Dodaj do ulubionych

Czy podtrzymać znajomość?

21.10.19, 21:20
Droga Oyalo, bardzo prosiłabym o karty na relację z pewnym Panem. Poznaliśmy się przez internet i spotkaliśmy się raz. Na początku Pan bardzo zabiegał o kontakt. Teraz istnieje on wyłącznie z mojej inicjatywy. Co karty mówią o tej relacji, czy ta znajomość przetrwa i w jakiej formie w przyszłości? Chciałabym wiedzieć też jaką radę ma dla mnie tarot dotyczącą tej osoby.
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do chizuru - Czy podtrzymać znajomość? 23.10.19, 16:54
   Jak na obecny stan, to wg kart nic z tego nie będzie. Znajomość (bo jeszcze nie relacja) nie ma szans na rozwój/pogłębienie: 4 monet + Wisielec + 5 monet - jeśli to ty zabiegasz (jak piszesz), to panu na tym nie zależy. Widocznie po tym jednym spotkaniu pan odstąpił od zacieśnienia więzi. Albo zostawia sobie ciebie na później, spotykając się z innymi dla porównania, zanim coś "wybierze", coś zdecyduje.
   Rada: Kapłanka - poczekać jakiś czas, bez kontaktów na siłę. Cierpliwość pokaże, czy jemu zależy.
   • chizuru Re: do chizuru - Czy podtrzymać znajomość? 24.10.19, 01:40
    Pan po tym jednym spotkaniu wciąż był jeszcze zainteresowany i zabiegał o kontakt, ale potem coś się wydarzyło lub podczas wymiany smsów uznał, że nie pasujemy do siebie, ale nie miał nic przeciwko kontynuacji znajomości. Mimo to pisaliśmy coraz rzadziej i to raczej z mojej inicjatywy. Sama nie kontaktuję się z nim często, bo raz w tygodniu a nawet rzadziej, ale brakuje mi ruchu z jego strony. Nie chce ciągnąć tego na siłę. Kapłanka mówi o cierpliwości, czyli mam mu dać więcej czasu i czekać aż odezwie się sam, a jeśli tego nie zrobi to odpuścić, czy dalej kontaktować się od czasu do czasu i nie naciskać? Jestem rozdarta, bo nawet relacja na stopie koleżeńskiej by mnie zadowoliła, bo wydaje mi się dobrą osobą. Dziękuję Ci ślicznie za karty kiss
    • oyala Re: do chizuru - Czy podtrzymać znajomość? 24.10.19, 17:51
     Rozkładam karty bazując na twoim opisie. A tam napisałaś, cyt: "... i spotkaliśmy się raz. Na początku Pan bardzo zabiegał o kontakt. Teraz istnieje on wyłącznie z mojej inicjatywy.." Teraz rozwinęłaś to i wygląda na ciąg zdarzeń. Nie mam podstaw/prawa, aby - zanim wyciągnę karty - dociekać na ile w danym pytaniu jest prawdziwego/wyczerpującego opisu.
     Kapłanka radzi zaczekać, trochę cierpliwości, tajemniczości. Jeśli minie jakiś czas, a z jego strony nie będzie inicjatywy, to znaczy, że jemu nie zależy (to już pisałam). Potem możesz zapytać znowu kart, czy on w ogóle chce utrzymać jakikolwiek kontakt.
     • chizuru Re: do chizuru - Czy podtrzymać znajomość? 24.10.19, 21:53
      Nie chciałam się za bardzo rozpisywać, ale nie było błędu w tym co napisałam, bo właśnie zabiegał o kontakt po spotkaniu, ale do kolejnego nie doszło i smsujemy z mojej inicjatywy. Nie wiedziałam, że opis jest tak istotny by karty lepiej odzwierciedlały sytuację. Myślałam tylko, że to może wpłynąć na mylną interpretację. Na przyszłość będę już mądrzejsza smile
      Mogłabym poprosić jeszcze o karty na pracę? Chciałabym zmienić obecną, bo nie daje mi poczucia stabilności jakiego bym potrzebowała i atmosfera średnia. Czy do końca roku uda mi się znaleźć coś nowego?
      • oyala Re: do chizuru - Czy podtrzymać znajomość? 26.10.19, 17:03
       Nic się nie stało przecież, tylko uważałam to za incydentalny kontakt, a okazał się mieć jakiś ciąg. Nie potrzeba mi długich opisów, bardziej skondensowane w formie, ale przejrzyste smile.

       Nowa praca?: piszesz, że chciałabyś zmienić, ale pewnie nie poczyniłaś żadnych kroków jeszcze w kierunku szukania pracy (np. złożenia ofert, wysyłania CV, dzwonienia etc). Dlatego karty nie odpowiedzą na to. Jeśli podejmiesz jakiekolwiek działania, karty pokażą jakie mogą być perspektywy i powodzenie tego działania. A chyba obecnie pozostaje to tylko sferze chęci/domniemań i awersji do obecnej pracy.


       oyala@gazeta.pl
       Tak jest wg kart.
       Proszę mieć dystans do wróżb.
        • oyala Re: do chizuru - Czy podtrzymać znajomość? 29.10.19, 15:26
         Trudno ocenić o jakie perspektywy chodzi, jedni chcą awansu i podwyżki, inni tylko podwyżki, albo zmiany w zakresie obowiazkow, albo wyższych standardów/szkoleń etc.
         Karty pokazały: Królowa mieczy + Mag + 8 mieczy - miecze tu mogą sugerować ciężką/wydajną pracę, pod surowym nadzorem wymagającego zwierzchnika o silnej osobowości. Mag może oznaczać inicjatywę, nowe pomysły, kreatywność, jak również manipulacje, intryganctwo, brak zaufania. Nie sądzę, aby "świetlane" (bo pewnie takich oczekujesz) perspektywy ciebie tam czekały.
         • chizuru Re: do chizuru - Czy podtrzymać znajomość? 10.09.20, 17:15
          Wracam z weryfikacją wróżby. Opis jak już wcześniej pisałam świetnie oddawał charakter kierowniczki i faktycznie mój brak zaufania do niej. Praca nie miała perspektyw i od sierpnia pracuje w nowym miejscu.

          Chciałabym zapytać jak potoczy się moja kariera zawodowa w tej firmie? Jak będzie wyglądała moja relacja z współpracownikami? Jeszcze nie do końca się zaaklimatyzowałam w nowym miejscu i chciałabym porady jak polepszyć relację z nową ekipą?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka