Dodaj do ulubionych

Dlaczego to zrobił?

25.12.19, 16:05
Witam serdecznie, chciałabym prosić Panią o wróżbę, dlaczego dawny znajomy niespodziewanie napisał mi życzenia na Święta, chociaż nigdy tego wcześniej nie robił (nawet na urodziny), a znamy się już kilka lat i od dawna nie mieliśmy kontaktu? Czy miał w ten sposób coś na celu?
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Dlaczego to zrobił? 26.12.19, 22:02
   9 mieczy + 7 buław + Kapłanka - pokazało się ból, cierpienie, lęk, wyrzuty sumienia, walka z przeszkodami/trudnościami, zmaganie się, odpieranie ataków/konkurencji oraz Kapłanka, przedstawiającą osobę/sytuacje, która koi duszę, dodaje otuchy, jest: wybawicielką, łagodnością, mądrością, empatią. Jeśli coś/kiedyś was poróżniło, albo mieliście nieporozumienie, to nagle on poczuł poczucie winy, szuka usprawiedliwienia, chce to załagodzić. Jeśli byliście w zgodzie, to być może on popadł w jakieś tarapaty, kłopoty, nie wiedzie się jemu w życiu, doznał przykrości, został sam etc, to szuka w tobie (lub/i w innych) pocieszenia, pomocy, budowania odpowiedniego wizerunku, odstresowania, przypomnienia o sobie.
   • erica007 Re: Dlaczego to zrobił? 27.12.19, 00:40
    Bardzo dziękuję za wróżbę. Tak, to prawda kiedyś przyjaźniliśmy się (platonicznie) ale coś poróżniło (chodzi o jego nieciekawe zachowanie), w wyniku czego ja przestałam się do niego odzywać, to on może stwierdził, że to on teraz powinien wyjść z inicjatywą kontaktu i z pojednaniem z okazji Świąt, a może po prostu szuka wybaczenia dla swojego zachowania.
    Czy mogłabym jeszcze prosić Panią o postawienie kart, czy warto z nim utrzymywać kontakt koleżeński, tj. czy faktycznie przemyślał swoje zachowanie i czy z jego strony to nie tylko chwilowe i czy znowu nie powtórzą się przykre sytuacje z przeszłości?
    • oyala Re: Dlaczego to zrobił? 27.12.19, 17:19
     do - erica007

     6 monet + 5 kielichów + As mieczy - przypuszczam, że on (mimo chęci przeprosin) całkowicie nie poczuwa się do winy. Jeśli zmierza do odnowienia kontaktu, to będzie chciał, albo uniknąć konfrontacji z przeszłością, albo winę/przyczynę rozpadu rozłożyć połowicznie między wami. Prawdopodobnie przemyślał, co stracił, jednak znajomość może już nie być tak przyjemna. Poza tym jest opcja, że on nie robi tego dla przyjaźni, a dla interesu/korzyści (niekoniecznie materialnych).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka