Dodaj do ulubionych

Jaki lekarz w Bielsku-Białej?

03.05.20, 11:50
Witam,

Szukam rozsądnego lekarza w Bielsku-Białej, który potrafi spojrzeć globalnie, a nie od razu leci z ABX na 3 miesiące. Zna ktoś?

Z boreliozą mam już długą historię, ale od 2 lat spokój. Wcześniej przez 4 lata leczyłem na różne sposoby - ILADS 10 miesięcy, Buhner 1 rok, potem przerwa, znowu Buhner rok. Na koniec pozostały pojawiające się i znikające objawy neurologiczne, które okazały się najpewniej wynikiem niedoborów witaminy B12. Po zastrzykach i kilku miesięcznej suplementacji ustnej objawy poszły precz. Wyniki ELISA czy WB mam ciągle pozytywne w IgM od chyba 6 lat, ale przestałem się tym przejmować, żyję normalnie.

No i 3,5 tyg temu użarł mnie kleszcz, wyjąłem go po 4-5 godzinach. Wczoraj pojawiło się lekkie zaczerwienienie okalające miejsce ukąszenia nieregularnie z 2 stron. Dziś prawie znikło. Miejsce ukąszenia swędziało dość długo, przez ostatni tydzień prawie nie, ale od wczoraj czuję jakby lekkie palenie w okolicach ugryzienia. Z tego co czytam rozwijający się rumień może swędzieć i palić. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, dlatego chciałbym skonsultować z kimś sensownym.
Bezmyślnością było wyrzucenie kleszcza po wyjęciu. Zawsze badamy jak jest dłużej wbity, czy to u dzieci czy u nas. Ostatnio córka miała kleszcza, który okazał się zarażony, a złapała go dokładnie tam gdzie ja - na naszej działce. Po wyrzuceniu go tłukłem się w głowę, że przecież szansa zarażenia mojego była duża. No nic, tego nie cofnę.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka