Dodaj do ulubionych

Czy warto?

05.01.20, 01:49
Witam droga Pani, bardzo chciałabym prosić o wróżbę, czy jest sens walczyć o pewnego mężczyznę, tj, utrzymywać z nim kontakt w nadziei, że kiedyś zostaniemy parą? Mężczyzna ten jest w skomplikowanym toksycznym związku, po ciężkich przejściach z kobietami jest bardzo nieufny i wycofany, próbowaliśmy się przyjaźnić ale zerwałam z nim kontakt (co było dla mnie bardzo trudne) z uwagi, że bardzo zaniedbywał naszą znajomość będąc pochłoniętym swoimi problemami osobistymi, poza tym rola tylko koleżanki z czasem przestała mnie satysfakcjonować. Jest to jedyna miłość mojego życia i od czasu jego poznania nie udało mi się w nikim innym zakochać ani związać. On próbował nawiązać ze mną ponownie kontakt, ale ja nie dążyłam do niego i go zbywałam. Zastanawiam się, czy dobrze robię ucinając nasz kontakt, gdyż czuję że chociaż nie jest łatwo, to jest to mężczyzna w jakiś sposób mi przeznaczony i że to ostatnia taka moja miłość w życiu. Pomimo, że on ma trudny charakter to jest między nami silne przyciąganie więc może nie powinnam odpuszczać, tylko powinnam zacząć walczyć o jego względy, gdyż do tej pory byłam zbyt bierna? Czy to coś by zmieniło w naszej relacji, tj. czy czasem byłaby szansa na stały związek, czy tylko się niepotrzebnie łudzę?
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Czy warto? 05.01.20, 17:15
      do - flatershine

Prawdopodobnie tylko się łudzisz: 6 monet + 8 buław + As monet (dodatkowa Paź mieczy) : możesz o niego walczyć, ale to i tak nie zmieni sytuacji, nic nie uzyskasz, jeśli coś drgnie to na chwilę tylko. Tu w ogóle nie widać, aby z tego miał zawiązać się romantyczny związek, monety są dobre na przyziemne, koleżeńskie/biznesowe układy, ale nie na miłość, kochanie, przyciąganie duchowe. Jeśli on ciebie potrzebuje, to raczej, aby dostać pomoc/wsparcie, a nie by wiązać się jako para.
      Jaki on ma stosunek do ciebie/do znajomości: Głupiec + Królowa mieczy + 5 buław - tu nic pozytywnego, ciepłego, nie można powiedziec o tym. Karty zróżnicowane pokazujące izolację, oschłość, niesnaski, brak odpowiedzialności, beztroskę. Prawdopodobnie, w zależności od nastroju i sytuacji, ma różny mieszany/niejednoznaczny stosunek do tego co jest/było między wami.

--
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.

oyala@intmail.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka