Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc i interpretację wyników

03.02.20, 11:08
Witam,
jestem tu nowy, czytam forum od niedawna, szukam pomocy i mam nadzieję że u Was ją znajdę. Dlatego proszę o pomoc w interpretacji moich wyników i objawów.

Test Elisa - IgM(11,03), IgG(3,5) - oba ujemne (wynik dodatni od 22)
Testy WB robione 10.2016 (w nawiasie intensywność)
IgM: Visebb(3),p41(4),p39(1),OspCBa(6),OspCBb(4),OscCBg(4),OspCBs(2),AntihumanIgm(38),kontrola(87)
IgG:ViseBa(1),ViseBb(2),ViseBg(2),LBa(0),LBb(0),p83(2),p41(25),p39(2),OspC(2),p58(2),p21(3),p20(1),p19(2),p18(2)antihumanIgG(92),kontrola(112).
Interpretacja: oba WB wynik negatywny

Wizyty u różnych specjalistów, w tym zakaźników którzy odsyłali mnie oczywiście z kwitkiem.
A moje objawy, które trudno mi już właściwie określić od kiedy trwają ale myślę, że już z 10 lat to obecnie osłabienie,ciągłe zmęczenie,problemy ze snem,szumy w uszach,dreszcze,częste stany podgorączkowe,uczucie gorąca i pieczenia na skórze,uczucie otępienia,odrealnienia,takiej obojętności,takiego rozpierania w głowie,no i bóle kolan,czasami bioder,choć te bóle nie są jakieś bardzo mocne ale stałe. W nocy sztywnienie karku tak że nie mogę ruszyć szyją.
Czytając forum zrobiłem teraz 01.2020 LTT(Synevo):Borrelia afzelii(2,5), Bsensu stricto(2,6), Borrelia garinii(2,6),Borrelia OspC(1,6)
i jeszcze KKI: IgG wszystko ujemne; IgM graniczne tylko p41,p23-25 i p18, pozostałe ujemne.

Jeszcze panel koinfekcji: bartoneloza IGG henselae dodatni+64, mykoplazmoza IGG dodatni+13,1, pozostałe koinfekcje wszystko ujemne.

Co myślicie o tym wszystkim? I najważniejsze kleszcza nie pamiętam sad
Gdzie szukać pomocy, jaki lekarz, od czego zacząć? jestem z Lublina, ale tu na razie nie trafiłem na lekarza który chciałby mi pomóc.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka