Dodaj do ulubionych

Młoda borelioza, objawy wróciły tydzień po 1 dawce

10.07.21, 23:22
Witam, niestety rozpoczęłam przygodę z boreliozą. Nie miałam rumienia, zaczęło się od boleści stawów, drętwienia kończyn i zawrotów głowy. Udałam się na badania i wyszedł wynik pozytywny ( nie robiłam WB, ponieważ lekarz nie zlecił mi tego). Tak wszystkie wyniki w normie. Stosowałam przez 4 tygodnie antybiotyk 2x dziennie Zamur 500. Po zakończeniu pierwszej dawki po ok. tygodniu zaczęła mnie bardzo boleć głowa, szczególnie w nocy. Taki stan utrzymywał sie przez 2 tygodnie. Po tym czasie znowu zaczoł sie nieznośny, skaczący ból w stawach i kościach oraz lekkie odrętwienie, ból szyi i delikatne drgawku. Udałam się na badania WB lecz wyszedł negatywny... Z dnia na dzień czuję się coraz gorzej. Zaczęłam mierzyć ciśnienie i wacha się w granicach 107/ 64 - 102/51. Wcześniej nie miałam takiego, było wyższe. Zaczyna mnie to męczyć i strasznie utrudnia mi to pracę 😕 Nie wiem co robić, czekać i ponowić test? Czy udać się na badania do neurologa i reumatologa już teraz? (takie przekierowanie dostałam od lekarza chorób zakaźnych)
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka