Dodaj do ulubionych

ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł

21.06.16, 20:41
Nie wiem co sądzicie o cenach u dra Wielkoszyńskiego?

600 zł za pierwszą wizytę....

Panie Doktorze - czy nie szkoda Panu tych biednych, cierpiących, załamanych, spragnionych zdrowia,nie wiem jak jeszcze ich nazwać....czasem zarabiających 1500 zł lub otrzymujących 900 zł renty - Pańskich Pacjentów???

wiem, że musi się Pan szkolić i że jest Pan Dr świetnie wykształcony - ale 600 zł za pierwszą wizytę (170 zł kolejna) to moim zdaniem nieuczciwa cena

pozdrawiam i jeśli Pan to kiedyś przeczyta to proszę przemyśleć co napisałem... wiem, że to nie działalność charytatywna, ale może jednak warto o tym pomyśleć??

Obserwuj wątek
    • hashitess Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 21.06.16, 21:02
      może w cenie jest pakiet badań.
      • miroslaw111 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 21.06.16, 23:41
        owszem ale za 4000
        • fela125 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 08:56
          Doktor W. ma prawo brać tyle ile chce, to jego biznes, a na brak chętnych nie narzeka. Gdyby brał 100 zł za wizytę, to i tak byłby nieosiągalny, bo na wizytę musiałbyś czekać może ze 2 lata... Leczenie dla bogatych, ale zdrowia nie kupi się za żadne pieniądze.
          Można wybrać się po leki do tzw. Bożej Apteki. Właśnie kwitnie dziurawiec, rumianek, traganek, krwawnik, na sosnach wiszą zielone szyszki, skrzyp gotowy do zbiorów...
          Całkiem za darmo można dokształcać się czytając publikacje dra Różańskiego, Forum Łuskiewnik, blogi zielarskie...
          To takie proste, wystarczy współpraca z Google:
          - dziurawiec rozanski.li/1012/olej-z-kwiatw-dziurawca-oleum-hyperici-johanniskrautl-i-ziele-dziurawca-herba-hyperici-w-fitoterapii/
          - rumianek rozanski.li/1047/kwiat-rumianku-flos-matricariae-chamomillae/
          rozanski.li/451/rumianek-bezpromieniowy-matricaria-matricarioides-less-porter-m-discoidea-dc/
          - krwawnik rozanski.li/343/herba-millefolii-ziele-krwawnika-jako-amaro-aromatica/
          (...)
          Przepis na pokonanie bb
          - zioła - dużo i różne, własne kiszonki, suplementy
          - zdrowe odżywianie
          - codzienny ruch (o ile chory może chodzić)
          - pokora, na poprawę zdrowia czasami długo trzeba czekać
          Na allegro można kupić mnóstwo (często niedrogich) książek zielarskich.
          Gdy ktoś zacznie czytać publikacje dra Różańskiego, to zrozumie, że zielarstwo to nauka przez wielkie N.
          • fela125 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 10:17
            mikki.k - jeszcze jedno, osoba zarabiająca kiepsko, czy mająca niską emeryturę nie skorzysta z usług doktora W, nawet gdyby przyjmował gratis, bo nie będzie miała za co wykupić leków, zrobić badań...
            Myślisz, że w USA każdy chory korzysta z ILADS, jeżeli na leczenie chorzy wydają 100-150 tys $.
            • jan440 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 13:03
              Mamy wolny rynek. Doliczyć abx, suple to wychodzą ładne kwoty.
              Gdyby to chociaż połowa zdrowiała to może byłoby warto.

Jednak zioła i zielarze są tańsi. Każdy kto słuchał choć raz dr Różańskiego wie, że to tylko czysta weryfikowalna nauka i jednocześnie praktyka.
              Akurat całkowicie się nie zgadzam z doborem ziół ale z przesłaniem feli jak najbardziej tak.
              • fela125 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 14:30
                Zioła podałam tylko przykładowo - wszak w tej chorobie wszystko się przydaje, bo choruje cały organizm. Można zacząć od zbierania listków wrotyczu, czarnej porzeczki, aronii...
                • jan440 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 15:04
                  Ale nie można tak pisać bo spora część ludzi traktuje strasznie poważnie wszystkie wpisy w internecie. Znowu się nie zgodzę z podanymi przykładami - aronia czy porzeczka nigdy niczego istitnego nie wniosą. To tak jakby pisać bierz 2g vit.C i będziesz zdrowy,
                  • miroslaw111 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 21:42
                    mówicie o słabej borelli bez koinfkecji , z koinfekcjami ziółka ziółkami działają świetnie wspomagająco, ale tu potrzeba jeszcze konwencjonalnej medycyny

fela twierdzisz że waarto zioła rotować ? czy wartościowsze zielone szyszki czy pędy sosny? z tego warto robić napary ? czy kilogram materiałyu na dzień będzie wystarczający ?
                    gotować chwilę czy dłużej ,pytam bo mam pod dostatkiem , to samo pokrzywy tylko jak je przerabiać ?
                    • miroslaw111 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 21:42
                      co do cen u Wielkosza jak już mówiono wolny rynek , dla jednego wysokie,dla innych przyjeżdżających zza granicy niskie , widzę że doktor leczy czasem nawet do północy
                      • fela125 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.06.16, 23:12
                        Szyszki gotuję. Powiedzmy 1 szyszkę na szklankę wody, gotować z 15 min. Śmiało można wypić tego sporo, nie przedawkujesz., chociaż kilogram to przesada, wystarczy 1-3 szk. dziennie. Na zimę mrożę szyszki. Pędy sosny dobre są na syrop. Gałązki sosny warto gotować i robić inhalacje, można też taki odwar stosować do okładów na bolące stawy, resztę można wlać do kąpieli. Jak widzisz wiele zastosowań. Pokrzywa - można ususzyć, najlepsza majowa, ale teraz też się nadaje, tylko lepiej suszyć już same liście bez łodyg, bo stają się łykowate. Chociaż tam gdzie były koszone, to odrastają młode, niczym majowe. Z pokrzywy robiłam też intrakt - zalewałam gorącą wódką. Dobry jest ocet pokrzywowy do płukania włosów (które przy bb też są w kiepskie kondycji). Liście z pokrzywy są też świetne do surówek, tylko zlać wrzątkiem aby nie parzyły. Dobry jest też sok z pokrzywy. Ja nie wyciskam soku, tylko biorę trochę siekanej pokrzywy i liści mniszka, zalewam wodę mineralną i blenderuję, po pół godz. odcedzam i jest świetny napój. Można wykorzystać też korzenie... Wpisz w wyszukiwarkę: ,,Różański pokrzywa" - znajdziesz wiele informacji i przepisów pana Doktora. Kwitnie czarny bez, również warto poczytać, co Doktor napisał i tak z każdym ziołem, które przyjdzie Ci na myśl.
                        Co do konwencjonalnej medycyny, to poległam, chociaż przez rok byłam wierną pacjentką. Dzięki ziołom mam się dobrze. Co do koinfekcji, to niby dlaczego zioła mają sobie z nimi nie poradzić?
                        Cenniki niektórych lekarzy i ceny leków - samo życie, nie każdy może jeździć najnowszym modelem mercedesa, mieszkać w willi z basenem i wakacje spędzać w egzotycznych krajach. Nie uważam, że gdy kogoś nie stać na leczenie, to musi być skazany na cierpienie i wegetację. Zresztą uważam, że naturalne metody są lepsze.
    • logintentam Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 02.02.17, 15:41
      Powiem że leczę się u dr. W i nawet gdybym miał płacić 600 złoty za każdą wizytę to bym płacił ( jest wart każdych pieniędzy ) nie wygania z gabinetu tylko udziela wyczerpujących wyjaśnień a przede wszystkim jest FACHOWCEM . a co najważniejsze widać efekty . Co z tego że inny bierze 100 zł jak nie wie jak leczyć.
    • joe21 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 17.09.21, 15:32
      Podobno z końcem 2020r dr Wielkoszyński przestał przyjmować prywatnie w Dąbrowie Górniczej. Tam tylko diagnozuje. Czy może przyjmuje jeszcze gdzieś prywatnie ?
    • samento Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 17.09.21, 19:49
      Beata bierze za pierwszą 350zł a z kolejne 250 zł co 2 miesiąc. Po 2 latach leczenia wyjdzie taniej u Wielkoszynskiego, nie żebym go bronił, ale nie mamy wyboru, chyba że znajdziesz sobie źródło do recept, bo po roku leczenia pewnie jak większość chorych będziesz miała/miał abaxy w mały palcu i wiedziała na które reagujesz i w jakich dawkach. BTW to Wielkoszyński znów leczy, jeszcze w Kwietniu 2021 nie leczył bo podobno zajął się badaniami w swoim laboratorium, bo kadry nie miał. Takie mnie słuchy doszły od Beaty smile dr Beaty .
      • joe21 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 20.09.21, 08:53
        ,,BTW to Wielkoszyński znów leczy" - tzn. aktualnie leczy czy nie leczy ?
      • joe21 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 02.12.21, 20:26
        Beata za pierwszą wizytę bierze 350 zł a za każdą kolejną po 300 zł.
    • deathrone Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 18.09.21, 18:19
      Od kiedy można się umawiać do Wielkosza? Na stronie napisane tak "Nie ma możliwości zapisania się na wizytę do Profesora.

Prof. Tomasz Wielkoszyński zrezygnował z przyjmowania Pacjentów i skupia się na doskonaleniu metod diagnostycznych oraz pracy naukowej w laboratorium."

i jak próbowąłem w 2016 to to samo mówili
    • oska.sk Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 07.02.22, 08:36
      Dla wszystkich pytających, o to czy dr Wielkoszyński obecnie przyjmuje powiem tylko tyle, że nie przyjmuje nawet swoich dotychczasowych pacjentów. Na przełomie 2020 i 2021 r. pacjenci zostali odesłani innego lekarza, który przyjmuje w CM Wielkoszyński ( lek. Hubert Broda). W przypadku mojej mamy nawet nie poinformowano o zmianie lekarza i daty wizyty, nawet słowa wytłumaczenia sprawy. Co do nowego lekarza to niestety ale różnica w wiedzy i doświadczeniu względem dr. W jest duża...
      • joe21 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 26.02.22, 21:45
        U doktora Wielkoszyńskiego leczyłem się osiem lat, po dwóch wizytach u lek. Huberta Brody zrezygnowałem z jego usług gdyż mój stan zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu.
        • teddybear_1111 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 21.03.22, 17:12
          U mnie podobnie wiele lat leczenia, byłem już w dobrym miejscu i nagłe pogorszenie po zmianie lekarza. Obecnie szukam jakiegoś dobrego lekarza ILADS najlepiej Śląsku, który przyjmie pacjenta z długą historią leczenia. Joe21 udało Ci się znaleźć innego lekarza czy już się nie leczysz ?
          • joe21 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 22.03.22, 21:07
            Podjąłem leczenie w Krakowie u dr. Kowalskiej Werbowy. Wszystkie komentarze o niej się sprawdziły a i efekty nie są całkiem zadowalające. Wystawia chociaż recepty na antybiotyki. Nie ma za dużego wyboru lekarzy "starających się" leczyć metodą Ilads a o dobrym to można zapomnieć - niestety.
            • teddybear_1111 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 23.03.22, 18:29
              Dziękuję za informację, nie wygląda to jakoś super optymistyczne ale trzeba się jakoś ratować.
              • joe21 Re: ceny u Dr Wielkoszyńskiego - 600 zł 14.08.22, 17:39
                Udało Ci się znaleźć jakiegoś lekarza ? Kontynuujesz leczenie ? Jak efekty?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka