Dodaj do ulubionych

Czy coś źle robie czy to on nie wie jak się zabrać

04.07.19, 12:06
Witam , proszę Oyala zerknij mi na relację z Mariuszem , jak z jego strony widać chęci na znajomosc ze mną tzn na coś poważnego?. Bo ja się produkuje i dzwonie pisze do niego a on tak jakoś odpisze , oczy mu błyszczą na mój widoczek ale nie widzę jego działania. Może to ja coś źle robię a może po prostu on nie chce .
Ja aktualnie wolna singielka on kawaler podobno wolny ..
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do lukrusia - Czy coś źle robie czy to o 04.07.19, 15:22
   Karty również nie widzą jego działania: Król monet + 10 monet + 3 monet - pogadać sobie i owszem, ale ani tu nie ma jego inicjatywy, ani euforii lub romantycznych chwil. Reaguje na twoje działania, raczej bez entuzjazmu i pewnie schematycznie. Tzn. "Napisała, no to się odezwę". Jak wiesz monety reprezentują profit, korzyść, sprawy przyziemne/materialne, powolne, niemrawe, często dla własnego interesu. Może on jest nieśmiały, nie ma doświadczenia w sprawach damsko-męskich. Skoro same monety pokazały karty, to on pewnie bardziej nadaje się do wspólnych biznesów niż relacji miłosnych.
   Czy robisz coś źle?: 2 buław + 6 buław + Rydwan - z twojego punktu widzenia, raczej nie, ale twoje działania/podejście (buławy to energia) może on oceniać, jako przebojowość, przedsiębiorczość, górowanie, pewność siebie. A i 6 buław sugeruje wyższość i triumf nad innymi.
   Chyba Mariusz obawia się zbyt "silnych" , dominujących kobiet.
   • lukrusia Re: do lukrusia - Czy coś źle robie czy to o 04.07.19, 19:47
    Dziękuję czyli co grać mam "Sierotkę Marysię" taka słabą istotę.
    Ostatnio miałam problem to powiedziałam jemu o tej sprawie w pracy jaką zaistniała. To rzeczywiście pomógł mi zaoferował poradę i działanie. To ja już nie wiem właśnie calowalismy się w pracy ale on jakoś tak służbowo do wszystkiego podchodzi. To co niedostępna udawać???
    Nie wiem co robić bo mi zależy jest opanowany i ma fajne cechy charakteru.
    A widzisz żeby nas coś połączyło czyli jakiś związek? I jak to do niego podchodzić na sierotkę Marysię bo wygalam się, dekolt ubieram , miniowki i jakoś pociąga go to ale tylko na chwile go ciągnie a potem cisza poratuj mnie Twoje wróżby zawsze się sprawdzają !!!😘💕💕
    • oyala Re: do lukrusia - Czy coś źle robie czy to o 05.07.19, 16:49
     Nie masz "grać" Sierotki Marysi, tylko być sobą. Wszelka gra wcześniej czy później nie ma szans utrzymać się i powracamy do tego, kim naprawdę jesteśmy. Po prostu "polujesz" na faceta, który do ciebie nie pasuje, albo ty do niego. Widzenie w kimś odpowiadających nam cech, to za mało, bo (jak sama piszesz) "... ale on jakoś to służbowo.." wskazuje, że on nie czuje "chemii" i związku. Twój ubiór jest pociągający, bo na to reagują faceci (tak są stworzeni), ale to nie jest podstawą (dla nich) do wiązania się/deklarowania/budowania relacji. Całowaliście się, ale czy to ty jego, czy to on ciebie - w sensie, kto tego naprawdę pragnął, a kto został łagodnie przeforsowany, aby to uczynić.
     Czy was coś połączy, czy będzie relacja jakiej oczekujesz ?: 9 monet + 6 monet + Świat - jak widać, nie. Znowu mamy monety, możecie razem dzielić czas, delektować się, poznawać się, relaksować, może jakiś wypad, rozmowy. Ale ani tu seksu, ani miłości, ani relacji damsko-męskich. Miła znajomość/koleżeńskość.
     On może oceniać to wszystko inaczej, niż ty myślisz. I tak, jak pisałam poprzednio, wycofywanie się ze względu na poczucie dominacji.
     • lukrusia Re: do lukrusia - Czy coś źle robie czy to o 05.07.19, 19:28
      Wiesz co dzisiaj się dowiedziałam źe on ma dziewczynę , i zamierza w październiku się ożenić...Normalnie zatkało mnie.
      Nie myśl sobie ze to ja go całowałam tylko on mnie w pracy zaczął całować.
      I wiesz co nie podoba mi się to źe jesli ma dziewczynę i podobno jakieś plany na zawarcie związku to po co szuka innej dziewczyny. ..to jest po prostu chamskie ..wobec mnie i tamtej dziewczyny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka