Dodaj do ulubionych

psychoza, leki przeciwpsychotyczne

01.05.07, 11:58
chorował moze ktoś na psychoze?, jakich leków używaliście?
Obserwuj wątek
        • dartom.www Re: psychoza, leki przeciwpsychotyczne 02.05.07, 22:01
          nie wiem w sumie co to jest psychoza, ale miałem halucynacje, halucynacje które
          czułem na własnej skórze... ciagle choruje na obsesje, są dosyć silne, byłem w
          obsesji w stosunku do innej osoby, troche przeszlo, lecz jeszcze jest i nie
          daje mi to spokoju, od tego nie mozna się uwolnić od tak, leki nie pomagają,
          wynika to moim zdaniem od uszkodzenia kory płata czołowego, co widać na moim
          SPECT, i co czuje w postaci częstego bólu
    • dartom.www Re: psychoza, leki przeciwpsychotyczne 02.05.07, 22:08
      a leki przeciwdepresyjne (SSRIs) prawie nie działają, juz rok je biore, i nic,
      potrzeba mi jakiegos leku przeciwpsychotycznego, ktory mozna stosowac przy
      zaburzonym krazeniu mozgowym i napadach epileptycznych, tu znów pseudo doktorek
      daje ciala,

obsesja sprawia czasami ze mam ochote niszczyc wszystko i wszystkich dookola,
      taka o lipa jest z tym boerliozowym OCD
      • lucky_leprechaun Re: psychoza, leki przeciwpsychotyczne 03.05.07, 15:33
        Dartom, bo Ty masz chłopie naprawdę problem- jesli nie poprawisz krążenia w
        mózgu, to leki przeciwpsychotyczne Ci nie pomogą, bo nie dotrą wszędzie tam,
        gdzie powinny. Inna sprawa to taka, jak poprawić to krążenie... Musiałbys
        trafić na naprawdę dobrego neurologa czy psychiatre, aby Ci ustawił leki. A z
        tym to jednak trudność jest.
          • lucky_leprechaun Re: psychoza, leki przeciwpsychotyczne 03.05.07, 16:06
            Hej, a czy to dotychczasowe Twoje lecznie boreliozy zmiejszyło u Ciebie tę
            psychozę? Ciekawe, jak to jest w końcu z naczyniami mózgowymi w boreliozie- czy
            zaburzenia ukrwienia sa przez stan zapalny śródbłonka naczyń, czy moze przez
            spowolnienie przepływu, albo mikrowylewy, czy moze to sprawka neurotoksyn z
            rozpadających sie bakterii.
            Brałeś cos dozylnego? Może to by Ci pomogło. Tzn. mam na mysli biotraxon,
            oczywiście.
            • mariano_84 Re: psychoza, leki przeciwpsychotyczne 03.05.07, 17:55
              Czytajac ten post troche sie załamałemsad Tez mam zaniki własnie w płatach czołowych, kiedy zaczałem leczenie moja agresja sie nasiliła, potrafie tez osiagnac całkowity spokój. Przed leczeniem jedynie co czułem to otłumanienie. Nie mam jeszcze oficjanie potwierdzonej boreliozy poniewaz jest to sprawa przewlekła i dlatego jutro bede dzwonil do Poznania w sprawie PCR. Musze miec jakis dowód, zeby nie patrzyli na mnie jak na wariata. Jak naprawic to krazenie mozgowe?Za pomoca psychotropów czy poprzez leki typu memotropil? Za niecały tydzien mam wizyte u psychola ktory wierzy mi juz ze nie jest to wyłacznie sprawa psychiki. Zastanawiam sie czy nie poprosic go o właczenie bioxetinu ktory kiedys brałem, ale z postepem choroby moj organizm przestał reagowac na niego.
              • wroteknowynick Re: psychoza, leki przeciwpsychotyczne 03.05.07, 18:25
                Jeżeli chodzi o krążenie mózgowe, to jak wygląda twoje spożycie kofeiny ?

Spożycie kofeiny zmniejsza ukrwienie mózgu średnio o około. 23%

Dawka kofeiny 41mg(z badania spect, w grupie osób lekkiego spożycia kofeiny)
                dziennie powoduje zredukowane ukrwienie mózgu w istocie szarej przedniego płata
                o 19%. U osób spożywających dużo kofeiny (648mg) ukrwienie to było zmniejszone o
                26 procent.

tu jest to badanie www2.rsna.org/pr/target.cfm?ID=127

Może odstawienie kofeiny zmniejszy twoje objawy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka