i/243/8.month.training.jpg
                    Sa zawarte w ksiazce.
                  • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 12.01.13, 22:01
                    Z kolei jesli cie az tak bardzo boli moj zarobek to wiedz, iz te 15 zl jakie mam od ksiazki a moze ich sprzedam z kilka sztuk to nie sa warte znacznych pieniedzy jakie wydalem na zdobycie tej wiedzy plus czas k. 2.5 roku na jej stestowanie wraz z 4 miesiacami jakie poswiecilem na napisanie publikacji.

Szkoda, ze tylko umiesz krytykowac i wyciagnac sformulowania jakich nie jestes w stanie potwierdzic - oczeniajac innych bez zadnej wiedzy ani kompetencji.
                    • antyfonka Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 12.01.13, 23:06
                      "Szkoda, ze tylko umiesz krytykowac i wyciagnac sformulowania jakich nie jestes w stanie potwierdzic - oczeniajac innych bez zadnej wiedzy ani kompetencji."
                      I ja zaliczam się do tych osób nie posiadających wiedzy ani kompetencji by cokolwiek powiedzieć o boreliozie co gorsza biolodzy i lekarze wyciągają odmienne wnioski z badań.
                      Nie posiadając wiedzy, od czasu do czasu potrafię rozpoznać naciągaczy a nawiedzonych
                      naciągaczy, bez skrupułów to czuć przez monitor.
                    • dobbiaco Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 13.01.13, 04:49
                      Boli zarobek?Nie;nie boli..Jesteś dowodem na to,że "internet zniesie wszystko";zarówno szalbierza liczącego na oszukanie nieuleczalnie chorych-jak i..umysłowo chorego,który albo wierzy w to,co "wynalazł"-podobno-albo..może i serwuje ludziom sposób,jak normalną TRUCIZNĄ przenieść się na tamten świat i rzeczywiście...ULECZYĆ WSZYSTKIE CHOROBY!Bo i to się może zdarzyć,prawda?Polecam Ci złote wyjście:w USA jest ufundowana nagroda ponad 200 tyś $ dla tego,kto wyleczy boreliozę!Jeśli..na tej siłowni wydumałeś panaceum na nieuleczalność-a nie potrafiły tego uczynić oświecone głowy przez ostatnie co najmniej pół wieku-to ten Twój produkt...sam się obroni;gdy tylko jego cudowne właściwości okażą się światu! I gwarantuję-zarobisz wtedy o wiele więcej,niż na swoich pokątnych broszurkach;gdzie do Twoich..produktów przemyśleń domorosłego cudotwórcy-nikt nie ma-i słusznie-zaufania.Nikt Ci nie zamyka drogi..do kasy i sławy..ale nie tutaj..Wypłyń z tym..na właściwe wody..Z profesora Semmelweisa,który studentom wracającym z ćwiczeń w prosektorium-nakazał silne mycie i odkażanie rąk-przed wejściem na oddział położniczy-i potem każdy inny-a znikła po tym umieralność na "gorączkę połogową"-z niego śmieli się i drwili wszyscy lekarze..Niestety;wynalazcy..jak i twórcy wszelacy-tak często mają,że się za ich życia nie docenia owoców pracy ich umysłów..Twój...pomysł jest na tyle ważny i WIELKI ,że stwierdzić jego niepowtarzalność i..niewątpliwy geniusz-powinny osoby po temu kompetentne;nie stadko schorowanych,pokopanych przez kolejnego ministra-pseudolekarza-ciężko chorych ludzi...
                      • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 13.01.13, 10:13
                        Wszystkie substancje zastosowane w ksiazce byly testowane na mnie i jestem wobec nich w 110% pewny. W wiekszych dawkach i z roznymi kombinacjami. Jestem wszystkiego co zostalo umieszczone w ksiazce pewny, bo gdybym nie byl to by ona nigdy nie powstala. Poza tym nie zawiera ona tylko informacji o leczeniu, ale o wszystkim co jest ze zdrowiem zwiazane.

Polecam Ci złote w
                        > yjście:w USA jest ufundowana nagroda ponad 200 tyś $

gdzie tyle daja bo znalexc nie moge?

i wydumałeś panaceum na nieuleczalność-a nie potrafił
                        > y tego uczynić oświecone głowy przez ostatnie co najmni

widocznie slabi byli

umysłów..Twój...pomysł jest na tyle ważny i WIELKI ,że stwierdzić jego niepowt
                        > arzalność i..niewątpliwy geniusz-powinny osoby po temu kompetentne;nie stadko s
                        > chorowanych,pokopanych przez kolejnego ministra-pseudolekarza-ciężko chorych lu
                        > dzi...

Dzieki.
                        • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 13.01.13, 10:36
                          Poza tym: ja nikogo nie lecze ani nigdy nie bede leczyl.
                          W ksiazce zawarte sa wyniki moich prywatnych badan, na sobie i mam do te pelne prawo.

Dodatkowo jest oswiadczenie na samym jej koncu.
                          Żadne z napisanych oświadczeń nie jest potwierdzone przez FDA ani żadną inną rządową agencję bądź też prywatną. Żadne z informacji zawartych w tej książce nie są przeznaczone do diagnozowania, traktowania czy leczenia żadnej choroby bądź dolegliwości. Książka jest wynikiem badań autora napisaną dla niego samego, w celu uporządkowania i poszerzenia jego wiedzy. Zarówno wydawca jak i autor nie bierze żadnej odpowiedzialności za jej treść ani poprawność.
                          (ze względów prawnych i moralnych)

Ksiazka jest w zamysle napisana dla mnie samego, iz gdybym stracil pamiec to wiedza ta latwo bylaby przyswajalna ponownie, to tyle.
                          Jestem w stanie wyniki moich prac udostepnic za niewielka cene osobom postronnych. Wszystko w temacie i dziekuje za opinie.
                        • analogkid Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 13.01.13, 12:28
                          andypsv napisał:

> Wszystkie substancje zastosowane w ksiazce byly testowane na mnie i jestem wobe
                          > c nich w 110% pewny.

Kochany - chodzi o to ze patrząc na Ciebie i Twoje dokonania w sieci nie można być niczego pewnym wink możesz więc byc pewny na 1010% i niewiele to zmienia w odbiorze Twoich wynalazków poprzez zaprezentowanie tego na Twojej osobie ;D
                          • prowirus Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 14.01.13, 01:50
                            Tak jak pisałdobbiaco... Świat stoi przed Tobą. Sprzedaj to do USA, zarobisz krocie i uznanie Polaka naukowca, zbawiciela ludzi chorych na tą cholerną chorobę. Po co wydałeś książkę na której zarabiasz tylko 15zł od szt.? Masz przecież w garści dużo więcej...
                              • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 26.01.13, 10:36
                                Testuje.

xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza%20Ksi%C4%85%C5%BCka%20Jak%C4%85%20Kiedykolwiek%20Przeczytasz%20Zdrowie.v1.09,sample.pdf
                                Dziekuje za wasza opinie, zostaly one wykorzystane i dolaczone do ksiazki. Dziekuje jeszcze raz.

@Maciek_Cherokee: co bylo tego przyczyna? Mysle, ze sam znasz odpowiedz na to pytanie.

Nikogo nie lecze ani nigdy nikogo nigdy nie bede leczyl.

Zycze tobie powodzenia, film zostanie nagrany niedlugo kiedy ksiazka zostanie ukonczona (268,556 słów, 665 stron).
                                  • margolcia_63 Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 05.03.13, 20:28
                                    To już zakrawa o paranoję wynalazczą. Znam człowieka, co który wymyślił by nadziewać pączki jajecznicą ze szczypiorkem, inny miał z kolei pomysł by robić jajecznicę z miodem. Nierozumne dzieci wkładają sobie różne rzeczy do nosa a jeszcze nierozumniejsi dorośli dziwne rzeczy sobie implantują do pochwy, czy penisa. O czym ty człowieku prawisz, co wynalazłeś?
                                    Sposób na wyciąganie kasy od chorych ludzi.
                                    Nawet nie napiszę, gdzie możesz sobie wsadzić sobie tą książkę (mam tylko nadzieję, że się zmieści), ale jak ma tyle stron .... ale to by było blisko tego miejsca które naoliwia zielarz. A forum poszukaj regularnych wariatów, tu cię zgnoją.
                                    • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 06.03.13, 10:51
                                      @margolcia_63: nie obchodzi mnie to czy ksiazke kupisz - nie jest jeszcze dokonczona

nie zastanawialas sie czasem, ze ktos jednak mogl znalexc rozwiazanie?
                                      albo inaczej: skad mozesz wiedziec, ze proponowane rozwiazania sa nieskuteczne [skoro ich nie przetestowalas?] i od razu przechodzisz do tego, co ludzie o niskiej moralnosci potrafia najlepiej - wyzywania innych od wariatow, bo ci wciaz szukaja

musialo to zostac powiedziane
                                      • margolcia_63 Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 06.03.13, 11:36
                                        Pisz książkę, może się znajdzie jeden, czy drugi głupi co ją kupi.
                                        Teraz wszyscy piszą książki- poradniki, tylko nikt ich nie czyta, a nawet jak czyta to i tak nie umie rad wprowadzić w życie.
                                        Wiesz, ja mam dodatkowy zmysł - krytycyzm i nie będę próbowała różnych rzeczy w swoim życiu. Nie będę namaczała się w szambie, naoliwiała olejkami niewiadomego pochodzenia, nie będe się leczyła biorezonansem, nie będę się chłodziła ani nagrzewała,........................................ wielu rzeczy nie spróbuję. Moja strata? Ja uważam, że zysk.
                                        • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 06.03.13, 12:56
                                          > Pisz książkę, może się znajdzie jeden, czy drugi głupi co ją kupi.
                                          Czemu nazywasz ludzi jacy czytaja ksiazki glupimi? Moze to jest na odwrot?

> Teraz wszyscy piszą książki- poradniki, tylko nikt ich nie czyta, a nawet jak c
                                          > zyta to i tak nie umie rad wprowadzić w życie.
                                          Nie jest to moj problem.

> Wiesz, ja mam dodatkowy zmysł - krytycyzm i nie będę próbowała różnych rzeczy w
                                          > swoim życiu. Nie będę namaczała się w szambie, naoliwiała olejkami niewiadome
                                          > go pochodzenia, nie będe się leczyła biorezonansem, nie będę się chłodziła ani
                                          > nagrzewała,........................................ wielu rzeczy nie spróbuję.
                                          > Moja strata? Ja uważam, że zysk.
                                          Zadnej z tej rzeczy nie ma w ksiazce. Zajrzalas chociaz do niej?

Zrobisz wedle wlasnych wierzen, jednak krytyke bez sprawdzenia czy nawet inicjalnego zaznajomienia sie z trescia uwazam za krzywdzaca dla dziela i zostanie to potepione zawsze.
    • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 13.03.13, 21:12
      www.beesfund.com/projekty/pokaz/128,rozpracowanie-ludzkiego-zdrowia
      Nowa wersja, xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza%20Ksi%C4%85%C5%BCka%20Jak%C4%85%20Kiedykolwiek%20Przeczytasz%20Zdrowie,sampleBEESFUND,v1.11Sx.pdf

Pozdrawiam i dziękuje za wsparcie.
    • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 06.04.13, 01:39
      Wiem, że niektórzy na to skrycie czekali. Książka została upubliczniona, dla każdego.

POBIERZ TERAZ KSIĄŻKĘ – PEŁNA WERSJA:
      xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza.Ksi%C4%85%C5%BCka.Jak%C4%85.Kiedykolwiek.Przeczytasz.Zdrowie.pdf (prawy przycisk myszy -> "zapisz jako"):

Tutaj m.in., można przeczytać za darmo - jeśli komuś nie otwierają się pliki .pdf:
      - xernt.com/Najwazniejsza-Ksiazka-Jaka-Kiedykolwiek-Przeczytasz-Zdrowie-FULL-EBOOK
      - www.scribd.com/doc/134295499/Najwa%C5%BCniejsza-Ksi%C4%85%C5%BCka-Jak%C4%85-Kiedykolwiek-Przeczytasz-Zdrowie

Dodam także, że upewniłem się także i otagowałem swoje zdjęcia:
      xernt.com/xh/pos1.jpg
      xernt.com/xh/pos2.jpg
      Jakie zawarte są w s. #9:Q30 bo widzę w nich potencjał do przeróbki, a nie chce stać się pośmiechowiskiem całego internetu.
        • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 06.04.13, 14:43
          Rotowanie ziół jest konieczne, jako iż praktyka oraz zdobyta wiedza, a także ‘rosądek’ nakazują myśleć, że substancje te, mimo iż nieszkodliwe krótkoterminowo – mogą stać się toksyczne, w wyniku akumulacji metabolitów, substancji aktywnych/ alkaloidów co ma np. potwierdzenie w substancjach tj. Wormwood (gdzie któtkotrwałe zażycie nie wiąże się z żadnymi symptomami, jednak dłuższe zażywanie np. powyżej miesiąca bądź kilku miesięcy czasu – powoduje znaczne symptomy zatrucia czy solanina, #1Dsmirkolaniana). Do tej grupy należą także substancje tj. Andrographis Paniculata (Leczenie 1) co jest sygnalizowane przez organizm, w wypadku – dłuższego użycia. Należy także zdać sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest możliwe wszelkie oraz kompletne poznanie i po prostu: nie wie się wszystkiego – stąd należy zachować powyższe środki ostrożności (jako przykład może pójść spożycie ryb przez autora przez rok – wraz z zawartą w nich rtęcią, co doprowadziło do pewnej toksyczności – ze względu na nieznajomość tematu oraz zignorowanie faktów bazujących na złej informacji, patrz s. #1D). Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a cel musi zostać osiągnięty: życie natomiast uczy, że zbyt dużo wszystkiego – jest generalnie złe, a trzeba wszędzie znaleźć balans, stąd proponowane rozwiązania są optymalnymi.

--
          Dzięki. Dodane do publikacji.
    • andypsv Re: Jedyne skuteczne leczenie do daty 01.06.13, 22:59
      ZAKTUALIZOWANO, całkowicie.

sekcja #5: xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza.Ksi%C4%85%C5%BCka.Jak%C4%85.Kiedykolwiek.Przeczytasz.Zdrowie.pdf (prawy przycisk myszy -> "zapisz jako")

Zna ktoś jeszcze jakieś zioła/ cokolwiek skutecznego?
      Jest to moje spojrzenie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka