Dodaj do ulubionych

Bartonella - brak herxów

03.11.22, 21:26
Witam, ostatnio pisałem o problemach natury psychicznej, gdzie w teście LTT wyszła bartonella dodatnia, babesia ujemna. Jestem po ponad 2 letnim leczeniu ILADS i nowy lekarz przepisał mi zestaw na bartonelle: rifampicyna 600 mg, doxy 400 mg oraz azycyna 500 mg. Zestaw wygląda na mocny jak na bartonelle, natomiast ja po miesięcznym braniu antybiotyku nic nie czuje, żadnych herxów, jakbym łykał cukierki. Na początku tylko było osłabienie jak zacząłem przyjmować dawki. Czy to oznacza, że należałoby zmienić zestaw na inny? Jeśli tak to co lepiej penetruje tą bakterie. Wspomnę, że kiedyś na początku leczenia też brałem rifampicynę i wtedy czułem mocne pogorszenie, agresje. Obecnie poza pieczeniem, lekkimi fascykulacjami, które występowały bez brania antybiotyków nie ma żadnej reakcji.
Obserwuj wątek
    • andrzejharzak Re: Bartonella - brak herxów 04.11.22, 09:19
      cześć. a możesz powiedzieć jakie miałeś objawy przed leczeniem??
      • damiangrk1900 Re: Bartonella - brak herxów 04.11.22, 17:20
        Było ich dość sporo, ogromne zaburzenia lękowe, derealizacja, mgla umysłowa - czytałem po kilka razy jedna rzecz, fascykulacje, depresja, myśli samobójcze, potliwość, bezsennosc, refluks, palenie stawow skokowych. Pewnie jeszcze coś było ale nie pamiętam. Teraz sporadycznie fascykulacje, jeszcze problemy z nastrojem ahedonia, pieczenie w okolicach stawow serca, nie zawsze ale występuje, pieczenie w okolicy cewki moczowej oraz czasami problem z zaśnięciem.
        • damiangrk1900 Re: Bartonella - brak herxów 04.11.22, 17:21
          Napisałem z innego konta, żeby nie było niedomówieńsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka