Dodaj do ulubionych

Czy coś jeszcze z tego wyjdzie

15.07.19, 08:06
Droga Oyala
Proszę Panią o wróżbę co mam zrobić w tej sytuacji jak odzyskać faceta , chciałabym wiedzieć czy on zamierza coś zrobić w moim kierunku i czy jeszcze jemu się podobam i mam jakieś szanse u mężczyzny o którym nie umiem zapomnieć czy w ogóle jest cień nadzieji.Jak w ogóle nasza relacja się potoczy.Dlaczego on ma do mnie żal.
Dziękuję
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 15.07.19, 18:42
   Jak potoczy się wasza znajomość (bo obecnie nie relacja, skoro on odszedł) - Rydwan + 5 mieczy + 10 mieczy - wg kart raczej nic z tego nie będzie, Rydwan często pokazuje ucieczkę, oddalenie się, dystans czyli sporo was obecnie dzieli oraz mogą zachodzić pewne okoliczności, które, widać po mieczach, nie są/nie były przyjemne. Pewnie to jakieś zatargi, nieprzyjemności, coś co zraniło/dobiło relację, pozostawiło niesmak, niezrozumienie, cierpienie.
   Raczej on nie zamierza nic robić w twoim kierunku.
   Dlaczego ma żal: 8 kielichów + 9 monet + Sąd - pierwsza karta to rozstanie, również w wyniku: zmęczenia, zwątpienia, beznadziejności, czy wyboru własnej drogi. Pozostałe karty sugerują zbytnie wygodnictwo/przyjemności, komfortowy styl życia, idealizm, wygody oraz zmiany/transformacje, uwolnienie się od problemów, odrodzenie, inne spojrzenie.
   Być może przyczyną jest różnica w sposobie życia lub spędzania czasu/w podejściu do życia i relacji, w różnicy pewnych wartości lub osiągania celów, podejściu do spraw finansowych.
   • chmurkamoja1 Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 15.07.19, 20:02
    Dziękuję bardzo Pani za szybką odpowiedź😃Z kartami strzał w dziesiątkę.On odszedł dystans ma wobec mnie czasami się zastanawiałam o co jemu chodziło nie wpasowałam się w ramki tylko jedno mnie zastanawiało trzymał mnie na dystans to kim dla niego byłam przygodą? Zranilismy się nawzajem Ja jego on mnie.
    Jeśli mogę dopytać kim byłam dla niego przygodą na jeden sezon czy uczucia jakieś do mnie żywił?wiem,że to nic nie zmieni chciałabym wiedzieć.
    • oyala Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 16.07.19, 15:11
     Rycerz buław + 8 buław + 9 kielichów. Niestety, nie żywił żadnych uczuć. Tak jak przypuszczasz, była to przygoda, może zaspokojenie własnej próżności, albo wypełnienie luki. Coś co szybko się zaiskrzy, wzbudzi emocje, ekscytację, a potem (bez zobowiązań) szybko zakończy, co da zadowolenie i satysfakcję, ale bez zbędnych deklaracji. Możliwość zrelaksowania się, zadowolenia, brania tego co najlepsze, przyjemnie spędzony czas.
     • chmurkamoja1 Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 16.07.19, 16:00
      Dziękuję🙂
      Teraz mogę spać spokojnie już myślałam miłość straciłam życia.Wywołała pani na mojej twarzy uśmiech 😊 dlatego pojawiła się karta 9 monet nie odpowiadało dla mnie jego podejście a jemu,że nie wpasowałam się w jego ramki nie spełniałam oczekiwań dobrze pani napisała o 9 monet taki był powód dopiero teraz sobie uświadomiłam dlatego na dystans mnie trzymał nie chciał wchodzić w stałą, głębszą relację.
      Czy mogłabym prosić ostatnią wrózbę jakim on jest naprawdę mężczyzną czy mógłby np. uderzyć kobietę?
       • oyala Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 17.07.19, 15:41
        Siła + 8 kielichów + 3 buław - wg kart jest osobą o silnej woli/charakteru, pewny siebie, odważny, nie mogę powiedzieć, że jest skłonny do użycia przemocy, ale na pewno do forsowania swoich decyzji i swojego zdania, czasem również może być wybuchowy. Odejdzie, oddali się od sytuacji, która jemu nie odpowiada, może mieć swoje plany, zamierzenia, cele życiowe, ale raczej wyłącznie dla siebie.
        Nie widać, aby był agresywny, ale może mieć trochę zróżnicowany character.
         • chmurkamoja1 Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 17.07.19, 18:54
          Dziękuję na moje pytania odpowiedzi🙂
          Facet myśli tylko o sobie z tymi planami na życie oby jemu było dobrze,nie oglada się za nikim wyląda na to typ człowieka ciężki w dniach codziennych we współżyciu i ten charakter zróżnicowany czyli chwiejny.
          Jeszcze raz pięknie dziękuję z całego serca😍🙂

          Czasami się zastanawiałam dlaczego przyciągam ,wybieram sobie takich meżczyzn.
          Co pani by powiedziała czy w najblizszym czasie pojawi się w moim życiu mężczyzna.Nie chcę naciskać jeśli miałaby pani czas,ochotę wypowiedzieć się coś na ten temat.
          Pozdrawiam
          • oyala Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 20.07.19, 13:42
           Trudno powiedziec dlaczego. Z pewnością wynika to z twojego charakteru, może wpływu rodzinnych zależności, gdy byłaś dzieckiem/nastolatką. Braku pewności siebie, braku umocnienia siebie w lepszych kategoriach, braku oceny/patrzenia na siebie, jako na osobę najważniejszą dla siebie samej, wielu kompleksów, braku asertywności.
           Musisz to znaleźć w sobie, kierować się swoim dobrem. Często się myśli, że jeśli komuś/czemuś się sprzeciwimy, to zrobimy komuś krzywdę itp.zamiast myśleć głównie o sobie, czy my sobie sami nie robimy krzywdy przyzwalać/zgadzając się na takie czy inne traktowanie.
           Ty nie przyciągasz takich mężczyzn, to oni widzą w tobie ofiarę/zdobycz do wykorzystywania, a ty się potulnie zgadzasz na wszelkie ich wybryki. Bo nie czujesz swojej wartości, bo boisz się odrzucenia, samotności, bo myślisz, że jesteś gorsza.
           Szybko do tego nie dojdziesz, odradzam czytania bzdurnych poradników. Zaczynaj małymi krokami uczyć się asertywności. Idzie to trudno, ale jest możliwe, aby sobie pokazać się, że jesteś najważniejsza dla siebie.

           PS. Nie jesteś jedyna, wielu ludzi przez to przechodzi.
           • chmurkamoja1 Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 22.07.19, 09:26
            Mam bardzo ogromne poczucie winy czuję się bardzo źle w środku dusi mnie coś jak komuś odmówie czegoś nie chciałabym tym nikogo skrzywdzić ,sprawic przykrości,dlatego może nieświadomie godze się na takie a nie inne traktowanie inni wykorzystują moją naiwność.Czytając co pani napisała słabo się robi nigdy nie pomyslałam,zauwazyłam że z innej strony tak tragicznie wyglada.
            Zaprzestałam czytać poradniki niczego pozytywnego nie wniosły w moje życie,muszę sama dojść ode mnie wyjsc,zrozumieć co będzie dla mnie dobre.
            Długa droga z asertywnością,pierwszy krok odmówiać czegoś komuś ...
            Dziękuję za radę 🙂😍
   • chmurkamoja1 Re: do chmurkamoja1 - Czy coś jeszcze z tego wyjd 09.08.19, 12:04
    Po tym mężczyźnie mogłam wszystkiego się spodziewać.
    Pani ładnie opisała sytuację mogę zweryfikować.
    Napisała Pani o nim ,,odejdzie,oddali się od sytuacji która jemu nie odpowiada " tak było uciekł zamiast porozmawiać ,oby jemu było dobrze tylko on się liczy jego przyjemności, korzyści..zbytnio wygodny
    Co ja w nim widziałam 😲
    Zawierając nowe znajomości z mężczyznami z czasem okazuję się facet ukrywa żonę lub jest w związku miałam taki przypadek w ostatniej znajomości.
    Teraz mowa o tym człowieku on odszedł szukając czegoś nowego własnej drogi inne spojrzenie ,okazało się że jest już nowa kobieta szybko po mnie znalazł sobie następną z tego co wiem od znajomych zakochał się chociaż to nie w jego stylu pewnie jest z wygodnictwa póki jest dobrze nie ucieknie szukając nowych kobiet.
    Chciałabym prosić Panią wiem, że nie zagląda się w cudze życie ale nurtuje mnie sytuacje ja z nim w krótkiej relacji uciekł szukając szczęścia dalej tutaj nowa kobieta czyżby się zakochał czy jemu jest dobrze w tej relacji póki nie ma problemów czy też ucieknie jeśli sytuacja jemu nie będzie odpowiadać, co wogole ich łączy?
    Dziękuję

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka