Dodaj do ulubionych

Leczenie boreliozy - jaki lekarz?

05.10.18, 17:58
Witam Państwa. Kiedyś już pisałem na tym forum (ok 11 lat temu). Nie mam już dostępu do swojego dawnego konta i musiałem założyć nowe. Teraz z problemem boreliozy prawdopodobnie boryka się moja mama. Ja przed laty znalazłem tu kontakt do p. Beaty Kowalskiej Werbowy z Krakowa. Wtedy było chyba 3 lekarzy na cała Polskę. Teraz widzę jest ich dużo więcej. Do p. Beaty mam zaufanie, bo mnie wyleczyła i od lat czuję się dobrze. Niestety przez lata nie miałem z nią kontaktu i teraz jest bardzo utrudniony. Żadnego z numerów telefonu, który miałem nie odbiera, na maile nie odpisuje, na Facebooku nie odpowiada. Stąd jestem zmuszony zapytać Państwa jakiego lekarza polecacie. Chodzi mi o kogoś kto zna chorobę od podszewki jak ona i leczy ją skutecznie. Miejsce w kraju nie jest ważne, zależy mi po prostu na kimś sprawdzonym. Ewentualnie może ktoś ma kontakt z p. Werbowy i jest w stanie pomóc mi się z nią skontaktować. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
   • miklasz55 Re: Leczenie boreliozy - jaki lekarz? 06.10.18, 00:26
    Próbuj. Dr.Beata podobno ma względy dla swoich dawnych pacjentów, a skoro skutecznie Cię wyleczyła kilka lat temu to tym bardziej jest sens do niej pójść.. Napisałeś, że mama parawdopodobnie ma boreliozę. To może należałoby już podstawowe badanie zrobić - Western Blot lub bliźniacze i podobno dokładniejsze badanie Microblot Array (igm i igg) w laboratorium dr.Wielkoszyńskiego. Podaję gdzie ponieważ jest to nowe badanie i tylko tam je wykonują. Łatwo znajdziesz w necie.
     • knight86 Re: Leczenie boreliozy - jaki lekarz? 08.10.18, 18:59
      miklasz55 napisał:

      > WB zostało już zrobione ale napisane to zostało w innym miejscu. Skoro został
      > założony wcześniej własny wątek, to kolejne pytania dotyczące tego przypadku po
      > winny być dopisywane do tego wątku. Zob. zasady używania forum powyżej.

      Zgadza się. Jednak tamten wątek po przemyśleniu nie jest mi potrzebny. W sumie nie potrzebuje diagnozy tylko lekarza. Szkoda, że nie można skasować wątku. Do doktor Werbowy raczej nie ma szans. Może ktoś kogoś innego mi poleci?
      • zenobek Re: Leczenie boreliozy - jaki lekarz? 08.10.18, 22:26
       Na co ty liczysz? U wszystkich lekarzy IlADS na południu Polski jest podobna - o ile nie taka sama sytuacja. Można z takim samym skutkiem próbować w Katowicach lub Dąbrowie Górniczej (dawniej Bytom) albo w Zabrzu. Nie wiem jak jest u fitoteraupeuty z Woli Łużańskiej. Jeśli BKW leczyła Cię w przeszłości jeszcze raz proponuję Ci pokazać się jej na oczy. Np czekając pod gabinetem. Jest szansa, że ktoś wyjdzie wcześniej, lub nie przyjdzie na wizytę lub coś się wydarzy. Dyskusje na forum w twojej sytuacji wydają się stratą czasu. Trzeba działać!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka