Dodaj do ulubionych

zmiany w 2019 roku?

21.01.19, 14:37
Witam cieplutko, piszę do Pani z prośbą o wróżbę. Z początkiem roku 2019 w numerologii wkroczyłam w pierwszy rok osobisty. Pierwszy rok osobisty był zawsze dla mnie dość burzliwym okresem przemian w moim życiu, od nagłych zmian (utraty) pracy po przeprowadzki i nowe związki. Obecny rok póki co zaczął się dla mnie spokojnie, ale wiedziona przeszłością chciałabym się zapytać Pani kart, czy ten rok szykuje dla mnie jakieś poważniejsze zmiany życiowe?
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do aries_1981 - zmiany w 2019 roku? 21.01.19, 17:30
      Proszę podać o jakie aspekty/dziedziny/tematy życia chodzi. Nie robię żadnych ogólnych, bo nie wiadomo, do czego to potem przypisać. Nie mogę również decydować za kogoś, czy pyta o: pracę, związek, finanse, podróże, wakacje, poznanie nowej osoby etc. Pytań może być kilka, ale muszą być konkretne i odosobnione tematycznie. smile
      • aries_1981 Re: do aries_1981 - zmiany w 2019 roku? 21.01.19, 18:28
        ok, zatem podaję zatem pytania z tych dziedzin życia, które najbardziej mnie interesującą:
        1. czy w tym roku zmienię pracę?
        2. jeśli nie zmienią pracy, to czy czekają mnie jakieś zmiany w obecnej firmie?
        3. czy w tym roku wejdę w nowy związek?
        4. czy w tym roku będzie możliwa przeprowadzka do innego mieszkania?
        Mam nadzieję, że pytań nie jest za dużo
        • oyala Re: do aries_1981 - zmiany w 2019 roku? 22.01.19, 16:47
          1/dot. zmiany pracę: 7 kielichów + Słońce + 8 buław
          2/ jeśli nie, dot. ew. zmian w firmie: Słońce + 8 buław + 4 buław

Jak sama widzisz dwie karty pokazały się identyczne (zresztą bardzo pozytywne). Wg mnie nic nie wskazuje na to, aby były drastyczne/nagłe zmiany. Jeżeli jednak zdarzy się jakaś sytuacja, nie będzie działo się to na twoją niekorzyść lub sprawiające przykrość. Czy zostaniesz w tej pracy, czy nie, nie wpłynie to negatywnie na twoje życie zawodowe, a może przynieść coś inspirującego. Do tego 7 kielichów prawdopodobnie wyraża twoje różnorodne oczekiwania, pomysły, iluzje, bujanie w obłokach, fantazje na temat pracy obecnej (lub ew. nowej), tak jakbyś chciała i jedno i drugie.

3/ dot. ew. nowego związku: 5 kielichów + 9 kielichów + 8 kielichów - nie będzie nowego związku, a jeśli jesteś w obecnym, to pielęgnuj to co masz i nie przyczyń się do rozpadu, gdyby np. taka myśl chodziła tobie po głowie. Natomiast jeżeli nie masz obecnie partnera, to nowych dłuższych relacji nie będzie lub rozpadną się szybko.

4/ dot. przeprowadzki: Król buław + As buław + Rycerz monet - wg kart nie ma tutaj żadnych przesłanek, żeby to nastąpiło. Pokazały się karty właściwie nic nie sugerujące w tej kwestii. Do tego buławy, czyli nagły zapał, impuls , ale o krótkim działaniu i nie dające konkretów. Czasem też coś nam przyjdzie na myśl, jakaś energia i inicjatywa do zmian, ale realizacja nie następuje.

Tak ogólnie patrząc na te karty, nie widzę zawirowań czy burzliwych zmian w tych tematach na 2019.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka