Dodaj do ulubionych

Dlaczego unika spotkania?

28.12.19, 23:38
Witam Panią serdecznie.
Mam bliskiego kolegę, moze przyjaciela, znamy się od ponad dwóch lat, kilka razy się spotkaliśmy, ale on unika spotkania twarzą w twarz ze mną. Chciałabym wiedzieć dlaczego? on 14.09,1982, ja 9.02.1973.
Obserwuj wątek
   • oyala Re: Dlaczego unika spotkania? 29.12.19, 16:35
    do - rangula_shan

    8 monet + 10 buław + Śmierć - trudno to stwierdzić jednoznacznie co jest powodem, ale wygląda, że wcale nie zamierza się spotykać, chociaż umawia się (może dla spokoju), aby się potem wycofać. Karty pokazały osobę ogromnie czymś zajętą, zapracowaną, pochłoniętą /skupioną na jakimś zajęciu, obciążoną obowiązkami, dźwigającą problemy dnia codziennego/brzemię. A to wszystko wieńczy śmierć, jako koniec pewnego etapu, odejście, strata.
    A czy tak dogłębnie go znasz?. Umawia się z tobą, bo np. ty nalegasz, albo sam od siebie, ale tak naprawdę nie ma w sobie odwagi, aby się spotkać, szuka wymówek. Dwie pierwsze karty pokazują trudności i zajęcia, być może on jest zobowiązany gdzie indziej, jest ktoś/coś w jego życiu, co go obciążą, ogranicza. Przez dwa lata waszej znajomości mogły zajść w jego życiu pewne zmiany, o czym ciebie nie informował, a więc nie wiesz, że np. obecnie spotkanie jest niemożliwe. Nie chce z tobą konfrontacji/bliskich kontaktów ze strachu, lawiruje i kręci, bo boi się konsekwencji tej Śmierci.

    --
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.

    oyala@intmail.pl
    • rangula_shan Re: Dlaczego unika spotkania? 29.12.19, 17:34
     Bardzo dziękuję za odpowiedź.
     Znam go bardzo dobrze, wiem też co mu zaprząta głowę i życie, bo przez całą naszą znajomosc to trwa. Ja nie nalegam na spotkania, bo wiem, ze to nie ma sensu. Dwa ostatnie przypadki, na ok. miesiąc przed urodzinami napisał, że mnie do siebie zaprasza, na dwa tygodnie przed stwierdza, ze jednak nie. Druga sytuacja: w czerwcu kupił bilety na koncert w listopadzie, ciągle mi o nim przypominał, żeby na początku listopada mi napisać, że jednak nie idzie i bilety sprzedał. Problemem jest też spora odległość między nami, chociaż, żeby spotkać się raz na jakiś czas to nie problem. Przynajmniej z mojej strony.
      • oyala Re: Dlaczego unika spotkania? 30.12.19, 16:07
       do - rangula_shan

       Śmierć - może oznaczać:
       - całkowity koniec znajomości,
       - koniec pewnego cyklu/nawyków,
       - przemiany w postępowaniu/działaniu,
       - rozpoczęcie nowego etapu, ale niekoniecznie na bazie tego co jest/było,
       - zamkniecie/odcięcie się od przeszłości etc.
       I to niestety "działa" w dwie strony, bo, albo zerwie z tobą, albo uwolni się od tego, co : jak piszesz...." zaprząta głowę i życie..." .
       10 buław pokazało jego umęczenie pewnymi sprawami, i prędzej czy później, albo on, albo sytuacje mogą wymusić decyzję z czym ma skończyć.

       --
       Tak jest wg kart.
       Proszę mieć dystans do wróżb.

       oyala@intmail.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka