Dodaj do ulubionych

Igg pozytywny, Igm negatywny - dziecko 10lat - co

30.10.21, 23:50
Dobry wieczór, moja córka przyciąga kleszcze. Łapie je w ogrodzie, na łące, w lesie... Miała już kilkakrotnie. Wyniki jej badań sprzed 2tygodni. Pediatra uspokaja i mówi, że już przeszła. Nie na sensu leczyć. Znalazlam w archiwum zdjęcie sprzed 3 lat. Miała takie coś przez kilka dni. Wielkość chyba ok. 5cm. Czy to był rumień?? Wtedy tego kompletnie nie skojarzyłam z kleszczem. Ale to był luty. W okresie zimowym kleszcze chyba nie są aktywne? Nie wiem co robić. Martwię się bardzo. Proszę o pomoc. sad
Obserwuj wątek
    • wozny1234 Re: Igg pozytywny, Igm negatywny - dziecko 10lat 03.12.21, 10:38
      Jest w Wrocławiu gabinet Herbasol, który specjalizuje się w diagnostyce oraz w terapiach na borreliozę i koinfekcje odkleszczowe. Oni tam mają generator plazmowy rifea z Czech. Jest też tam zielarz i dietetyk, więc mają podejście profilaktyczne do ludzi, a także mikrobiolog, więc ci wszystko lepiej wytłumaczy. Ja sam tam chodziłem i mi bardzo pomogli, a nawet uratowali życie, bo byłbym kaleką przez te świństwo. Na stronie internetowej mają też dużo przydatnych informacji - może ci się przyda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka