Dodaj do ulubionych

Gdzie szukać '' Love ''?

09.06.19, 00:16

1.karta sygnifikator - Sprawiedliwość - Dojrzalsza się zrobiłam,inaczej zaczynam postrzegać wiele spraw, chcę równowagi już i poważniejszych relacji .
Romanse mnie nie zadowalają .
2. Blokady i przeszkody - Król Mieczy - Może to wyrafinowani facecie , a może to to że nie czułam z ich strony w pełni zaangażania . Niby byli , ale zawsze gdzieś z boku .Dlatego gdy już wiedziałam , że nie mogę na nich liczyć to sama szybko rozwiązywałam relację bo szkoda trzymać za rękę i chodzić na spacery gdy czuję że ktoś nie jest w stanie mi pomóc w błachych sprawach bo jest egoistą . Blokadą jest to że nie ufam facetom , przez to stałam sie bardziej czujna .
3. Przeszłość w uczuciach - 8 Mieczy = emocjonalna klatka, to co bym chciała to idzie w drugą stronę Nie układa mi się w uczuciach .
4. Plany i cele - 10 Mieczy = Wyjść z trudnej sytuacji , bo same fajfusy się nawijają . Mam plan znależć normalnego faceta a nie takich samców alfa od romansu tylkooo.
5. Najbliższe wydarzenia - 9 Pucharów Spełnienie pojawia się , lecz ciągle brakuje mi tej pełni .
6. Dalsze wydarzenia - 3 Buław
Zmiana myślenia , inaczej plany zacznę układać i wyjdę z tej drętwej 10 mieczy .
7. Podsumowanie - 2 Puchary (Moc. 9Buław .5 Pucharów)
Coś rusza do przodu bo może znajdę sobie przyjaciela , ale w tej relacji pewności nie uzyskam ani wsparcia 9 buław i rozczaruje się tym.
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do lukrusia - Gdzie szukać '' Love ''? 09.06.19, 17:21
   ad. 1 / nie zrobiłaś się dojrzalsza tylko bardziej doświadczona, a konsekwencją tego powinna być bezstronna/trzeźwa ocena sytuacji.
   ad. 2 / blokady tkwią w tobie, nie to, że im nie ufasz, a to, że odcinasz się od niektórych i jesteś apodyktyczna.
   ad. 3 / zamykasz się przed uczuciami innych i zamykasz się w sobie, bo nałożyłaś sobie ograniczenia np. na osoby, które wg ciebie są nic nie warte. Albo usilnie boisz się głęboko zakochać.
   ad. 4 / nie widać tutaj planów, a jedynie założenie : "nie będę cierpieć". Często 10 mieczy to ukazanie siebie jako męczennika i ofiary.
   ad. 5 / to karta zadowolenia, ale jednocześnie bezruchu. Czekanie, aż coś się samo wydarzy i nas zadowoli.
   ad. 6 / patrzysz w dal na bezkres, pewnie coś tam snujesz w myślach, ale nie uczysz się na błędach.
   ad. 7 / nic nie rusza do przodu, stoisz i uważasz, aby znowu ktoś ciebie nie zranił, odczuwasz rozczarowania, straty, żal, pewnie widzisz swoje błędy, ale jakoś brak w tobie siły (chęci), aby iść w kierunku właściwego przyciągania, partnerstwa.
  • apope Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 00:07
   Nawet bez znajomości kart można wywnioskować, że z tej mąki chleba nie będzie. W skrócie można te karty też tak zinterpretować: taka Love w cudzysłowie już jest, lub na wyciągnięcie ręki. Ogólnie: znajdziesz, czego (faktycznie) szukasz.
   • lukrusia Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 00:29
    Dzięki wielkie oyala 😙 i apope😙 za interpretacje.
    Ja jestem podobno apodyktyczna juz dwóch facetów mi to powiedziało, ale ja po prostu lubię mieć wszystko pod kontrolą , może to dlatego że wychowana byłam tak żeby sobie sama z wszystkim poradzić bez pomocy nikogo. Jak na głęboką wodę została wrzucone parę razy i dostała porzadnie po tyłku to nauczyłam się ze musze wszystko sama i czasami jak widzę ze kobiety uwieszają się na tych facetach jak by własnego zdania nie miały, jak by to od facetów zależało to chce mi się śmiać z nich...źe podporządkowująć sie ograniczają same siebie.
    Ja sama załatwiamy sprawy z mechanikami co niektórych facetów wprowadza w osłupienie , sama mieszdanie wyremontowałam pomalowana ściany, położyłam tapety, poskręciłam meble.. i dlatego może jestem taka dominującą bo wymagam od faceta , a oni tego się boją bo chyba kobieta która ma mało do powiedzenia, która mało potrafi najlepiej taka kura domowa by im odpowiadała, a ja taka nie jestem .
    • apope Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 13:07
     Kiedyś Ty, czy inna osoba to czytająca, a będąca np. w podobne sytuacji, może ewentualnie i na spokojnie wylosować, lub poprosić kogoś o wylosowanie karty na bardziej bezpośrednie pytanie typu:

     - Czy jestem obecnie gotowa na poważny związek?
     - Co przeszkadza mi w zbudowaniu zdrowej relacji?
     - Co mogło by pomóc w znalezieniu stałego partnera?

     To tylko luźna propozycja i takie pytania (sformułowania w nich zawarte!) dobrze dostosować do indywidualnych potrzeb i osobistych zapatrywań...
     Powodzenia!
     • lukrusia Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 14:55
      Fajny krótki rozkład , gdybyś chciała to mogę postawić karty ?😙
      • apope Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 17:45
       @Lukrusia, jak chcesz, to stawiaj, tylko jeżeli masz tzw. wolną głowę.
    • oyala Re: do lukrusia - Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 16:39
     Niestety nie zgadzam się z tobą. Uważam, że problem nie tkwi w twojej samodzielności i zaradności oraz ..."niebyciu" kurą domową . Wszystkie panie, które są w moim otoczeniu (włączając mnie), również same remontują, załatwiają sprawy z mechanikami, hydraulikami, budowlańcami etc, wszystko ogarniają to co techniczne i to co matczyne, kucharskie, domowe itd., Są energiczne, zaradne, pracujące, rozwijające się, nie są pustymi lalami, ale mimo to zadbane. I ŻADNA!! z nich nie jest samotna. Każda ma partnera lub męża (również dzieci) od lat, nawet 20-stu i więcej. Tworzą bardzo zgrane rodziny i związki.
     • apope Re: do lukrusia - Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 17:50
      Oyala, bez urazy, ale ten opis trochę zajechał "żonami ze Stepford". big_grin Nie, żebym oglądała ten film w całości, ale kojarzę migawki i to było straszne. tongue_out
  • apope Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 18:26
   Sorry @Oyala jeszcze raz za to moje porównanie, chociaż przyznam, że uśmiałam się z niego do łez. big_grin Nikt mnie tak nie rozśmieszy, jak ja siebie sama... tongue_out
   @Lukrusiu, dziś mam luz, bo tu święto, więc mogę zerknąć jak coś. Jednak i bez stawiania nowych rozkładów (a nawet najlepsza interpretacja może spłynąć po kimś jak po kaczce), to jak czytam Twoje interpretacje, to przypuszczam, że z takim podejściem do relacji, mężczyzn, miłości, nie da się zbudować niczego stabilnego i podpieram się Twoimi kartami, bo nota bene sumowanie powyższego rozkładu, to XVI Wieża (która to paradoksalnie może być "lekiem" na takie podejście do tematu).
   • oyala Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 20:23
    Do Apope: uśmiałaś się czy nie, nie ma znaczenia. Nie wiem, co to " żony ze Stepford" - nigdy się z tym nie zetknęłam. To co napisałam jest odpowiedzią na Lukrusi post z 10 czerwca godz. 0: 29, w którym opisuje swoją zaradność, twardość w podejściu do spraw codziennych, i stwierdza, że jest to przyczyną jej ew. niepowodzeń z facetami, którzy wolą widzieć w kobiecie nie twardzielkę, a kurę domową. Domyślam się że te wspomniane " żony z... " to serial/film. Z "przykrością" zawiadamiam, że nie oglądam ani tego, ani żadnych ogólnie popularnych/społecznych/niby życiowych pokazów. A Lukrusia może ktoregoś dnia wreszcie się zakocha, a pan ten doceni jej hardość i apodyktyczność.
    • apope Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 21:14
     Oyala napisała: uśmiałaś się czy nie, nie ma znaczenia.

     a dla mnie już ma znaczenie, więc tylko kłaniam się nisko Perfekcyjnej Pani Domu i wszystkim Idealnym Paniom Domu, które Ją otaczają, pozdrawiam!
     • lukrusia Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 22:23
      Wróżba dla apope :

      - Czy jestem obecnie gotowa na poważny związek? 4 Kielichy
      - Co przeszkadza mi w zbudowaniu zdrowej relacji? 2 monet
      - Co mogło by pomóc w znalezieniu stałego partnera Król Mieczy

      Apope ta 4 kielichy to dusi człowieka od środka , bo z jednej strony czujesz , że nie jest tak jak byś chciał , blokujesz się emocjonalnie .
      Ta karta ma też taki odzew , że przed ludzmi pokazujemy normalną twarz , nie wyczytają z nas , że coś nas trapi , a w środku czujemy że pali nas problem , sprawa , która siedzi w głowie .
      Gdzieś tam w głowie pojawia się druga myśl, jakaś druga opcja. Może i byś chciała zaryzykować, ale boisz się, że twoja decyzja może kogoś zranić. Zadaj sobie pytanie co powoduje , że wahasz sie ?Czy jest jeszcze jakieś drugie dno, coś co przeszkadza Ci .
      Król Mieczy to mocna postać , przez chcwilę pomyślałam czy w twoim otoczeniu nie ma jakiegoś policjanta, mundurowego , albo wdowca , może być starszy facet ,który już ma doświadczenie i mgógł by Cię otoczyć opieką .
      Król Mieczy chroni swoją połówkę choć jest zimny i nie potrafi tak okazać uczuć jak kielichowy np.
      Mam drugą opcję , że ktoś Cię skrzywdził serduszko Twoje i przez to wahasz się czy próbować i pójść do przodu czy zostać w tym stanie 4 kielichów.
      Wiesz rusz do przodu , nie patrz na facetów jesteś wspaniała i tylko brakuje i dobrego rozpędu a wszystkie wahania i gdybania miną . Rzuć się na głęboką wodę wyjdż z 4 kielichów - to tako nostalgiczny stan , kiedy sami siebie dusimy .

      wink
      • apope Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 23:05
       Lukrusiu Droga, bardzo mi przykro, ale nie zrozumiałyśmy się, kochana!!! Ja Ci tylko podawałam przykładowe pytania, a nie prosiłam o karty, bo nie szukam, jestem w relacji od nastu lat, ale bardzo ale to bardzo Ci kochana dziękuję za Twoje dobre chęci, energię i bardzo ciekawą interpretację!!!
     • oyala Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 22:36
      oj, Apope co ty taka cyniczna jesteś. Dziękuję za ukłony, ale o co tobie chodzi pojąć nie mogę. Moje posty uznałaś za przechwalanie się czy co?? Idziesz w kierunku, którego nie rozumiem i nie wiem do czego dążysz. Perfekcyjna Pani Domu, kto to jest?? sad.
  • apope Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 23:09
   Oj kurczaki, Lukrusiu, jeszcze raz przepraszam, bo mój wpis faktycznie można było odczytać jako prośbę o wróżbę! big_grin No cóż, widocznie tak miało być, jak w Twojej stopce widnieje. W takim razie dziękuję bardzo za karty i życzę dobrej nocy.
   • lukrusia Re: Gdzie szukać '' Love ''? 10.06.19, 23:35
    Proszę 😊 najwidoczniej tak miało być hi hi.
    Dobranoc☺
  • tabularasa22 Re: Gdzie szukać '' Love ''? 11.06.19, 12:28
   Hej lukrusiu smile
   Wiesz co , myślę że taki rozkład zasługuje na nieco głębsze zastanowienie. W ogóle miłość w życiu zdarza się rzadko. To coś wyjątkowego. Jeśli zapytasz kogokolwiek ile razy w życiu kochał naprawdę - da się to policzyć na palcach jednej ręki. Takie mamy czasy że możemy próbować dowolnej liczby relacji, ale w kwestii miłości nic się nie zmieniło. Nadal zdarza się niespodziewanie i nieczęsto. Dlatego ogólnie w tym temacie należy się uzbroić w cierpliwość. Tak myślę. Taką lekką niewymuszoną cierpliwość i ciekawość wobec mężczyzn.
   1. Sprawiedliwość. Poważna karta. Czas rozrachunku z samą sobą. Czas trzeźwej – na ile to możliwe czego się nauczyłaś, co zrobiłaś dobrze, a co zrobiłaś źle.. Bo tak jest , my też popełniamy błędy w relacjach, romansach itd. Poza tym .. czy każdy romans musi skończyć się związkiem ? Skąd ludzie mają wiedzieć czy chcą być ze sobą skoro mało się znają ?
   2. Król Mieczy – odnąsząc się do tego co napisałaś o sobie uważam że ten Król to ty. Bystra i inteligentna, surowa w ocenie. Niezależna i samodzielna – męska. Jakolowiek wiele kobiet radzi sobie i ma partnerów, na start to jednak odstrasza !!! Cokolwiek by nie mówić mężczyźni nie lubią konkurować z kobieta, nie lubią czuć się wykastrowani. Może tak właśnie się przy Tobie czują, skoro wszystko potrafisz sama i chcesz mieć ciągłe poczucie kontroli ? To kolejne potężne zagadnienie do autorefleksji. Poczucie kontroli….Polecam Ci przyjrzenie się sobie pod tym kątem, gdyż nie jesteś w stanie skontrolować uczuć drugiego człowieka, jego czynów i przyszłości. Myślę że mężczyźni mogą to wyczuwać u Ciebie. Potocznie mówimy „nie dam sobie w kaszę dmuchać „ .. ale to rodzaj wymówki. Nie ma autentycznych uczuć bez zaufania, bez odpuszczenia kontroli.

   Masz precyzyjnie przemyślane oczekiwania. Poza tym niezwykle protekcjonalnie i pogardliwie wyrażasz się o mężczyznach. Nie wiem jakie masz doświadczenia, ale brak chęci zaangażowania w związek nie oznacza że mężczyzna jest dupkiem. Może jest na takim etapie ze chce romansu, a może zwyczajnie poznać Cię i dobrze się bawić ale jednak nie zakochuje się wystarczająco mocno żeby zostać na dłużej. Czy to grzech ? Ludzie mają różne potrzeby.
   3. 8 Mieczy Przeszłość w uczuciach … sama wiesz co Ciebie spotkało. Ciągle chyba o tym myślisz i analizujesz. A może czas na radykalną zmianę ? Zmianę myślenia o sobie ? O swojej kobiecości ? Jeśli coś nie działa to może jednak warto pomyśleć nad jakąś zmianą w sobie ? Przyjrzyj się swoim myślom – jakich kobiet nie lubisz ? Czego w nich lub sobie nie lubisz ? Może to jest coś do poruszenia w Tobie ?

   4. 10 Mieczy Plany i cele – słabo mogę się odnieść, bo to Ty sama wiesz jakie plany i cele masz. Ale znowu miecze .. czy te plany Cię nie dobijają ? Nie stawiają Ci wymagań jakich w pojedynkę nie możesz spełnić ?

   5. Najbliższe wydarzenia – 9 pucharów. Nie nie doceniałabym 9 pucharów. To piękna karta pokazująca obfite życie, niekoniecznie w pojedynkę. Będziesz otoczona życzliwymi ludźmi, przyjaciółmi, i to może oznaczać piękną relację z kimś. Gdzie wspólnie robi się mnóstwo rzeczy, poznaje , rozwija. Tak mi przyszło na myśl – bo napisałaś w pytaniu „ gdzie szukać „ - właśnie w grupach ! W jakich fanklubach, miejscach gdzie ludzie spotykają się dla rozrywki i spędzenia czasu we własnym towarzystwie. Na FB jest mnóstwo lokalnych grup dla singli , którzy robią wspólne wypady np. w góry , na spływy , organizują tańce, jakieś integracje. Niezobowiązująco, dla radości. Są psie fankluby i ludzie organizują wspólne spacery . Są koła rekonstrukcyjne dla fanów średniowiecza – ciągle się gdzieś spotykają, urządzają walki itd. Tam poszukaj, wśród ludzi o podobnych do Twoich zainteresowaniach smile odśwież grono towarzyskie smile
   6. 3 buławy na dalsze wydarzenia – to jest doskonała karta na start , coś już się zadziało w uczuciahc, jakaś relacja została nawiązana, a teraz można zrobić krok dalej, z nadzieją patrzymy w przyszłość, robimy plany, zbieramy siły do działania, snujemy niebezpodstawne plany. Wiesz jak możesz zrealizować pragnienia i jesteś gotowa podjąć to wyzwanie. Pamiętaj że każda relacja to proces. Ty też musisz kogoś dobrze poznać żeby zechcieć czegoś poważnego, a na to potrzebny jest czas.

   7. Podsumowanie 2 pucharów – to bardzo dobry znak. Czemu dociągasz tyle kart ? Odpowiadają na jakieś pytania ? Można je różnie interpretować, również np. że przez swój własny upór i przywiązanie do starych wzorców relacji znów będzie żal . Skup się na 2 pucharów smile Na pewno nadarzy się okazja na przyjaźń z której dużo może wyniknąć smile
   Pozdrawiam Cię ciepło.
   • camaretto Re: Gdzie szukać '' Love ''? 30.06.19, 09:35
    Nie ma co, widzę siebie za dawnych lat, jak również własne koleżanki i koolegów, Nibyżycie potoczyło się dalej,niby są w relacjach takich czy innych, ale jeden stracił lukratywne zatrudnienie, inny "też " miał Saturniczne kłopoty, komuś tam umarłabliska osoba... jesteśmy coraz bliżej fazy"dharma" z full apetytem na życie, ale Horpyna - kumpela która też , jak ja,kran naprawi czy samochód (już nie jak ja), albo remont zrobi... też sama. Po co jej facet, pytają mężczyźni? A ona, wielka ,ładna na swój wlasny sposób, , miękkie serduszko ma, i boi się rany.W sercu, na kobiercu, to już niekwestia odpowiedzialności, ale strachu coraz większego, bo doświadczenia prybywa z mężczynami, ale głónie negatywnego crying niechcemy zostać okradzione z ostatków kasy, czy wyrzucone po rozwodzie i przekazie pieniężnym na bruk, tylko szczęśliwe, chceiałyśmy przecież mieć domy czy rodziny Jak w piosence kabaretowej Fifa-Rafa - po paru oszustach na drodze życia, rezygnacjabohaterki ludowej przyśpiewki o menach"zostanę... starą panną albo...zostanę lesbijką" ;D
    Ja mam chyba jeszcze trudniejszy układ, bo po partnerach, którzy chcieli różnych form seksu i współpracy (szczerze, to byliśmy szczerzy - od kochanki żołnierskiej, do utrzymanki partnerskiej) to żeby któryś się przedstawił, powiedział o swoim czasami naprawdę rozbitym - związku, albo zadeklarował jako mąż i ojciec za wyjątkiem jednego chętnego żołnierza ok. 45, na emeryturze marzeń - tarot CHCE po prostu wymusić w postaci Kapłana ślub,jako że przynajmniej zadeklarować się rodzinnie będzie MUSIAŁ. Ja się boję, zwłaszcza o materię. I tak zwodzę już któryś rok... sama siebie, coraz bardziej posuwam się tylko w leciech, bo czas się nie cofa.
    Powalcz, lukrusiu,rochę z tą rezygnacją, bo wydaje mi sięże ... oddałaś walkowerem, coś jak ja,niby też się staram znów być atrakcyjna, sięgać po coraz nowy cel (9 Pucharów), odbijasz marne propozycje, świadoma niestabilnej sytuacji partnerskiej i finansowej (coś jak ja -2 Pentakli), ciągle młoda jeszcze z 3 Buław - ale przekuć te doświadczenia trzeba w końcu jak u mnie wnie w następne zakochanie -problematyka 2 Puch - ale w stały związek, inaczej się rozejdzie.. i znów "po kościach".
    Medytuję, bo skończyłam na dniach (Raczek) następny roczek, koledzy też nie młodsi, coraz mniej widoków na rodzinę, zazdrość,że inni mają domybierze każdą rozsądną panią, jak i koleżankę, i taką znajomą a sławną aktorkę, sąsiadkę... co tu dużo mówić, ona wykorzystała swoje atuty i popularność, rzuciła street dla milionera, urodziła po 40 dzieci,w końcu jest szczęśliwa, happy end,czego jej życzyłam, bo za sąsiedzkiech czasów to mieszkała z kotami i niepewnym partnerem na bruku jako DJka- wodzirejka. Fajnie dorzuca poprzedniczka, trzeba kogoś lepiej poznać, żeby go zrozumieć...
    Fanklub jest ok, ale zastanów się, ile więcej jest tam np. kobiet niż męczyzn ;D , to tak z autopsji, jak również z mojej chęci ucieczki ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka