Dodaj do ulubionych

Ja również proszę

31.05.20, 11:06
Dzień dobry ja również chciałam prosić Panią o postawienie kart. Mam kredyt hipoteczny pozostało mi jeszcze ok. 25 lat spłaty, a więc praktycznie do emerytury. Zastanawiam się, czy to nie jest ostatni moment na sprzedaż mieszkania, ponieważ wokół mnie buduje się ogromne osiedle wiec wartość mieszkań w tej okolicy zaczęła spadać. Poza tym sytuacja z korona wirusem - wszyscy straszą ogromną inflacją, dużym ryzykiem utraty pracy lub obniżenia pensji więc obawiam się, że wkrótce może być nie stać mnie płacić rat kredytu. W związku z tym mam prośbę do Pani o postawienie kart, czy teraz jest dobry moment do sprzedaży mieszkania i czy uda w ogóle mi się je sprzedać do końca tego roku, czy lepiej poczekać?
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Ja również proszę 31.05.20, 19:20
   do - blue.orchid

   Karty tylko zasugerują jakie ewentualnie mogą być następstwa twoich działań, bo decyzję musisz podjąć sama.

   1/ sprzedaż: Rydwan + 9 monet + 2 mieczy - no, tak trzeba będzie się przeprowadzić/przetransportować, dokonywać szybkich zmian, pokonać przeszkody, obecny spokój/zadowolenie będzie utrudnione, w konsekwencji lęk emocjonalny, blokada przed zmianami, trudne sytuacje. 9 monet to równocześnie "karta brama", czyli szansa na inny kierunek, inny rozwój (ale nie wiadomo, czy taki jak oczekiwałabyś). Trzeba być przygotowanym na różne sytuacje/przeszkody, Rydwan to dynamizm/determinacja, 2 mieczy może hamować to tempo.

   2/poczekać: Śmierć + Rycerz mieczy + 3 mieczy - tutaj karty wyszły bardzo negatywne, pokazują się niepowodzenia, przykrości, rozczarowania, wyrzeczenia, złośliwości, zakończenie jakiegoś etapu, przykre doświadczenia.

   3/sprzedaż do k.roku: Rydwan + 2 mieczy + Księżyc - Tarot wskazał dwie te same karty co w pkt. 1 (Rydwan, 2 mieczy). Prawdopodobnie będzie opornie/niełatwo/trudno, Księżyc również może sprawić niespodzianki, zagubienie, uwikłanie się w niejasne sprawy, albo to co chciałbyś zataić o powodzie sprzedaży, nie uda się.
   Raczej nie ma widoków, na sprzedaż w tym roku i wyprowadzkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka