Dodaj do ulubionych

Borelioza czy depresja?

15.07.22, 19:28
Witam wszystkich, jestem po 1,5 rocznym leczeniu ILADS leczyłem się na podstawie testu CD-57, gdzie wynik wyszedł 45(Zakres od 40-60 - przewlekła borelioza. Z powodu braku chęci dalszego leczenia przez lekarza ILADS podjąłem próbę zrobienia dużego panelu koinfekcji u Dr Wielkoszyńskiego(próbki wysyłane z Łodzi z APC analizy), otrzymałem wyniki i wszystkie koinfekcje praktycznie są ujemne poza: BartoneIla Vinsonii IGG - wynik graniczny, Bartonella Vinsonii IGM - 0,77(Od 0,8 do 1,2 wynik graniczny). Chlamydia Pneumonia IGA - wynik graniczny, Chlamydia Pneumonia IGG -28,7(od 18 - wynik dodatni).
Moje objawy to: depresja, lekkie fascykulacje mięśni, apatia, wypranie emocjonalne, brak motywacji, poirytowanie, agresja, ogromny pesymizm, brak ochoty na spotykanie się z innymi - czyli głównie psychiczne symptomy. Wyszła chlamydia, ale mam wątpliwości by robiła taki bałagan. Proszę o odpowiedź w temacie, ponieważ jestem w kropce, od kilku lat jestem na lekach SSRI, nie czuje po nich żadnych rewolucji pod względem poprawy.
Obserwuj wątek
  • crav21 Re: Borelioza czy depresja? 15.07.22, 19:30
   Zapomniałem dodać o pieczeniu stawów skokowych, które pojawia się z złym samopoczuciem psychicznym.
   • hasegawa Re: Borelioza czy depresja? 15.07.22, 20:26
    Ja to Ci powiem tak, jeżeli czujesz się chory no to niestety ale zdrowy nie jesteś. Ja tam w żadne psychiczne zdolności organizmu do wytwarzania objawów nie wierzę, chyba że masz zdegenerowany mózg przez chorobę albo wyniszczający tryb życia. Według mnie jeżeli Twoje objawy są zmienne w czasie to dalej jesteś aktywnie zakażony. Niestety matka natura jest mądra i na tego szkodnika znalazła bat.
    • hasegawa Re: Borelioza czy depresja? 15.07.22, 20:29
     Od siebie dodam, że ja do momentu rozsiania choroby czułem się wyśmienicie, a zdrowy będę jak tylko wrócą stare rutyny i samopoczucie, niestety czarno to widzę.
  • wroteknowynick Re: Borelioza czy depresja? 10.08.22, 12:07
   Encefalopatia to nie depresja odysee.com/@Borelioza:d/parlamentarny-zesp-do-spraw:6
  • wozny1234 Re: Borelioza czy depresja? 29.08.22, 14:31
   Ja chodziłem do gabinetu Herbasol. Oni tam robią diagnostykę i terapię na borreliozę. Mi pomogli, może też ci pomogą. Tylko, że oni są z Wrocławia... Ale warto chociaż do nich zadzwonić i popytać.
   • hasegawa Re: Borelioza czy depresja? 30.08.22, 03:51
    Weźcie go zbanujcie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka