Dodaj do ulubionych

Co przyniesie 2020 rok ?

31.12.19, 23:36
Witam!

Chciałabym wiedzieć: co czeka mnie w 2020 roku?
ja: 15.03.1992

Z góry dziękuję za wróżbę i ślę Najlepsze Życzenia na Nowy Rok!
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Co przyniesie 2020 rok ? 01.01.20, 15:43
      do - kobieta-z-gwiazd

Bardzo proszę wyszczególnić. Nie mogę decydować za ciebie jakie dziedziny twojego życia mają dotyczyć pytania.

--
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.

oyala@intmail.pl
        • oyala Re: Co przyniesie 2020 rok ? 01.01.20, 22:04
          do - kobieta-z-gwiazd

Zdrowie?, wolę słowo samopoczucie i pod tym względem pytałam kart. Rycerz mieczy + Król mieczy + Rycerz buław - trochę to niemiło wygląda, bo miecze pokazują chłód, izolację, blokadę emocji, czasem niesnaski, zmartwienia, może więc coś ciebie zasmucać, niepokoić, wprawdzie buławy mogą wpłynąć na lepsze samopoczucie, ale to nagłe i krótkotrwałe, czyli nie zawsze skuteczne na dłuższą metę.
          Unikam wróżenia o zdrowiu, jako takim, bo może się odkryć karta złowróżebna. . Nie chce być "przekaźnikiem" tego rodzaju informacji.

Praca, miłość - bardzo skąpe, ogólnikowe, powierzchowne pytania. Nie wiem, czy pytasz o obecną pracę, czy o znalezienie, czy o zmiany, czy o zarobki etc. Nie wiem, czy pytasz o obecnego partnera, o byłego, o znalezienie nowego etc.

Nie miałam podstaw, aby się do tego odpowiednio ukierunkować.
          A więc ogólnie: praca - Król buław + Sąd + Kapłanka - - karty pokazały kogoś jak przełożony, szef, dyrektor, energiczność, zmiany, odrodzenie, tworzenie czegoś nowego/innego, doradztwo, intuicja, opieka. Tak wygląda, że może nastąpić innowacja, ale raczej bez krzywdy dla ciebie.
          ogólnie: miłość - 8 buław + Królowa mieczy + 3 mieczy - może nastąpić poryw serca, ale szybki/krótkotrwały, przerwany zdradą, smutkiem, kłamstwem i/lub przez kogoś nieprzyjemnego.

--
          Tak jest wg kart.
          Proszę mieć dystans do wróżb.

oyala@intmail.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka