Dodaj do ulubionych

Neuroborelioza + Bartonella - lekarz na Śląsku

12.09.21, 17:41
Witam.

Tak jak w temacie - poszukuję dobrego lekarza, najlepiej na Śląsku, który zajmie się leczeniem wyżej wymienionych chorób i dopasowaniem odpowiednich antybiotyków. Nawet bardziej zależy mi na leczeniu bartonelli ponieważ sama borelioza nie jest w tym momencie aktywna.

Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki.
Obserwuj wątek
      • rutghost Re: Neuroborelioza + Bartonella - lekarz na Śląsk 13.09.21, 20:13
        To objawy mojej mamy. Na co dzień są to problemy z koncentracją, rozkojarzenie, problemy z pamięcią krótkotrwałą oraz zmęczenie. Neuroborelioza została u niej zdiagnozowana 7 lat temu.

4 lata po tym doszedł nowy objaw - ataki padaczkowe, podczas których ma ograniczoną świadomość i światłowstręt. Trwają od 30min do 2h i pojawiały się może raz na dwa tygodnie. Od kiedy zaczęła przyjmować CBD częstotliwość zmniejszyła się może do jednego na dwa miesiące i są krótsze. Głównym czynnikiem, który je wywołuje (przynajmniej z moich obserwacji) są sytuacje stresowe albo alkohol. Kilka osób z forum nakierowało mnie na to, że może być to bartonella.

Dodam jeszcze, że w szpitalu, kiedy zdiagnozowano neuroboreliozę, była leczona tylko pod tym kątem i nigdy nie dostawała antybiotyków na ewentualne koinfekcje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka