Dodaj do ulubionych

Czy mogę mieć koinfekcje?

17.04.21, 14:59
Witam!
Mam 34 lata. Test ELISA na boreliozę pod koniec grudnia IgM 13, IgG 99. 4 tygodnie na Unidoxie. 10 kwietnia ponowny test IgM 7 i IgG 136. Kleszcz w maju i sierpniu 2020. Wcześniej również miałem kleszcze. między innymi w 2019. Pod koniec 2019 Test na boleriozę, oba miana poniżej 1.

Od listopada 2020 bóle stóp i ud. Szybka męczliwość. Mrowienie lewej połowy twarzy. Uczucie jakby mrówki szły od ramienia do śródpiersia. Po miesiącu ból całego ciała. Bóle mięśni, skóry, bolący ucisk kości nóg i rąk. Strzelanie w kręgosłupie, strzelanie stawów. Strzelanie w mostku! Ból prostaty, częstomocz. Lekkie zawroty głowy po wstaniu, po wyprostowaniu się ze skłonu. Po antybiotyku część objawów ustąpiła. Od grudnia 2020 leczę się na nadciśnienie. Od marca 2021 sterydy wziewne na astmę, męczliwość ustała.

Na ten moment zostały bóle mięśni, kości, coraz większe strzelanie w stawach. O dziwo nie miałem problemów ze stawami, typu spuchnięte kolana. Od 2 miesięcy mam ciągły pisk w uszach. Bolą mnie piszczele. Mam sztywność łydek. Mam spuchniętą i czerwoną buzię oraz tors. Powiększone węzły pod żuchwą, jeden pod pachą i kilka w pachwinie.

Objawy pojawiają się od listopada. Zrobiłem szereg badań: usg jamy brzusznej, tomografię płuc, nawet rezonans głowy bo neurolog powiedziała, że na 50/50 to może być SM... jedynie gastroskopia wykazała helicobacter p. i przepuklinę wślizgową rozworu przełyku. No i spirometria kiepsko wypadła.

Czytałem forum i zastanawiałem się nad koinfekcjami. Pewna osoba, która miała bartonellę powiedziała, że mogę to mieć. Zrobiłem biorezonans i wysypało mi kilka bartonelli, babesji, yersinii i oczywiście różne boreliozy. Do tego badania nie przywiązuję większej wagi.

Co sądzicie? Robić badania na koinfekcje?

Pozdrawiam,
Łukasz
Obserwuj wątek
    • samento Re: Czy mogę mieć koinfekcje? 22.04.21, 20:23
      Oczywiście, że możesz mieć konifekcje. Część możesz sprawdzić sobie w diagnostycze CPN, CTR, MPN. Resztę Wielkoszyński. Albo u niego całość.
      Najlepiej znajdź lekarza Ilads i on Cię poprowadzi, co badać albo po objawach sam oszacuj.
      Biorezonans to czasami trafi w co masz a czasami nie. Dużo ludzi ma koninfekcje i w to wierzy. Te bakterie są bardzo popularne u ludzi, można mieć same koinfekcje, a nie mieć BB, dlatego można uwierzyć w wyniki biorezonansu.
      Pytanie przy leczeniu badaniach jest podstawowe. Jeżeli Cię stać to rób badanie na koinfekcje. Jeżeli nie, to udaj się do lekarza ilads i on Cię pokieruje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka